yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (5)

  26. Selma çiçekdal. Buna artık diyecek bir şeyim yok çünkü zaten cahilliği ve bencilliği direkt anlaşılıyor.(link: https://www.suslusozluk.com/selma-çiçekdal?i=1147408 Bu girdiden bakabilirsiniz)

  2 mayıs 20:30

  25. Parasi olan almaya devam ettigi icin var olan influencerlar. Suan keyfi sagligi maddi durumu yerinde olup online alisveris yapan insanlar da var. zaten hedef kitleleri o insanlar. Herkes tas kemirmiyor.

  Vatana millete hayirli olmalarini beklemek abes. Bilim insani degiller ya da mucit. Siz takip ettiginiz icin bu isten para kazanan insanlar.

  Reklam sirketlerinin bireysel halleri olarak dusunun ve sosyalist olmalarini beklemeyin

  7 nisan 01:41

  24. Dünden beri seda sayan, Şeyma subaşı gibilerin koronaya çözüm olarak tanıttığı bir ürünün haberi dolaşıyor. Burada da böyle bir başlık olduğuna göre içimden geleni samimi söylemeliyim, bu insanları takip eden, ne önerirse alan, bu insanları işini gücünü bırakıp bir paylaşımdan binlerce lira kazandıran herkese yazıklar olsun. Şimdi koronayı fırsata çevirdi diye mi sinirleniyorsunuz yıllardır "orama bu cihazla masaj yapıyorum, yüzüme bu serumu sürüyorum, bunun için yukarı kaydırın, benim bebeksi popom için Trendyol seçimlerim" dedi diye koşa koşa nefessiz stokları bitirirken hiç mi aklınız yoktu? Bu site bile bu tüketim çılgınlığının ve bu şuursuz sektörün ürünü. Hala oturduğunuz yerden Trendyol, mango, şu bu indirimi takip ediyorsunuz siz zaten akıllanmazsınız ki. Bu insanlara inanıp, bu vasıfsız insanların ve bu insanlarla işbirliği yapan markaların cebini dolduran herkese müstahak.

  20 mart 12:44


  23. evde okuyacak kitabım kalmadı fakat sırf benim yüzümden talep artmasın; kargocu, tedarikçi, kitapçı, depocu kısacası insanlar çalışmak zorunda bırakılmasın diye hiç bir sipariş vermiyorum. sevgili duyarlı influencerlarımız da evlerinde yatıp keyiflerine bakarken hala trendyol linki verip para kazanma derdinde. insanlar işlerinden oldu be! napsınlar bir de önümüzü asla göremediğimiz şu günlerde senin linklerini rica minnet (!) verdiğin pilates bantlarına pijama takımlarına mı para harcasınlar, bencil narsist insan müsvetteleri!

  19 mart 22:23

  22. bilmemne marka damlanın yakamıza damlatmak suretiyle yüzümüz etrafında bir çember oluşturduğunu ve bu çemberden içeri virüslerin giremediğini iddia eden, vapurdaki pazarlamacı abiler gibi ürün tanıtımı yaptığı videoları story olarak instagram'dan paylaşan eylül öztürk.

  bilmemne marka gıda takviyesiyle virüslerden korunacağımızı iddia eden şeyma subaşı ve peşinden gelen seda sayan vb. üstelik bu ilacı satan firmanın internet sitesinden tut her şeyine kadar sahte olduğu ortaya da çıktı. hiç mi araştırmıyorsunuz reklam yapmadan önce bu nasıl bir aymazlık.

  (link: https://teknosafari.net/unluler-coronaviruse-karsi-etkili-oldugu-iddia-edilen-tarim-bakanligi-onayi-olmayan-urun-reklami-yapti/ Ünlüler Coronavirüse Karşı Etkili Olduğu İddia Edilen, Tarım Bakanlığı Onayı Olmayan Ürün Reklamı Yaptı)

  ilgili medya:
  1
  19 mart 18:11 19 mart 22:39

  21. isme gerek yok. tartışmasız hepsi. insanlara evden çıkmayın dendikçe başkalarının hayatını hiçe sayıp kaygısızca trendyol linki hazırlayan,o ürünün hazırlanma sürecindeki tüm insanları zorla çalıştıran tüm influencerlar. paranın kölesi olmuşsunuz siz. yazık.

  19 mart 12:12 19 mart 12:12

  20. bakmayın abi ne yapıyorlarsa yapsınlar. biz baktıkça, satın almasak bile onların bir şekilde reytinglerini yükseltmiş oluyoruz ve daha çok para kazanmalarını sağlıyoruz. Durumu anlatamadım ama siz benden daha gençsiniz daha iyi anlamışsınızdır. Bakma- tıklama, görmezden gel, bu kadar basit..

  tanım; tiksindiren tiplerdir.

  19 mart 10:42


  19. trendyol linki paylaşan istinasiz bütün instagram kullanıcıları.

  tamam, hepimizin eli dezenfektandan kurudu ve kolonya stoğu gerekli ama bir defa link paylaş profiline sabitle geç. yok evde sıkıldım da o yüzden mandela ve kuru boya aldim(gizlinot: melis ayça ).. hadi ya. daha niceleri sacma sapan seyleri linkleyip duruyor ve takip ettiğim tek tük kişiyi de takipten çıkardım artık kendimi enayi gibi hissediyorum.

  not: belki 2012de olsak evet ama şu yıl itibariyle tek bir insana influencer demem turkiyede. makyaj yapip vlog çekip Mercedes reklamı alanı da, vlogunda dalga geçtiği flormar reklamını gule oynaya yapanı da takip etmiyorum ve sözlükte önüme düştükçe sinirleniyorum.

  18 mart 19:37

  18. Dilara Aydın. 

  ilgili medya:
  1
  18 mart 17:46

  17. Özge Oktar. Evden çıkamayanlar için diyerek sayısızca trendyol linki ekeniş. Gözün doysun özge gözün! Her storysi link olmuş. Tabi kendi yeteneğinle iyi bir oyuncu olamayınca böyle linklerden para kazanmaya çalışıyorsun

  18 mart 16:59