yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (101)
  • medya (0)

  1. bir kısmı mesafeyi/samimiyeti ayarlayamamaktan, bir kısmı ürün/hizmet satma çabasından olan eleştiriler.

  saçın, başın konuşulurken birden vapur satıcıları gibi şu elimde görmüş olduğunuz krem diye başlıyorlar. ayy tatlım siyah noktaların çok artmış diyorsa hemen arkasından sana bir maske yapsınlar (gizlinot: tabii 5 liralık maske sana 50'ye patlar) cümlesi geliyor. yani bir şekilde psikolojik şiddetle satış yapmaya çalışıyorlar.

  28 nisan 2016 01:07

  2. "saçların çok kötü" hadi ya

  "çok mu maşa yapıyorsun" hayır yapmıyorum

  "siz ana kız kızıl seviyorsunuz galiba kih kih kih" sana ne?

  ya kendi ürünlerini satmak için ya kesim yapmak için ya da boya yapmak için özellikle kötü konuşuyorlar. ben yemiyorum çoğu zaman ama anneciğim kanıyor. güzelim kızıl kahve saçını hürrem kızılı yaptırıp geldiğini hatırlarım :(

  28 nisan 2016 03:01

  3. Kaş-bıyık almayı, ağdamı, saçımı, makyajımı, manikür-pedikürümü kendim yapmayı öğrendiğimden beri duymadığım şeydir. Uzuuuun zamandır sadece saçlarıma radikal bir kesim olacaksa gidiyorum, yoksa uçlarından kendim evde kesiyorum. Kırk yılda bir gittiğim kuaförde erkek zaten asla o kadın kuaförlerindeki "amaan biz bizeyiz ne olucak" seviyesizliği yaşanmıyor. Kısaca kendi göbeğini kesebilmek güzel şey süslüler.

  28 nisan 2016 03:32


  4. "Ay saçını nerde boyattın. Yakmışlar saçı"

  "Saçını yamuk kesmişler canım senin"

  "Kaşlarını çok bozmuşlar. Oymuşlar"

  "Hiç bakmamışsın saçlarına"

  Gibi cümleler sarfederler. Açıkcası ben bu cümleleri hep kadın çalışanlardan duydum. Erkek çalışanlarla ilgili tek problemim ürün satmaya çalışmaları. Tabii bunun cinsiyeti yok malum. Bi kerede daha kryolanı duymamışken bi fondöten sürdü. Tanrım dedim hayatımın fondötenini buldum. Neyse 180 lira dedi fiyatına. Akıl ettim de internetten baktım hemen. Kendi sitesinde şu an bile 143 liraya satılıyo. Lan dedim kazıklanıyoruz. Ürünü aldım elime ambalajı inceliyorum barkod markod da yok. Tabii baya bi sonra sahte ürün olabileceğini akıl ettim. Bu da böyle bi anım işte

  28 nisan 2016 04:15

  5. hızını alamayıp bir de diğer müşterilerden gelen yersiz,hadsiz ve zamansız eleştiriler var ki tadından yenmez.kaç yaşındasın? evli misin? top sorular arasındadır akabinde tahrik edici laflar,bir şekilde sabote etme hali oluyor nedense orada..çünkü mutsuz,bir şey yapıp deşarj olmak istiyor,evden zor atmış kendini dışarı.şimdi cevap versem ortam gerilecek,muhattap olmasam içimde patlıcak filan derken insan kendini sinir küpüne dönmüş halde buluyor.hayır bi dakka da ben buraya moral bulmaya gelmiştim(ybkz: çok beklersin canaam).bir de kuaförle aşırı kanka olan kısım var.öpüyorlar girer girmez,inside joke'lar havada uçuyor.aşırı samimiyetin o vıcık vıcık dünyası...asıl ben onlara ifrit oluyorum!belki de ömrüm boyunca asla öyle bir insan olamayacağım diyedir ve evet kuaföre gitmekten nefret ediyorum!

  28 nisan 2016 04:33

  6. "Kaşının şu tarafının şöyle olması gerekiyordu oraya girmişler ben şimdi orayı bırakıyorum uzasın"

  "Maşa çok mu kullanıyorsun şuraya kadar ölü saç kesilmesi lazım "

  "Kestirmek istemiyor musun? O zaman sana şu %100 organik(!) argan yağlı bakım maskesini verelim".

  28 nisan 2016 06:05 ed.8 haziran 2016 00:23

  7. saçlarım ince telli, elektriklenen ve çabuk kırılan cinsten. ne yaptıysam böyle, genetik işte. ama senelerce kuaförler benim suçummuş gibi hissettirmeyi başardılar. her gittiğimde ay saçların şöyle kötü, bakım yapmak lazım aman aman diye beni kuaförden soğutttular. aklım başıma gelince önden söylemeye başladım. saçımın yapısını biliyorum, yorum istemiyorum diye. ayrıca sen daha benim saçımın biçimine göre saçımı kesmekten acizsen, bir zahmet çeneni de tutuver. zaten iyi kuaför bulmak bu kadar zorken bir de dırdır dinlemek hiç hoş değil açıkçası. saçımı kısa kullanmayı sevmesem önünden geçmeyeceğim ama napalım işte.

  28 nisan 2016 10:28


  8. Düzleştirici mi kullanıyorsun

  -evet nolmuş

  Çok yıpranmış keratin bakımı yapalım mı?

  yok sagolun geçen sefer yaptırdım size bi değişim olmadı

  error !!

  28 nisan 2016 10:31

  9. "neden boyaya bana gelmedin de kendin boyadın??? rengi olmamış!!1!"

  dümdüz rengi 3 buçuk saatte boyadığın ve üzerine bir de 120 lira aldığın için canısı.

  28 nisan 2016 10:43 28 nisan 2016 10:44

  10. 6 ay aradan sonra fön çektirmek için gittiğim kuaför

  -Aayy saçlarını kim kesmiş, çok yamuk katlar eşit değil bak!! ( Bir eliyle diğer ucu birleştirmeye çalışıyor, saçımı çekiştire çekiştire! asdfghjkllşl)

  - En son siz kesmiştiniz.XD

  - Allah allah ben bu şekilde kesmem ama...( Dudaklarını büzüp, suratına acayip şekiller vererek)

  - Evet bende çok pişman oldum kestirdiğime...

  28 nisan 2016 11:00