sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (576)
  • medya (6)

  576. Tamamen şans işi. Her kuaför bir değil tabiki, küçük bir dükkandan söz ediyorsak makyajı gördüğünüzde çıldırabilirsiniz. Özellikle çok şubeli ve büyük, rağbet gören kuaförlerdense nispeten istediğiniz gibi bir makyaja kavuşabilirsiniz. Özellikle son dönemde makyaj yapma popülerliği olduğu için çoğu kuaför kendini geliştirmiştir ancak eski yıllara, fotoğraflara bakıldığında eskiden yapılanlarının ne kadar korkunç olduğunu görebilirsiniz. Hepsi kötü olmadığı gibi çoğuda iyi değil.

  19 haziran 00:10

  575. Ablamın düğününe kaynanası olarak katılmaktan son anda kurtulduğum makyajdır.

  18 haziran 08:28

  574. En son yaptırdığım makyajla çektiğim resimlere baktığımda rujun yamuk sürüldüğünü maskaranin kirpiklerimi örümcek bacağına çevirdiğini ve iki gözümdeki far sürülme şeklinin birbiriyle alakasi olmadığını eyelinerlerin yamuk oldugunu görünce bir daha yaptırmaya tövbe ettiğim makyaj. Ayrıca gittiğim kuaför mahalle arası bir yer değil baya makyaj üzerine eğitimler alan birine ait kısmen profesyonel bir yerdi. Fondötenin paril paril parlattigini ve gozeneklerimin olduğundan da geniş gözüktüğünü yanaklarimin dunyanin en utangac insanmisim gibi oldugunu söylemeye gerek yok herhalde.

  Ha diyeceksiniz ki sen salak mısın bacim? Kuaförde iken o rezil makyajı nasil fark etmedin? Gozlerimde ileri derecede miyop var ve lens takmayı unutmustum telaştan. Görebildiğim kadarıyla kotu degildi ama

  Sonradan facia oldugunu fark ettim. Keske biri uyarsaymış.

  17 haziran 22:19

  573. palyaço makyajıdır.

  17 haziran 19:46

  572. lise mezuniyetimde yaptırdığım makyaj. o zamanlar tabi bilmiyorum hiç makyaj yapmayı. şaçımı yaptırmışken makyajda orada yaptırıyım dedim. özellikle sim olmasın sade bir makyaj olsun dedim makyaj yapan kadına ama gözlerimi bi açtım her yerim sim olmuş. makyajı silmeye vakit yok tabi. yapcak bir şey yok öyle gittim mezuniyete. 7 yıl geçti hala unuyamıyorum o makyajı.

  kısacası bilmediğin kuaförde makyaj yaptırmak pişmanlıktır.

  17 haziran 10:25

  571. yaptırmadan önce kullandıkları malzemelere bakmak lazım.20 liralık malzeme kullanıp high end ürün alacak miktarda makyaj parası vererek ayrılabiliyorsunuz.tanınmış markaların çakma rujlarını ayna önüne dizenlere rastladım.fırçaları,süngerleri pis oluyor.uv ile sterilizasyonu yapılmadıgı sürece sürekli makyaj için yüzden yüze dolasan süngerin iyi bir şekilde mikroptan arınması imkansız.işini iyi yapan yerlerde var ama mahalle kuaförlerinde şans işi.

  17 haziran 03:08

  570. Tabii eskiden hepimiz böyle bilirkişi değildik. Yakınlarımızın düğünü oldu yaptırdık mecburen. O dudaklar mora o gözler maviye boyandı en azınsan ben gibi 90 ve öncesi neslinin. Ama şimdi aklı olan gitmesin artık. Ben son 3 yılda bir kez yaptırdım ki düğün çekimimdi o da. Sürekli müdahale ettim ve kadın da çok güzel yaptı. Rujumu kendimden kullandım. Düğünde kendim yaptım. Nice arkadaşımınkinde de kendim yaptım. Kuaför saçımı yaparken hallettim. Her kuaförde de çok beğenildi tebrik edildim. Arkadaşlarımı da annemi de gördüm. Kısaca ya siz yapın ya iyi olan arkadaşınıza yaptırın. Günümüzde 3 kişiden 2 si bu konuda yetenekli. Hal böyleyken bu kuaförler nasıl bu kadar kötü anlamıyorum. Aç iki youtube izle ne bilim İnstagram makeup ayşe fatmayla kaynıyor. Şimdi düğün mevsimi ya gözlerim kanıyor kuaför makyajlarından. Kısaca yaptırmayın.

  16 haziran 22:10

  569. Yüz tipine bakmadan tek tip ve çoğunlukla abartılı yapıldığı için çoğu kişiye yakışmayan makyajdır.Genellikle orta tonlarda cakey görünüm veren bir fondöten olur ve beni bırakın artık diyen her tarafı fondöten dolu yıpranmış bir sünger(gizlinot: Yıllardır yıkanmamış olması muhtemel) herkese gitsin diye bir de kırmızı ruj oluyor.Benim en son gördüğümde bu sekildeydi.Mezuniyet makyajımda sarı tutkuya dönüsmüştüm(gizlinot: Swh) şimdi nereye gidersem gideyim o faciadan sonra kendim yapıyorum.

  16 haziran 19:29

  568. Eşittir yıldız tilbe

  16 haziran 19:04

  567. Üniversite mezuniyetinde mecbur kalarak yaptırdığım; eyeliner ve maskara uygulamasını kendim yaptığım makyajdır. Kötü olmamıştı; ancak yaşıma da uygun olduğumu söyleyemem.

  16 haziran 16:21