yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  23. Severek izlediğim kanal ama Zeynep ocak... Ses tonuna katlanmak beni çok zorluyor üzgünüm.

  16 ocak 00:51

  22. Aşırı ünlülerle kısa görüşmeler serisi’nden eski tat alınamayan youtube kanalı. Diğer seriler hala keyif veriyor fakat aşırı ünlülerde getirilen ikinci sezon konukları fiyasko (gizlinot: Deniz çakır hariç) . Bir an önce eski formlarına kavuşmalarını diliyprum yoksa çekirdek kitlede kredileri tükenecek gibi görünüyor. Söylemeden de geçemeyeceğim, sen anlat karadeniz’in başrol oyuncusu irem helvacıoğlu mu? Gerçekten mi?

  16 ocak 00:25

  21. Aşırı ünlülerle kısa görüşmeler serisini izliyorum denk geldikçe. Ben de yukarıdaki bir girdi gibi konuksuz ekibin sohbetinden keyif alamayanlardanım. Zeynep tanımadığı veya çok samimi durmayan birisi geldiğinde direk el pençe divan moduna girdiğinden soru cevap bölümü baya yavan geçiyor. Ayşegül Aldinç'te öyle olmuştu mesela. Onun dışında geyik muhabbetini beğeniyorum. Uraz Kaygılaroğlu bölümü efsanedir.

  23 aralık 2019 09:35 23 aralık 2019 10:18


  20. kutlukhan kutlu'nun olduğu bölüm çok güzeldi. keşke kendi bir şeyler yapsa da izlesek dedirtti. genel olarak ise kanalı seviyorum ama konuklar olmadan çekirdek kadro böyle kafa açıcı içerik pek çıkaramıyor, yemek yerken izliyorum.

  22 aralık 2019 23:21

  19. ismini leos carax tarafından çekilmiş 2012 yapımı tuhaf sürreel bir film olan kutsal motorlar'dan alan youtube kanalı.

  22 aralık 2019 22:42

  18. en sevdiğim, ilk videolarından beri severek takip ettiğim youtube kanalı. akışta hakkında girdi görünce de çok mutlu olmuştum ki zeynep hakkında yorumları görene kadar. şu ana kadar hiç zeynep'i ilk izlediğinde seven birini görmedim, ben de sevmemiştim emin olun ne diyor bu kadın diyerek izliyordum. şu an herhalde internette en güldüğüm insan olabilir. mizah anlayışının içine girdiğinizde çıkamıyorsunuz biraz sabredip 2-3 video izlemenizi tavsiye ederim. bir de gördüğüm kadarıyla kanalı herkes aşırı ünlüler ile kısa görüşmeler programı için izliyor ancak en kaliteli içerikleri (sinema-televizyon dünyası ve gelişmeleriyle ilgiliyseniz) kırathane programlarıdır. bazen bir saat sürüyor keşke bitmese geyikleri deyip eski bölümleri açıyorum. kısacası çok seviyorum mutlaka şans vermenizi öneririm.  

  22 aralık 2019 21:34

  17. Kerem bursin'li bölümü izledim ve eski sevgilimi hatırlattı bana tavırları.

  Ayrica konuşma tarzi tepkilerindeki ses tonu vs serenayı andırdı. Acaba kerem mi serenaydan aldı serenay mi keremden diye düşündüm ama bence kerem boyleydi serenay keremin taklidi gibi geldi. Izleyen anlar ne demek istediğimi

  22 aralık 2019 15:15


  16. Eda ece için dün ilk kez izleyenlerdenim. Ne tatlı bir kadınsın sen eda ece. Çok samimi geldi bana tavırları. Kilosu ile ilgili eleştirilere verdiği cevaplar yerinde ve keyifliydi bence. Oyunculuğuna laf eden birine "yıldız argun'u baban oynuyordu sanki!" cevabına güldüm valla. Kimisi fazla lakayt bulmuş ropörtajı ama şunu da kabul etmemiz gerek ki bizim halkımızın üslubuna ancak bu gidiyor. Anonimliğin arkasına sığınıp, sırf ünlü diye birine ağzına geleni söyleyebileceğini ve karşılığında bir geri bildirim almayacağını sanan insanlarla dolu ülkemiz. eleştirmek ile sövmenin arasındaki farkı anladığımız gün her şey çok farklı olacak. O günü bekliyorum umutla. ister etki tepki deyin, ister öyle saça böyle tarak deyin sonuç bu.

  Sunucuya ben de pek bayılmadım açıkçası. geyik yapıyor, buna tamam. Zaten klasik ropörtajlardan farkı bu rahat üslubu anladığım kadarıyla. ama kantarın topuzunu bazen çok kaçırıyor bence. ne bileyim mesela dün kadına kaç defa "lan" dedi. eda ece ise duymamış gibi davranıp devam etti. eğer karşındaki kişi sana uyum sağlayıp tepki vermiyorsa, anla ki kibarca o hareketi tekrar etmemeni bekliyordur. ben de öyleyimdir, önce biraz yok sayarım, kendiliğinden kesmesini beklerim. eğer kesmiyorsa uyarmak zorunda kalıyorum ki bundan pek hoşlandığım söylenemez. "götü boklu bebeği kucağına mı aldın? ıyyy!" diye bir cümlesi var bir de dikkatimi çeken. eda ece bir avmde kadının birinin bebeğini kucağına almış fotoğraf çektirirken, olay bu yani kısaca. e zeynep hanım, bebeği ne diye gömüyorsunuz şimdi? o bebek size ne etti şimdi? neyse sadece bir bölüm izlediğim için derin analizler yapamam, belki de yanlış yorumlamışımdır bilemiyorum. bir bölümlük gözlemim bunlar.

  22 aralık 2019 12:36

  15. İlk kez izleyen herkesin sunucudan nefret ettiği bi kaç kez izlemeye başladıktan sonra sevdiği kanal. Ben ilk hazal kayayı izlemiştim sunucu çok itici gelmişti. Şimdi neredeyse sırf sunucu için izliyorum. Ayrıca buraya katılan ünlülerin çoğu da kendini sevdirip gitmeyi başarıyor. 

  Favorilerimi yazayım dedim ama yazmakla bitmicek galiba bağımlısı oldum ndkdkd Ama ilk aklıma gelenlerden ceren monay, melisa sözen izleyebilirsiniz.

  22 aralık 2019 00:25

  14. çoğu kişinin aksine ben sunucu zeynep'i seviyorum ya. ilk izlediğimde bana da aşırı itici gelmişti ama izledikçe alıştım sanırım ve şimdi çok seviyorum resmen. bazı oyuncuları sırf zeynep için izliyorum hatta. boş goygoyunu çok seviyorum, kimseyi takmıyor bir de entellektüel konuşmaları kendim hiç beceremediğimden izlemek hoşuma gitti sanırım. 

  22 aralık 2019 00:14 22 aralık 2019 00:26