yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (125)
  • medya (28)

  125. Daha iki gun once travis sagolsun anne olduktan sonra daha seksi hissediyorum tArzi aciklamalar, playboyda kylie by travis temali cekimler yapmiyomus gibi travis scott ile ayrilmislar. Suslu sozluk giybet ekibini acil bu basliga cagiriyorum. Gratis indirimi yuzunden gozden kacti herhalde. Bu arada ayrildiklari gece eski sevgilisi tyga’nin studyosundan cikarken paparazzilere yakalaniyor. Kiz kylie her seyin olay. Simdi single diye palet cikartir sana kris jenner. 

  5 ekim 2019 21:44

  124. Kızının babası, biricik beyi Travis Scott ile birlikte Playboy dergisine çıplak pozlar vermiş dünyanın en genç milyarderi

  10 eylül 2019 17:49

  123. yere bakmalı fotoğraflı, bol teşhirli, dünya yansa umrunda olmaz, kessen acımaz, duygusuz, sorumsuz, sıkılgan, winterfest, summerfest, bokfest, kürekfest sürekli eğlence arayan, narsistin dibi bir kuşağın en önemli temsilcilerinden biridir.

  şimdiki gençler tarzı geçmişe melankoli söylemlerinin bullshit olduğu kesin ancak 90'lar kuşağı olarak biz saçımızı toplamadığımızda kendimizi seksi sanan, ilk günden itibaren ne okusam da rahat iş bulsam kafasında bitmeyen bir gelecek kaygısı taşıyan çocuklardık.

  düşününce aklıma yaratıcı bir fikir gelemese de bu yeni kuşağın da şu dünya düzeninde değiştireceği şeyler vardır mutlaka.

  7 ağustos 2019 11:45 7 ağustos 2019 11:48


  122. İsmini görür görmez estetik yaptırmadığından bahsettiği videoları geliyo aklıma :D aynen bacım sen kim estetik kim ya olur mu öyle şey :)

  6 ağustos 2019 17:37

  121. Doğum günü haftasına girilmesiyle travis tarafından başladı yine güllü günler... her sene travis eve gül döktürüyor sanırım başka bi kutlama şekli bilmiyor, artık bir hafta boyunca olağanüstü haberlerini, harcadığı olağanüstü paraları magazin sayfalarından okuruz. Geçmiş olsun şimdiden...

  6 ağustos 2019 15:24

  120. H3h3  adli youtuberin “ınstagram vs reality” videosundan geliyorum. Bu jennerlar kardashianlar güzellik algımızı ciddi anlamda değiştirdiler. Estetiksiz yüz çirkin, photoshopsuz yüz çirkin ancak plastik surat güzel algısını beynimize yerleştirdiler. Videoda da; o yüzleri pürüzsüz inanılmaz ince gördüğümüz ınstagram yüzlerinin aslında öyle olmadığı herkesin kusurlarının olduğu ve bu yokmuşçasına algı yarattıklarını anlatıyor. Doğal güzelliğin kusuruları sevmenin trend olacağı günü bekliyorum. 

  11 mayıs 2019 16:38 11 mayıs 2019 16:40

  119. kendisinden büyük olmama rağmen yanında çocuk gibi görüneceğimi düşündüğüm estetik güzeli kişi. kendall jenner kendisinden kat kat güzel ve zarif bence.

  11 mayıs 2019 15:30


  118. ciddi anlamda kırk beş yaşında falan gösteriyor, ileride genç görünmek için uğraşacak. kim kardashian bile ondan genç gösteriyor. gerçi düşününce bella,kendall, kylie hep yirmilerinin başında ama asla öyle göremiyorum. en gergin surat, en badem göz ben olucam, çenem uzadıkça uzayacak derken artık robotik garip bi hale geldiklerini düşünüyorum ve asla yirmilerinin başında gibi değiller. ekran önünde oldukça güzelleşmek isteyebilirler, estetik de yaptırabilirler ama dozunu kaçırdıklarını düşünüyorum. birbirleriyle yarıştıklarını düşünüyorum bu camianın, en badem göz benimki olucak!

  11 mayıs 2019 04:55

  117. Şimdi de kylieskin adında cilt bakım markası çıkaran ünlü. El atmadığı bir bu kalmıştı zaten. Fiyatından bağımsız ben böyle gereksiz ünlülerin(gizlinot: Rihanna’nın fenty’sini aynı kefeye koymuyorum) markalarına hele de cilt bakımı konusunda para vermem ama bu kadar kardashian-jenner takipçisi ve fanı varken bu marka da kesin yok satar. 

  11 mayıs 2019 00:50

  116. Ortada hiçbir resmi gelir göstergesi, vergi ödemesi olmadan sırf annesi gelirinin 1 milyar dolar olduğunu söylediği için(gizlinot: Kişiler gelirlerini kendileri söylüyormuş forbes'a bu listeye giren şahıslar. Zaten Donald Trump da 3 küsür milyar dolar servete sahip değil ancak kendisini öyle göstermek için yalan söylüyor, gerçek serveti 1 milyara yakın) Forbes tarafından en genç self-made milyarder olduğu açıklanmış. Forbes kendi güvenilirliğine gölge düşürdüğü gibi insanları aptal yerine koyduğunu da açıkça belli etmiş oldu. Yılların kozmetik markalarının yıllık cirosu ile karşılaştırıldığında zaten gerçek olamayacağı ayan beyan ortada olan bir şey için yalan söylemelerinin nedeninin kris jenner'ın markayı satmayı düşündüklerini söylemesi ile bir alakası olduğunu düşünüyorum. Madem marka çok gelir sağlıyor neden satasın, değil mi? Marka değerini yüksek gösterip satarken yüksek miktar isteyemeyi düşünüyorlar sanırım. Alacak kişinin aklına yanayım

  6 mart 2019 00:59