yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (2)

  18. İlk ekip varken baya keyifliydi izlemesi selami, konyalı kadın, vb. Sonra necati filan geldi hadi özge borak gidene kadar azcık idare etti. Ama sonra iyice izlenmez oldu ben de bıraktım. 

  Ciddiye alanlar var programı, gülüyorum. Hepsi gerçek kuaför ama onun dışında her şey senaryo. Tam bir reality show ve başlarda inanılmaz zevkliydi. Şimdilerde oyunculuk vasat hele o sunucu tammm bir rezalet.

  Neyse ben gelin evi izlemeye devam en azından her seferinde yeni bir ev görüyoruz

  13 ağustos 23:46

  17. Hani vardır ya kuaför makyajı deyimi canlı örneğini hergün bu programda izleyebilirsiniz. Özlem Kurt isimli bir katılımcı var arap makyajı uzmanıymış kendini uluslararası makyaj artisti olarak tanımlamış ben bir markayım diyor acaba ben mi hiç duymadım diye cahilliğime verdim buraya baktım tek bir girdisi yok vay be dedim süslüler bile cahilmiş böyle bir cevherden habersiz. Tabi ki de takılıyorum nasıl bir zihin yaşıyor böyle kötü makyajlarla kendini uluslararası platformda görüyor. Kendine güvenmek güzeldir ama instagramına baktım hangi arap makyajı gurularını takip ediyor insan en azından hudayı takip eder o da yok. 80 bin kusur takipçisi neyi takip ediyor anlayamadım.

  13 ağustos 02:53

  16. 3-4 gündür youtube'tan videolarını açıyorum. baya atlaya atlaya iziyorum çünkü programın kaos kısmını sevmiyorum yapılan işi görmek için modelin ilk halini ve son haline bakıyorum. bazen adnan beyin yorumlarını dinliyorum falan. yani 2 saatlik programın 10-15 dakikasını izliyorum.

  san kuaför show tv'yi satın mı aldı? mustafa batur ve tuna ekibi var. sanırım zaten mustafa san nişantaşı işletmecisi. eski yarışmacılardan uğur ve dilek varmış. ikisinin de instagram profilinde "kıskanıyor musun?" yazıyor. necati diye birisi varmış. o da san pendik'e ortak. bu ne ya? san kuaför reklamı mı bu? 3-4 günde bu kadar san kuaför gördüm. selami ersoy desen o da san.

  bu bir reality show evet gerçeği yansıtmıyor ama sokak ağzı kuaföre gitmeme sebebimi hatırlattı. gerginlik. programın ilk 40 bölümünde yapılan saçların ve makyajların büyük kısmı feci... son bölümlerde daha iyi ama genel olarak kötü. hele boya ve kesim konusunda...

  3 ağustos 00:30 3 ağustos 00:33

  15. Tunahanla ne dedikodu döner be

  19 temmuz 23:07

  14. San kuaför acıbadem, nişantası ve açılmakta olan pendik şubelerinin sahiplerini yarışmacı olarak alıp bizlere ne kadar içi boş kuaförler olduğunu gösteren bir program olur kendileri. işçiliklerini merak eden ama o kadar para vermekten de kaçınan süslüler varsa açıp o bölümleri izlemelerini tavsiye ediyorum. Sahipleri böyleyse personellerini düşünmek dahi istemiyorum. Acıbadem şubesinin sahibi ilk bölümlerde örgü bilmiyorum dedi ve hakikaten yapamadı. Ben on yaşlarımdayken kendi saçımı örebiliyordum lol.

  19 temmuz 23:02

  13. Tunahan senin makeupların bu programa fazla beybi. Partnerinin iyi saç çıkarmadığını gördüm ama tunahanın hiç kötü makyaj çıkardığını görmedim. 

  11 temmuz 13:20

  12. Bir kaç gündür izliyorum. Geçen haftalarda da bir kaç gün izlemiştim demodelik haf safhadaydı. Ama Tunahan ve Mustafa isimli yeni grup gelmiş. Boyadıkları saça bayıldım makyaj deseniz trendlere uygun, saçma gri far ve eyeliner takıntısından uzakta hoş makyajlar yapıyorlar. Yarışmanın kalitesini arttırdılar. 

  Edit: bahsettiğim Kişiler Nişantaşı San kuaförmüş. İsmini bilmeden aradaki fark zaten çok netti. Neden bu kadar tercih edildiği belli. 

  ilgili medya:
  1
  28 haziran 15:13 28 haziran 16:28

  11. 2 gündür aile evimde olmam sebebiyle boş vakitten izleme fırsatı bulduğum program. Kurmaca,pr vb tartışmalar bir kenara dilek oradaki en cazgır en tahammül edemediğim karakter. Öyle birini tanısam ve kuaför-makyöz olsa dükkanının önünden geçmem. 

  25 haziran 14:28

  10. Selamdı gittikten sonra tadı kaçtı ilk haftaları çok eğlenceliydi ..

  16 haziran 02:48

  9. belki bir yerde denk gelirsek insan olarak Gözde kansu hanımefendiyi sevebilirim. fakat lütfen bu programın sunuculuğunu yapmasın. oyuncu olarak iyidir, hoştur belki ama sunuculuk asla...

  özge borak'ın samimiyetini, sıcaklığını, yönetim ve idare anlayışını arıyorum denk geldikçe. yeri gelmişken söylemek isterim ki; özge borak'ın babasıyla ilişkisine, sevgi dolu bakışlarına gıpta ile bakıyorum.

  makyajları ile göz kanatan, saç modelleriyle modernliği aratan bir program.

  15 haziran 22:51 15 haziran 23:00