yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (4)

  26. Bu aralar çalışmadığımdan  bol bol izlediğim program. İzlenimlerim:

  Jüri yorumlarını beğeniyorum. Belki programı izlenebilir kılan tek şey. Hatta programı daha çok jüri yorumları başladığında açıyorum. Muammer ketenci güldürüyor. Adnan Serter'in efendi ve Bilge duruşu hoşuma gidiyor. Makyöz ayşegül Kartal da isabetli yorum yapıyor.

  Programda genelde bir tane kadın kuaför oluyor ve genelde beceriksiz oluyorlar. Özenle itici tipleri seçtiklerini düşünüyorum çünkü hepsi kavga etmekten başka bişey sergilemiyorlar. Onlar çıkınca kanal sesini kapatıyorum. İlginç bir şekilde elenmeleri uzun sürüyor bu tiplerin.

   Hayat dışında başarılı kadın kuaför çıkmadı.

  Tuna dışında başarılı erkek makyöz de çıkmadı. 

  Buse güzel makyajlar yapıyor evet ama yarışmaya ikinci dönüşündeki saldırgan halleri çok itici. 

  Tayfun ve Serap ikilisi çok başarılı. Yarışmaya kalite kattı. 

  18 aralık 2019 02:30 18 aralık 2019 02:33

  25. Saçı kesilince ağlayan kız üzdü ama çok güldürdü.

  4 kasım 2019 08:21

  24. tanım: bir makyaj sanatçısı bir kuaför olmak üzere ikişer kişilik 4 grubun belirli konseptlere göre saç ve makyaj yapıp yarıştığı yarışma.

  Ben de sırf Buse için izliyorum keşke bi youtube kanalı falan açsa. Bu yarışmayla birlikte yok olup gitmesini istemem.

  Ama benim asıl bahsetmek istediğim jüri. Dün mesela jüri Ayşegül Kartal, Meltem adlı yarışmacıya "gıcık" olduğunu söyledi sonra da yarışmacının onun lafının üstüne laf söyleyemeyeceğini. Yani makyaj konusunda bu belki doğru olabilir ama jüri yarışmacılara istediği gibi hakaret eder ve yarışmacılar da buna itiraz edemez diye bişey yok.

  Muammer Ketenci'ye hiç bir şey demiyorum zaten tek yaptığı insanları yerden yere vurmak herkesi terbiye etmek, sonuç olarak sadece Buse için izliyorum ve jüri çok korkunç bir üslup kullanıyor.

  ek: Muammer Ketenci az önce büyük beden modellerden sumo güreşçilerine benziyorlar diye bahsetti. Konsept ilk buluşmaydı ve buluşcakları insanlar da inşallah onların bedenlerindendir bu kızlar ordan oraya çarpar dedi. Bişey diyemiyorum

  31 ekim 2019 09:30 14 kasım 2019 09:51


  23. bir adet mıymıy mira, 1 adet kaba-sabah kadın sıla, 1 adet de kendini beğenmiş özlem içeren program.

  birbirine diğer yarışmacılar tarafından puan verilen hiçbir yarışmada bu derece göstere göstere adaletsiz yapıldığını görmemiştim. 2 grup 5 haftadır koalisyon yapıp jüriden 0 çekecek başarısızlıkta bile olsa tam puan veriyor birbirine.

  sırf buse'nin makyajları için izliyorum. sapına kadar yaratıcı, lafını sakınmayan,kafa dengi bir hatun. benden yaşça küçük ama keşke arkadaşım olsa da bana makyaj yapsa arada (gizlinot: assfdg) 3 jüriden de tam puan alıp beceriksizlerden 1-2 puan alınca burada biz çıldırıyoruz busem bu programa fazlasın.

  11 ekim 2019 13:04

  22. Acayip sayko olduğunu düşündüğüm yarışma programı.

  Birden birbirlerine saldırıyorlar, birileri bi' laf söylüyor sonra da hiç o lafları söylememiş gibi birbirlerini destekliyor, akabinde dans etmeye başlıyorlar ve jüri üyeleri de kendi aralarında dedikodu yapıp olanlara öylece bakıyor.

