sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (78)
 • medya (1)

78. Gitsen ayrı dert gitmesen ayrı bir dert.Fiyatlar uçmuş durumda...Alım gücümüzde düştüğü sıralarda mecbur kalmadıkca gitmiyorum.Kaşımı aldırıyorum ayda bir o kadar :)

11 ekim 2018 15:32

77. Buradaki girdileri okudukça kendimden şüphelenir oldum. Kızlar evet gerçekten işini çok kötü yapan, bilgisi yetersiz ve müşteriyi memnun etmeyen bir çok yer var. Ancak hepsi böyle değil. Ben kaşlarıma ve tırnaklarıma takıntılıyım. O kaş çıkmış görüntümle kendimi asla güzel bulmuyorum. Tırnaklarım bakımlıysa kendimi iyi hissediyorum. Evet kendimde çıkan üç beş kaşı alırım, güzel oje sürerim ancak o tam temiz görüntü için kuaföre severek gidiyorum. Size de işini iyi yapan kuaförleri araştırmanızı öneririm. Bir de yaptıkları iş içinize sinsin. Beğenmediyseniz de belirtin. Sonuçta karşı tarafın işi bu. Eksiklerini bilsin ki kendini geliştirsin. Zamanında bende çok kuaför değiştirdiğim için bu kadar uzun oldu. Kusura bakmayın:)

11 ekim 2018 11:57

76. nyx gotcha concealerı “bak çok güzel olacak highlight yapıyorum”deyip göz altlarımdan elmacık kemiklerime kadar boca ettiğinden beri kıl tüy işi harici bir amaçla gitmiyorum kuaföre.

10 ekim 2018 22:21

75. kalın kaş moda olduğundan beri ben de kuaförümden soğudum ve bıraktım gitmeyi. hayır benim kaşık kadar suratım var, iki parmak simsiyah kasi ben napayım. sadece ortasını ben de alırım.

10 ekim 2018 15:07

74. Kuaförlerle asla barışamıyorum. Memnun ayrıldığım kuaför de hatırlamıyorum hiç. Kaşlarımı zaten almıyorum. Manikürümü kendim yapıyorum. Saçlarımı da kendim boyuyorum. İki kere açma işlemi bile yaptım. Elim çok alıştı artık. Ancak çok mecbur kalırsam kırık aldırmak için gidiyorum onu bile çoğu zaman anneme yaptırıyorum. Riskli işlemlerin dışında diğer işlemleri evde yapmaya alışmayı herkese tavsiye ederim. Bir cesaret girişince eliniz alışır hepsine korkmayın. Bu hayat pahalılığında kuaföre harcanan paralarla çok daha başka şeyler yapılabilir diye düşünüyorum.

10 ekim 2018 13:41

73. 10 yıllık kuaförümle bu yaz vedalaştık. Çünkü artık sarı saç kullanmamaya karar verdim. Bakıra evde kendim boyadım ve devam ediyorum 4 aydır. En büyük etken sadece sana bu fiyata yapıyorum derken de bir duydum ki yeni eski farketmez bütün müşterilerine aynı fiyata yapıyormuş. E tabi bir güven problemi yaşadım. Dedim yıllardır buraya gidiyorum aralıksız kazandırdığım paranın haddi hesabı yok. Kandırılmak hiç hoş değil. Birde ister istemez bir samimiyet kuruyorsunuz. De ki herkese aynı fiyata yapıyorum sana da aynı de baştan bileyim. Zaten kaşımı bıyığımı yıllardır kendim yaparım. Saçımı da düz kestiriyorum zaten her kuaför kesiyor. Bence güven herşeyden önemli...

10 ekim 2018 13:36

72. Yaşadıklarım yüzünden fobim olustu. Ne zaman gitsem Kuaförün başının etini yiyorum. Sürekli kontrol edip, söylüyorum. Onlar gene kendi bildiğini okumaya devam ediyor. Ama artık gerçekten giderken geriliyorum. En bilinen olanınada gittim. O havalar falan boş, hepsi birer kasap gibi davranıyorlar, saçı ya çok kesiyorlar, ya da sormadan ara makas atıp saçı mahvediyorlar. Onların mahvettigi saçı mahalle arasında olan bir Kuaföre gittim artık banane dedim. O düzeltti önemli olan işin ehli olmak, pazarlama, ve bilinirlik değil.

10 ekim 2018 13:06 10 ekim 2018 21:40

71. benim için çoğu kez mutsuzlukla sonuçlanan eylem. ne zaman kuaföre gitsem sanki tam tersini istemişim ya da al kardeşim beni ne idügü belirsiz bir şeye çevir demişim gibi bir sonuçla ayrılıyorum. aldıkları rakamlar da havalarda uçuşuyor.

10 ekim 2018 12:57 10 ekim 2018 12:58

70. yarından itibaren yapmayı keseceğim eylem. en azından bir süre için.

üç seferdir gidişimde hem saçımı istediğimden koyu bir renge boyuyor inatla hem de beyazları kapatamıyor. söylediğimde "zamanla parlıyor onlar" diyor bana bir de.

en son boyadığında beyazlar ortada durunca dedim bunlar ne? bunlar da mı parlıyor daha iki dakika önce boyadın. beyaz beyaz ortada duruyorlar.

renk seçimi de garip. küllü kumral seviyorum ve açık oldu mu da güzel duruyor adam inatla 5.0 gibi bir renge boyuyor sanki son üç aydır. küllü kumral nedir? yedi küsür hadi olsun altı küsür bir renk numarası olsun.

bir de iki seferdir farklı fiyat uyguluyor. inadına mı böyle soğuttu beni bilmiyorum ama aldım bir boya yarın kendim boyayacağım. ne kadar kötü olabilir ki?(gizlinot: deneyimliyim merak etmeyin kötü olmaz.)

amerika' da saç rengi seçmek için özel kuaförlere gidiyorlar ya yavaştan inanmaya başladım gerekliliğine. her kuaför güzel renk seçemiyor veya o rengi tutturamıyor kolaylıkla.

10 ekim 2018 01:12

69. giderken ayrı mutluyum çıkarken ayrı mutlu.

17 şubat 2017 18:45