yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (13)
  • medya (1)
  5

  38. Yıllardır kullandığım bir türlü vazgeçemediğim suratım kabuk kabuk yara olduğunda bile hiçbir şey yokmuş gibi kapatan can yoldaşım. Nasıl bir yapısı olduğu kesinlikle size bağlı. Üründen çok az kullanarak tüm suratınızı kapatıp yok gibi duran bir fondöten de yapabilirsiniz. Suratınızın her yerine elinizle sürüp dağıtarak badana görüntüsü de verebilirsiniz kesinlikle el ayarına bağlı. O kadar seviyorum ki yazın bronzlaştığım zaman için bile rengini aldım. Aldığımdan beri başka fondötene ihtiyaç duymadım ayrıca bitmiyor da. Zevk için aldığım ürünler oldu tabii ama ne zaman suratımda kapatılacak bir şey olsa elim hep ona gidiyor. Verdiğiniz paraya pişman etmeyecek bir ürün. ayrıca göz altına da kullanılabiliyor ama tavsiye etmiyorum çizgilere dolma yapabiliyor.

  1 mart 00:45

  5

  37. Bu ürünü fondöten olarak değil de yüzümdeki kılcal damar kanamaları , sivilce izlerini ve lekeleri gidermek için lokal olarak kapatıcı niyetiyle kullanıyorum. Öncelikle ürün çok bereketli , piyasada normal fondötenler gibi çabuk biten bir ürün değil. Fondöten olarak kullansanız bile süngere çok az değdirmek yeterli oluyor. Yüzümde bahsettiğim problemleri de gerçekten çok iyi kapatıyor , adeta bebek cildi gibi görünüyor. Ben yurtdışından almıştım dolayısıyla türkiyedeki fiyatını bilmiyorum ama yüzümü full kapatsın amacıyla bir fondöten arıyorsanız bu ürün isteklerinizi tamamen karşılayacaktır.

  13 ekim 2019 23:37

  36. Profesyonel makyajda tek tercihim. Sanki filtreyle dolaşıyormuşsunuz gibi bir etkisi vardır. Elo, ön ve fs38 makyaj uzmanlarının standart tercihleridir. Kuru ve karma cilt tipi için uygundur. Özel günlerde, yani bolca fotoğraf çektireceğiniz zamanlarda, kesinlikle kullanmanız gerekir çünkü kusursuz gözükürsünüz.

  3 ağustos 2019 01:11


  35. gaza gelip büyük boyundan alınmaması gereken fondoten. bendeki 10 ml falan heralde asla bitmiyor.

  zamanında hiçbir fondotenin kapatamadığı sivilcelerim ve sivilce lekelerim için almıştım. bir tek o kapatıyordu.yine de bitmiyor. ( dermarollerla tanışınca bu dertlerim kökünden çözüldüğü için bir kenarda duruyor çok şükür. )

  25 aralık 2018 02:52

  34. Özel günlerde kullanabileceğim yoğun kapatıcılığı olan fondöten arayışımda ne yazık ki derdime derman olamayan fondötendir.

  Evet kapatıyor fakat ben hayatımda çizgilere bu kadar dolan bir fondöten görmedim.Meğer ben ne kadar kırışıkmışım:(Uygulayan mua dedi ki altına silikonlu makyaj bazı kullanın.Bence onun da garantisi yok.Almadım tabi..Hala kapatıcılığı yüksek sivilce yapmayan bir fondöten bulamadım.Önerisi olan varsa sevinirim süslüler.

  24 aralık 2018 20:36

  33. Günlük hayatta fondöten kullanmadığım için fondöten alırken hafif yapılı olsun diye bir arayışım olmuyor. Özel günlerde kullandığım için her ihtimali düşünerek kapatıcı bir ürün almak benim için daha mantıklı olduğundan supracolor aldım. 

  Bu ürünün trick noktası uyguladığınız miktar kesinlikle. Çok çok az ve yedire yedire uygulayınca çok güzel sonuç alabilirsiniz.

  Bir artısı da göz altına da sürülebilmesi. Gözaltı kapatıcıları gözlerimin altını 5 yaş yaşlı gösteriyor, en övülenler bile. Ama fırçada ya da süngerde kalan supracolorı göz altıma geçtiğimde hem o görüntü olmuyor hem de kapatıcılık açısından tatmin edici oluyor. 

  Ayrıca fotoğraflarda çok güzel çıkıyor cilt kesinlikle. 

  Eksi yönü ise yağlı bir yapısının olmadı. Bir süre sonra parlama yapabilir, vıcık vıcık olabilir. Yanınızda pudra bulundurmanız ya da arada bir süngerle cildinize pıt pıt yaparak fondöteni yedirmeniz gerekebilir.

  Ürün evladiyelik ama kullanım süresi var sonuçta. O süreyi göz önünde bulundurarak satın alınmalı. 

  30 eylül 2018 12:42

  5

  32. Başka bir girdimde de yazmıştım , yüzümde sivilcelerim lekelerim ve kızarıklık problemim olduğunu ve kapatıcılığı yüksek fondötenler tercih ettiğimi. Bu ürünü de o amaçla aldım. Evet sivilceleri silikleştiriyor kızarıklık lekeler asla belli olmuyor ama günlük kullanım için ağır olduğunu düşünüyorum , bir de bir süre sonra surattan dağılıyor gibi bir hissiyat veriyor. Özel günlerde rahatlıkla kullanılır ancak günlük kullanım için fazla ağır.

  28 eylül 2018 19:07


  31. Aldığım günden beri çok kalın gelen ve sanki oksitlenmeye de meyilli olan fondöten, anlaşamadık kendisiyle; sürdükten sonra da oynuyor olması ve transfer olması çok rahatsız edici.

  28 eylül 2018 08:50 28 eylül 2018 11:28

  30. Kuru ciltli olmama rağmen cildime bir türlü oturmayan, cildimin resmen kustuğu bir fondoten. Porselen makyaj adı altında bolca uyguluyorlar ama yok bence inceltilip sürülmeli cilde. Yada ben işinin ehli bir kuaföre rastgelmedim. Ciltteki kusurları çok iyi kapatır ama her cilt tipine uygun bir fondoten olduğunu düşünmüyorum.  

  27 eylül 2018 23:46

  29. Günlük kullanım için uygun olmadığını düşünüyorum, düzenli kullanılsa cilde çok zarar verirmiş gibi geliyor. Kapatıcılığı aşırı fazla, gözenekleri tamamen kapatıyor. Özel günlerde yoğun makyaj yapacaksanız çok kullanışlı ama günlük kullanıma asla uygun değil.

  27 eylül 2018 22:26