sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  10. Saçın zaten sarı olan kısımlarını yarım ton daha Soğuk bir sarıya çeviriyor ama turuncu kısımlara etkisi sıfır. Saçı da kazık gibi yapıyor. Memnun kalmadım. Uygun fiyatlı çöp.

  22 haziran 12:39

  9. Ben bu üründen çok memnunum. İki banyoda bir, ikinci saç yıkamamda kullanıyorum. Önce saçlarımın uç kısımlarını şampuanı iki avcumun arasına alıp çitiliyorum, sonra biraz daha şampuan alıp saçımın tamamını köpürtüp saçımı topluyorum. Bir 4-5 dakika bekliyorum. Saçımda bıraktığı kuru hissi yok etmek için de saç kremi uyguluyorum, böylelikle banyo sonrası taramada zorlanmıyorum, 1-2 dk sürüyor. Saçımda fazla dorelik yoktu ama yine de güneşte turuncuya dönük bir sarı gibi durmaya başlamıştı, şu an düzenli kullanımla soğuk ve griye dönük bir sarı elde ettim ve bir iki ayda bir uygulamaya devam ederim muhtemelen. 

  Piyasadaki çoğu silver şampuandan ucuz, indirimde 8 liraya bulmak mümkün ve nem sorununu ek ürünlerle halledince işlevini çok güzel yerine getirdiği için tam f/p ürünü olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.

  17 haziran 00:57 17 haziran 00:57

  8. saçları katır kutur yapıp kopmasına sebep olan ama pigmenti az olduğu için saçtaki turuncu yansımaları grilestirmeden çok güzel nötrleyen şampuan. 

  27 mayıs 13:19

  3

  7. Watsons mağazalarında kasa arkası indirimli ürün olarak satılan mor sampuandir. saçlarım sarı ombreli iken kullanmıştım. Çok kurutuyor. Saçlar zaten ombreden yıpranmış halde oluyor. Üzerine de bu ürün kurutunca saç uçları inanılmaz dolaşık bir hal alıyor. Rengi nötrlemesi güzel olsa da saç uçlarını neredeyse açılmayacak şekilde dolaşırdığı için sevememiştim.

  ilgili medya:
  1
  26 mayıs 23:56

  6. Evet sarı saçlar için gayet güzel bir kurtarıcı ama bol bol yağ, nemlendirici kullanmadığımız takdirde aşırı kurutan bir ürün

  26 ağustos 2018 02:22

  5. İki ürünü kullananlar beni anlayabilecektir. John Friedanın mor şampuanı hiçbir işe yaramayan şişirme bir ürün bu ise çok azda olsa renk koruyuculuğu yapan bir ürün üstelik john friedanın çeyrek fiyatıyla. Ben şu şekilde kullanmıştım öncesinde saç maskesi yada yağ terapisi yaptığım günlerde bu ürünü kullandığım bir kuruluk gözlemlemedim. Renk olarak aşırı bir değişim görmedim ancak bir koruyuculuğu çok çok azda olsa var

  25 ağustos 2018 16:07

  4. Saçtaki doreliği "biraz" alıyor. Ama o kadar kurutuyor ki anlatamam. Saçlarım çatır çatır kurudu ve yarı yarıya koptu diyebilirim. Zaten açıcıya maruz kalmışlardı bir de bu şampuanla üstüne tüy diktim. Haftada bir kullanmama rağmen kötü etkiledi. Kokusu hoş değil ama katlanılabilir seviyede. Mor şampuanların geneli kurutuyor diyorlar. O nedenle bir daha bulaşmamayı düşünüyorum. Dore sarı saçımla barışmayı deniyorum. Saçınız kuruysa hiç denemeyin, daha da kurutur diyorum süslüler.

  25 ağustos 2018 15:20 25 ağustos 2018 15:21

  3. hiç etkisini görmediğim gibi saçları bir de kazık gibi yapıyor.

  14 haziran 2018 22:47

  2. missss gibi kokulu yumuşacık bir alternatifi: (link: http://www.lushusa.com/hair/shampoo/daddy-o/02001.html Lush daddy-o)

  9 ekim 2017 14:58

  1. Merhaba süslüler kuaför önerisiyle silver şampuan arayışına girmiştim internetten vs araştırdığım kadarıyla loreal, schwarzkopf gibi markalarda olduğunu gördüm ancak 40-50 lira gibi bir fiyatları vardı ne gerek var yahu diyip daha uygun fiyatlı marka arayışına girdim bir gün watsonsda dolaşırken kruidvat silver şampuanı gördüm 12 tl gibi bir fiyatı vardı görevlilere sordum kullananlar var memnunlar dediler ama adını sanını duymadığım için almadım daha sonra yine bir watsons ziyaretim sırasında 10tlye düştüğünü gördüm ve ya 10 lira bişey denemekten zarar gelmez heralde diyip aldım. İnternetten kruidvat markasını araştırdığımda watsons, gratis gibi bir zincir olduğunu öğrendim hollanda menşeili.Kendi ürünlerini çıkarıyormuş ayrıca. Vel hasıl süslüler ürünü denedim banyoda normal şampuanımla yıkadıktan sonra kruidvatla köpürttüm(diplerime sürmedim ne olur ne olmaz diye) ve beş dk bekledim. Durulamaya başladığım anda saçımın ne kadar sertleştiğini fark ettim üstüne saç kremi sürdüm yumuşasın diye hatta banyodan çıkınca elseve mucizevi yağ saç kremi sürdüm saçımı ancak tarayabildim. Kuruttuktan sonra baktım silver adına pek bir fark olmamıştı ama genel olarak seyrettiğim kadarıyla bu silver şampuanlar zaten öyle bir anda mucizevi etki yapmıyor. Ben boşa gitmesin diye bir daha kullanır mıyım bilemiyorum ancak asla önermiyorum saçı bu derece sertleştirecek bir şeye tek kuruş vermeyin bence. Önerdiğiniz silver şampuan varsa mesaj kutuma beklerim ayrıca. Esen kalın.

  9 ekim 2017 00:50