yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (2)

  22. bir adet mıymıy mira, 1 adet kaba-sabah kadın sıla, 1 adet de kendini beğenmiş özlem içeren program.

  birbirine diğer yarışmacılar tarafından puan verilen hiçbir yarışmada bu derece göstere göstere adaletsiz yapıldığını görmemiştim. 2 grup 5 haftadır koalisyon yapıp jüriden 0 çekecek başarısızlıkta bile olsa tam puan veriyor birbirine.

  sırf buse'nin makyajları için izliyorum. sapına kadar yaratıcı, lafını sakınmayan,kafa dengi bir hatun. benden yaşça küçük ama keşke arkadaşım olsa da bana makyaj yapsa arada (gizlinot: assfdg) 3 jüriden de tam puan alıp beceriksizlerden 1-2 puan alınca burada biz çıldırıyoruz busem bu programa fazlasın.

  11 ekim 13:04

  21. Acayip sayko olduğunu düşündüğüm yarışma programı.

  Birden birbirlerine saldırıyorlar, birileri bi' laf söylüyor sonra da hiç o lafları söylememiş gibi birbirlerini destekliyor, akabinde dans etmeye başlıyorlar ve jüri üyeleri de kendi aralarında dedikodu yapıp olanlara öylece bakıyor.

  Garip.

  Edit: bir iki kelime daha ekledim.

  30 ağustos 13:58 30 ağustos 13:59

  20. programa değişim için gelen kadınları anlamıyorum, format belli o saç kesilecek, boyanacak. bunları bilerek geliyorlar ama saç kesilecek ben saçımı kestirmem, boyanacak boyatmam eee o zaman niye geldin. onun dışında program kurgu olduğu zaten belli ama arada güzel sonuçlar çıktığı oluyor.

  26 ağustos 13:58 26 ağustos 14:00

  19. İlk ekip varken baya keyifliydi izlemesi selami, konyalı kadın, vb. Sonra necati filan geldi hadi özge borak gidene kadar azcık idare etti. Ama sonra iyice izlenmez oldu ben de bıraktım. 

  Ciddiye alanlar var programı, gülüyorum. Hepsi gerçek kuaför ama onun dışında her şey senaryo. Tam bir reality show ve başlarda inanılmaz zevkliydi. Şimdilerde oyunculuk vasat hele o sunucu tammm bir rezalet.

  Neyse ben gelin evi izlemeye devam en azından her seferinde yeni bir ev görüyoruz

  13 ağustos 23:46

  18. Hani vardır ya kuaför makyajı deyimi canlı örneğini hergün bu programda izleyebilirsiniz. Özlem Kurt isimli bir katılımcı var arap makyajı uzmanıymış kendini uluslararası makyaj artisti olarak tanımlamış ben bir markayım diyor acaba ben mi hiç duymadım diye cahilliğime verdim buraya baktım tek bir girdisi yok vay be dedim süslüler bile cahilmiş böyle bir cevherden habersiz. Tabi ki de takılıyorum nasıl bir zihin yaşıyor böyle kötü makyajlarla kendini uluslararası platformda görüyor. Kendine güvenmek güzeldir ama instagramına baktım hangi arap makyajı gurularını takip ediyor insan en azından hudayı takip eder o da yok. 80 bin kusur takipçisi neyi takip ediyor anlayamadım.

  13 ağustos 02:53

  17. Iki aydir izliyorum ve izlerken de çok keyif alıyorum.Tam mükemmel olmuş dediğim bir saç yapılıyor ardından jüri uyeleri sac ve makayaja öyle yorumlar yapiyorlar ki bende de bir aydinlanma oluyor.

  9 ağustos 23:52 9 ağustos 23:57

  16. 3-4 gündür youtube'tan videolarını açıyorum. baya atlaya atlaya iziyorum çünkü programın kaos kısmını sevmiyorum yapılan işi görmek için modelin ilk halini ve son haline bakıyorum. bazen adnan beyin yorumlarını dinliyorum falan. yani 2 saatlik programın 10-15 dakikasını izliyorum.

  san kuaför show tv'yi satın mı aldı? mustafa batur ve tuna ekibi var. sanırım zaten mustafa san nişantaşı işletmecisi. eski yarışmacılardan uğur ve dilek varmış. ikisinin de instagram profilinde "kıskanıyor musun?" yazıyor. necati diye birisi varmış. o da san pendik'e ortak. bu ne ya? san kuaför reklamı mı bu? 3-4 günde bu kadar san kuaför gördüm. selami ersoy desen o da san.

  bu bir reality show evet gerçeği yansıtmıyor ama sokak ağzı kuaföre gitmeme sebebimi hatırlattı. gerginlik. programın ilk 40 bölümünde yapılan saçların ve makyajların büyük kısmı feci... son bölümlerde daha iyi ama genel olarak kötü. hele boya ve kesim konusunda...

  3 ağustos 00:30 3 ağustos 00:33

  15. Tunahanla ne dedikodu döner be

  19 temmuz 23:07

  14. San kuaför acıbadem, nişantası ve açılmakta olan pendik şubelerinin sahiplerini yarışmacı olarak alıp bizlere ne kadar içi boş kuaförler olduğunu gösteren bir program olur kendileri. işçiliklerini merak eden ama o kadar para vermekten de kaçınan süslüler varsa açıp o bölümleri izlemelerini tavsiye ediyorum. Sahipleri böyleyse personellerini düşünmek dahi istemiyorum. Acıbadem şubesinin sahibi ilk bölümlerde örgü bilmiyorum dedi ve hakikaten yapamadı. Ben on yaşlarımdayken kendi saçımı örebiliyordum lol.

  19 temmuz 23:02

  13. Tunahan senin makeupların bu programa fazla beybi. Partnerinin iyi saç çıkarmadığını gördüm ama tunahanın hiç kötü makyaj çıkardığını görmedim. 

  11 temmuz 13:20