  Garip.

  Edit: bir iki kelime daha ekledim.

  30 ağustos 2019 13:58 30 ağustos 2019 13:59

  21. programa değişim için gelen kadınları anlamıyorum, format belli o saç kesilecek, boyanacak. bunları bilerek geliyorlar ama saç kesilecek ben saçımı kestirmem, boyanacak boyatmam eee o zaman niye geldin. onun dışında program kurgu olduğu zaten belli ama arada güzel sonuçlar çıktığı oluyor.

  26 ağustos 2019 13:58 26 ağustos 2019 14:00

  20. İlk ekip varken baya keyifliydi izlemesi selami, konyalı kadın, vb. Sonra necati filan geldi hadi özge borak gidene kadar azcık idare etti. Ama sonra iyice izlenmez oldu ben de bıraktım. 

  Ciddiye alanlar var programı, gülüyorum. Hepsi gerçek kuaför ama onun dışında her şey senaryo. Tam bir reality show ve başlarda inanılmaz zevkliydi. Şimdilerde oyunculuk vasat hele o sunucu tammm bir rezalet.

  Neyse ben gelin evi izlemeye devam en azından her seferinde yeni bir ev görüyoruz

  13 ağustos 2019 23:46


  19. Hani vardır ya kuaför makyajı deyimi canlı örneğini hergün bu programda izleyebilirsiniz. Özlem Kurt isimli bir katılımcı var arap makyajı uzmanıymış kendini uluslararası makyaj artisti olarak tanımlamış ben bir markayım diyor acaba ben mi hiç duymadım diye cahilliğime verdim buraya baktım tek bir girdisi yok vay be dedim süslüler bile cahilmiş böyle bir cevherden habersiz. Tabi ki de takılıyorum nasıl bir zihin yaşıyor böyle kötü makyajlarla kendini uluslararası platformda görüyor. Kendine güvenmek güzeldir ama instagramına baktım hangi arap makyajı gurularını takip ediyor insan en azından hudayı takip eder o da yok. 80 bin kusur takipçisi neyi takip ediyor anlayamadım.

  13 ağustos 2019 02:53

  18. Iki aydir izliyorum ve izlerken de çok keyif alıyorum.Tam mükemmel olmuş dediğim bir saç yapılıyor ardından jüri uyeleri sac ve makayaja öyle yorumlar yapiyorlar ki bende de bir aydinlanma oluyor.

  9 ağustos 2019 23:52 9 ağustos 2019 23:57

  17. 3-4 gündür youtube'tan videolarını açıyorum. baya atlaya atlaya iziyorum çünkü programın kaos kısmını sevmiyorum yapılan işi görmek için modelin ilk halini ve son haline bakıyorum. bazen adnan beyin yorumlarını dinliyorum falan. yani 2 saatlik programın 10-15 dakikasını izliyorum.

  san kuaför show tv'yi satın mı aldı? mustafa batur ve tuna ekibi var. sanırım zaten mustafa san nişantaşı işletmecisi. eski yarışmacılardan uğur ve dilek varmış. ikisinin de instagram profilinde "kıskanıyor musun?" yazıyor. necati diye birisi varmış. o da san pendik'e ortak. bu ne ya? san kuaför reklamı mı bu? 3-4 günde bu kadar san kuaför gördüm. selami ersoy desen o da san.

  bu bir reality show evet gerçeği yansıtmıyor ama sokak ağzı kuaföre gitmeme sebebimi hatırlattı. gerginlik. programın ilk 40 bölümünde yapılan saçların ve makyajların büyük kısmı feci... son bölümlerde daha iyi ama genel olarak kötü. hele boya ve kesim konusunda...

  3 ağustos 2019 00:30 3 ağustos 2019 00:33