yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (117)
  • medya (28)

  117. Yeniden bebek sahibi olacağını müjdelemiştir. Tek bir soru, bunlar travis'le nasıl ve ne ara barıştı ?

  24 eylül 21:26

  116. bu kadını neden bu kadar insan takip ediyor

  22 ağustos 04:29

  115. sanırım şu dünyada sevmediğim tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir aileye mensup bir kadın. dinleri imanları para. Midem kalkıyor ama maruz kalıyoruz işte bir şekilde. Kendisi hakkındaki en iyi gözlem, (link: https://youtu.be/DJD9OhzQkAU bu videoda) komedyen jayde adams tarafından yapılmıştır. ayrıca birkaç gündür yabancı basında forbes'un kendisini milyarder listesinden attığı konuşuluyor. Sebebi de şuymuş, Kylie geçen sene şirket hisselerini satmak üzereyken, annesi Kris'in, şirketi daha yüksek fiyata satmak için, markayı daha saygıdeğer ve bilinir kılıp (gizlinot: düşünsenize yalan bile olsa bir süre herkes sahibini forbes'un kapağında milyarder yapan marka sandı, daha nasıl bir reklam olabilir, Kris aşırı Zeki kadın), marka değerini arttırmak amacıyla forbes'a kylie'nin milyarder olduğuyla ilgili yalan beyanda bulunmuş. işin gücün sansasyon be Kris, tam bir kaos insanısın. bir kızını da pazarlamasan olmaz, hollywood'un maması resmen. Forbes araştırmalardan sonra kylie'nin net worth'ünün $900m altında olduğunu saptamış ve kylie'yi listeden çıkarmış. şimdi hakkında bir de vergi kaçırma suçlaması mı ne varmış. the guardian gibi saygın gazeteleri okurken falan uzak kalabiliyorduk böyle şeylerden, sağolsunlar yalan dolanlarıyla, entrikalarıyla oraya da damladılar. 

  kızı aşırı tatlı bişeymiş bu arada. 

  2 haziran 2020 01:05


  114. twitter'da "görüntüsünden memnun olmadığı için estetik yaptırmış alt tarafı, bu kadar paranız olsa siz de estetik yaptırırdınız," minvalinde bir gönderi gördüğüm için hakkında yorum yapmaya ihtiyaç duyduğum fazlasıyla ünlü sima.

  hayatlarını bilmem, etmem. ben de bir kozmetik ve estetik fenomeni olarak biliyorum kendisini, ki sorun tam da burada zaten. isminiz marka olunca herhangi biri olmuyorsunuz, kitlelere yön veriyor ve yeni bir algı inşa ediyorsunuz. kylie sokaktaki herhangi biri değil hâliyle, insanların algılarını yöneten biri hâline geldi. dolayısıyla durmadan üstlenmekten kaçındığı bir sorumluluk var üzerinde. bazı insanlar sadece ona benzedikleri takdirde güzel olabileceklerini veya kendinden memnun olabileceklerini düşünüyor.

  beden olumlamadan falan da bahsediyormuş sanırım. kendinden memnun olmadığını ve yaptırdığı estetik operasyonları açık şekilde deklare etmeyen birinin bundan bahsetmesi elbette çok gülünç.

  "kusurlu güzelliğin moda olduğu günlere dönmemizi diliyorum," falan yazılmış ama fazla iyimser bir istek bu. her zaman kusurlarımız olacak ve kendilerinden memnun olanlar zamanın şartlarına rağmen kendilerinden memnun olmaya devam ederken kendilerinden memnun olmayanlar kendileriyle kıyaslayıp mutsuz olmak için yeni kylie'ler bulacak.

  8 mart 2020 00:18

  113. Kızının babası, biricik beyi Travis Scott ile birlikte Playboy dergisine çıplak pozlar vermiş dünyanın en genç milyarderi

  10 eylül 2019 17:49

  112. yere bakmalı fotoğraflı, bol teşhirli, dünya yansa umrunda olmaz, kessen acımaz, duygusuz, sorumsuz, sıkılgan, winterfest, summerfest, bokfest, kürekfest sürekli eğlence arayan, narsistin dibi bir kuşağın en önemli temsilcilerinden biridir.

  şimdiki gençler tarzı geçmişe melankoli söylemlerinin bullshit olduğu kesin ancak 90'lar kuşağı olarak biz saçımızı toplamadığımızda kendimizi seksi sanan, ilk günden itibaren ne okusam da rahat iş bulsam kafasında bitmeyen bir gelecek kaygısı taşıyan çocuklardık.

  düşününce aklıma yaratıcı bir fikir gelemese de bu yeni kuşağın da şu dünya düzeninde değiştireceği şeyler vardır mutlaka.

  7 ağustos 2019 11:45 7 ağustos 2019 11:48

  111. H3h3  adli youtuberin “ınstagram vs reality” videosundan geliyorum. Bu jennerlar kardashianlar güzellik algımızı ciddi anlamda değiştirdiler. Estetiksiz yüz çirkin, photoshopsuz yüz çirkin ancak plastik surat güzel algısını beynimize yerleştirdiler. Videoda da; o yüzleri pürüzsüz inanılmaz ince gördüğümüz ınstagram yüzlerinin aslında öyle olmadığı herkesin kusurlarının olduğu ve bu yokmuşçasına algı yarattıklarını anlatıyor. Doğal güzelliğin kusuruları sevmenin trend olacağı günü bekliyorum. 

  11 mayıs 2019 16:38 11 mayıs 2019 16:40


  110. kendisinden büyük olmama rağmen yanında çocuk gibi görüneceğimi düşündüğüm estetik güzeli kişi. kendall jenner kendisinden kat kat güzel ve zarif bence.

  11 mayıs 2019 15:30

  109. Şimdi de kylieskin adında cilt bakım markası çıkaran ünlü. El atmadığı bir bu kalmıştı zaten. Fiyatından bağımsız ben böyle gereksiz ünlülerin(gizlinot: Rihanna’nın fenty’sini aynı kefeye koymuyorum) markalarına hele de cilt bakımı konusunda para vermem ama bu kadar kardashian-jenner takipçisi ve fanı varken bu marka da kesin yok satar. 

  11 mayıs 2019 00:50

  108. Ortada hiçbir resmi gelir göstergesi, vergi ödemesi olmadan sırf annesi gelirinin 1 milyar dolar olduğunu söylediği için(gizlinot: Kişiler gelirlerini kendileri söylüyormuş forbes'a bu listeye giren şahıslar. Zaten Donald Trump da 3 küsür milyar dolar servete sahip değil ancak kendisini öyle göstermek için yalan söylüyor, gerçek serveti 1 milyara yakın) Forbes tarafından en genç self-made milyarder olduğu açıklanmış. Forbes kendi güvenilirliğine gölge düşürdüğü gibi insanları aptal yerine koyduğunu da açıkça belli etmiş oldu. Yılların kozmetik markalarının yıllık cirosu ile karşılaştırıldığında zaten gerçek olamayacağı ayan beyan ortada olan bir şey için yalan söylemelerinin nedeninin kris jenner'ın markayı satmayı düşündüklerini söylemesi ile bir alakası olduğunu düşünüyorum. Madem marka çok gelir sağlıyor neden satasın, değil mi? Marka değerini yüksek gösterip satarken yüksek miktar isteyemeyi düşünüyorlar sanırım. Alacak kişinin aklına yanayım

  6 mart 2019 00:59