girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (173)
  • medya (3)

173. sonucu ne çıkarsa bahtıma olduğu içindir. kinder sürpriz gibi istediğiniz boyun çok çok üstünde kesilir, gösterdiğiniz fotoğrafla alakası olmayan bir renge boyanır. koltukta boyanın yıkanıp saçın kurutulacağı anı yüksek nabızla düşük bütçeli korku filmi izler gibi beklersiniz.

5 haziran 12:45

172. Kuaförlerin çoğunun yetersiz olduğuna inanıyorum. Şöyle ki saç yapmak estetik görüş sahibi olmayı gerektiriyor, fakat kuaförlerin çoğunda bu yok, çoğunlukla ne istediğinizi anlamıyorlar bile. Bu yüzden insan eline güvendiği bir kuaförü varsa asla ondan şaşmamalı.

3 haziran 22:40

171. saç kestirmeden ,saç kestirmeye gidiyorum. kuaförde dönen boş muhabbetler canımı çok sıkıyor, bir keresinde daha bir gün önce aynı yerde kesilen saçıma fön çektirirken , aa saçlarında kırık var keselim mi demişti daha dün burda kestim ya. hele başka kuaförde bir şey yaptırdıysan kesin çok kötü olmuştur konuşmaları yok mu. 

3 haziran 15:47


170. Kendimi bildim bileli sahip olduğum ancak kuru saç kesimi yapan bir kuaför bulduktan sonra gönlümün rahat olduğu fobi. Tabi yine özel gün saçı makyajı söz konusuysa stresten ölmekteyim; 5-10 yaş büyük göstererek çıkıyorum o kuaförden. 

3 haziran 01:43

169. bende var bu. 5 yıldır filan saçımı kendim kesip boyuyorum.

saç açısından gerçekten ihtiyaç duymuyorum, siyah saçı sarıya bile açmışlığım var bu süreçte. fakat şu sıra gerçek saçımı uzatıyorum ve alttaki boyalı kısımlarla şekilsiz bi şey oldu, bi tokyo stili kaküllü saç için yakın zamanda uğramak zaruri oldu sanırım. (gizlinot: güncel fiyatlardan da bihaberim ayrıca)

3 haziran 00:57

168. düz kestirmek istediğim saçlarımla her seferinde kuaförden yamuk yumuk çıktığım için sahip olduğum fobi.

2 haziran 22:14

167. ne zaman saçımın yıprandığını ve canlanması için uçlarından biraz kestirmem gerektiğini anlasam bende ortaya çıkan fobi. sadece uçlarından aldırmaya gittiğim zaman belime gelen saçlarımı yarısına kadar kesiyorlar. yok işte benim saçımda kırık falan. sadece uçları eskimiş oluyor o kadar. ne diye tutup yarısını kesiyorlar anlamıyorum.

4 mayıs 18:34


166. Bende kuaför macerası bitmez başlığı görünce bir tanesi daha geldi aklıma liseye gidiyorum mahalle arasında bi kuaför var pek bilgili ve seçicide değilim bu konuda saçlarım çok gür kolay kullanabileceğim bi hale getirtmek istiyorum. Girdim anlattım o günde seçim var hiç unutmuyorum adamın 37 ekran televizyonu tepede kuruyemişçiler gibi..

Oturttu beni gözü seçim sonuçlarında hiç abarmıyorum saçıma 3 saniyeden fazla bakmadı gözü televizyonda elinde ustura saça girişip girişip tomar tomar saç atıyor ve ben kücücük bir çocuk olarak hiçbişey diyemiyorum.

Bitti boyuna ellemedim dedi evet gerçekten bir parmak kalınlığında bir uzunluk altta geri kalan kaşlarımın üstüne kadar kat. Senin allah belanı versin..ha şimdi eşşek kadarım bişey değişti mi hayır yine yanık saçlar saçma sapan kesimler kabus musunuz nesiniz.

3 mayıs 20:52 3 mayıs 20:54

165. 7 sene önce istanbulda bir kuaföre gitmiştim.çikolata kahve balyaj atılacak neyse renge karar verdik.boyadı kuaför.10 dakika sonra folyolardan birini açması ve aniden kapaması ile yüzünün bembeyaz olması bir oldu.10 dakikada ne olabilir ki diye düşündüm ve çok ta önemsemedim.sonra daha yaşı büyük kuaförün sahibi ve ustası geldi.arka odada konuştuklarını duydum.

-'eyvah çok açık oldu ne yapsak? ' diye.nasıl ya! dedim. folyolar çıktı saçım yıkandı ve çıkan sonuç adeta küçük bir seren serengil olmuştum. 10-15 tutam civciv sarısı saçlar! şok olmuştum.baya kızdım ve cila yapıldı renk koyulaştı ama o civciv sarılarını hiç unutmayacağım.şimdilerde ise iki defa başka kuaföre gidiyorum çikolata kahve konusunda ısrarla söylüyorum.onlar da kızıl veya patlıcan moru yapmakta ısrar ediyorlar.neyse renk konusunda anlaştık.yalnız saçıma boya sürülüp beklediğimde saçıma boyayı yapan gidip benim saçıma bakarak başka bir kuaför arkadaşıyla konuşuyor ya tedirgin tedirgin, işte orada başımdan aşağıya kaynar su dökülüyor 2 seferdir.yine mi o sarılar çıkacak diyorum.çıkmıyor tabii de o stresi yetiyor.

3 mayıs 16:49

164. Bendekinin farklı şekillerde tezahür ettiği fobidir.

Şöyle ki; saçların çooook kuru. O kadar kuru ki elimi attığım an çıtır çıtır kopma sesleri duyuluyor. Neler neler denedim, yine de olmadı sözlük.

Kuaförün önüne günde güründen canlısına bir çok saç geliyor. Her gittiğimde “çok kuru, ne yapsam olmuyor” açıklaması yapmaktan bıktım. Yapmasam bakımsızın önde gideni damgası vuracaklar hemen. Çok da önemli değil ne düşündükleri gerçi ama yine de her seferinde üzerine uğraştığım bir konuda moral bozacak cümleler duymak rahatsız ediyor.

3 mayıs 14:47