yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (12)
  • medya (2)

  13. L'occitane'dan yaptığım alışverişte tester olarak iyi ki seçmişim dediğim hoş parfüm.

  sıcak bir yaz günü, deniz sonrası alınan duş ferahlığını anımsattı bana. hani saçın tam kurumadan giyinirsin de ılık yaz akşamında yemeğe çıkarsın, tam öyle bir koku.

  Yaz gelmeden orijinal boyunu alacağım.

  bu arada şu an kullanmakta olduğum jo malone orange blossom'ı da tokatlar çok net.

  15 mart 21:16 15 mart 21:17

  5

  12. Tanım: Loccitane'ın tam bir gün boyunca bileğimden silinmeyen parfümü. Hem çiçeksi hem temiz ve ferah koku nedir sorusunun cevabı. 

  Koku aslında hem çok bildik hem çok farklı geldi bana, özellikle dip notasına bayıldım. buram buram beyaz çiçekler ve narenciye kokusu alıyorum. bileğime sadece 1 fıs sıktım ve 24 saat kaldı. Alerjimle iyi anlaşırsa uzun süre beraber olabiliriz. Parfüm Beğenildiği kadar varmış. 

  Bir de söylemeden geçemeyeceğim. Bu parfüm "zengin" kokuyor. İlginç bir şekilde ben basit ve ucuz bir parfüm değilim diye konuşuyor sanki... 

  ilgili medya:
  1
  17 şubat 03:46

  11. arkadaşımın verdiği tester ile tanıştığım harika koku. bu parayı veremeyeceğim için (güncel fiyatı 75 ml 1100 tl) muadilini nasıl nerelerden bulabilirim acaba?

  12 aralık 2022 17:12


  3

  10. güzel parfüm ama kalıcılığı çok başarısız bir parfüm olduğundan fiyat performans dengesini başarısız bularak yatırım yapmıyorum kendisine. denemek için bileğime sıkıp avmde dolaşmaya çıkıyorum. daha işim bitmeden parfüm bileğimde hayli silikleşiyor. eve gittiğimde neredeyse yok. 

  11 aralık 2022 21:31

  5

  9. Arada sırada aldığım çiçek kokulu parfümüm. Birkaç tane parfümüm var, dönüşümlü kullanıyorum. Bu da onlardan biri. Yoğun, şekerli kokulardan ziyade mis çiçek kokulu parfümleri seven herkese hitap edebilecek bir koku. Kalıcılığı da iyi bence. Ya da benim tenimle anlaşıyor diyelim. Ben uçtuğunu düşünürken parfümüm hakkında birkaç sefer iltifat aldığımda anladım ki ben hissetmesem de aslında kalıcı. Yaz/kış ayırt etmeden kullanıyorum bence her mevsimin parfümü.

  7 aralık 2022 01:41

  5

  8. Bir tanesini henüz bitirmemişken ikinciyi şişeyi aldığım mis kokulu parfüm. Portakal çiçeği kokusuna aşık biri olarak kokladığım en güzel çiçek kokusu +1. Kalıcığı fena değil ama silajı maalesef benim tenimde düşük. Kokuyu Desteklemek adına vücut losyonunu da almayı düşünüyorum. 

  5 aralık 2022 13:50

  5

  7. Cennetten çiçek toplayıp kokusu yapılsa aşağı yukarı böyle bir şey ortaya çıkardı diye tahmin ediyorum. Mis gibi ferah portakal çiçeği kokusu. Küçükken hanımeli ve gül açardı oturduğum mahallenin bahçelerinde. Her kokladığımda oralara gidiyorum. Asla bir süre sonra üzerinde saçma sapan bir kokuya dönüşmüyor, Migren kurbanı bana da baş ağrısı yapmıyor. Keşke biraz daha kalıcı olsa. Her çiçek kokusunun da kaderi bu.

  2 ağustos 2022 22:51


  3

  6. Gelen testerını bir kaç gün deneme şansım oldu. Neroli nin etkisiyle sanırım ferah temiz çiçeksi tam bahara uygun bir havası var. Biraz Chloe Love Story anımsattı. Açılışı güçlü, yayılım ilk bir saat iyi sonra tene yaklaşıyor. Kalıcılığı benim tenimde 4-5 saat civarı oldu. Çok farklı iltifat alan bir koku olduğunu düşünmüyorum ama günlük çoğu ortama uygun olabilecek rahatsız etmeyen genel beğeniye uygun bir parfüm. 

  15 mart 2022 11:05

  5

  5. bugün mağazada denedim, kalıcılığını ölçmeden anında satın aldım çünkü kokladığım en iyi çiçek parfümlerinden biri. böyle güzel açılan bir parfüm olamaz, gerçekten aşk yaşıyorum bileğim burnumda geziyorum. çok saf, tertemiz, masum bir koku tarif edemediğim bir güzelliği var. çiçek kokularını sevenler bayılacaktır

  kalıcılığı için 3-4 saat yoğun diyebilirim. daha sonra çok hafif bir ten kokusuna dönüşüyor.

  8 mart 2022 17:46 9 mart 2022 10:51

  5

  4. Bence l'occitane'ın en güzel kokularından biri. Bu kokuyla ilk ablam kendisine aynı serinin el kremini aldığında karşılaştım. Ablam ben kokuyu çok beğendiğim için el kremini bana vermişti. Daha sonra kendisine aldığı yeni ürünün yanından parfüm testerı çıktı. Parfümüyle de karşılaştıktan sonra bu kokuyla evlenebilsem evlenirdim herhalde diye düşündüm:) Kokuyla tanışma hikayemi uzun uzun anlattıktan sonra biraz da kokudan bahsedeyim. Çiçekli, tatlı ve genç bir koku. Bence tam yaz ve ilkbahar aylarının canlı havasını yansıtıyor. Ayrıca kışın ve sonbaharda hafif sıcaklık veren, kokuyu alanı mutlu eden bir parfüm bence. Çok derin, çok güçlü bir koku değil. Bu yüzden hediye konusunda riskli de değil. Herkesin seveceği bir koku olduğuna inanıyorum. İnternetten kendinize de, arkadaşınıza da sipariş edebilirsiniz. Çok eğlenceli, insanın içini açan bu kokuyu ben çok seviyorum, sizin de seveceğinize eminim. İlk fırsatta testerını deneyin:)

  1 temmuz 2021 20:11