sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4)
 • oylar (1)
 • medya (1)

4. loksitan mağazasından 10 gün önce aldığım üründür. düzenli bir şekilde kullanıyorum. kokusu bir hayli güzel. cildim ışıltılı bir hal aldı tek gördüğüm etkisi bu şu an için. tavsiye eder miyim? gerçekten ederim. en azından fiyatı uygun 66 tl olan boyundan almıştım.

yağlanma, komedon, sürerken topaklanma yapmıyor.

14 mart 15:00

3. 1,5 aydır düzenli kullanım sonrası yorumumu yazmak istedim. 30lu yaşlardayım, genel olarak nemsiz, renk dengesizliği ve yazın beliren güneş lekeleri sorunu çeken bir cildim var. ürün açıklamasını okurken vaad ettiği şeyleri "meeh" diye küçümsemiştim ancak 1 hafta sonrasında sabahları gerçekten yüzümde bir aydınlık hissi ile uyanmaya başladım. kullanmaya başlarken, yağ formunda olduğu için pek rahat değildim sivilceye vs sebep olacak diye ancak bende olmadığı gibi, kullanıcı yorumlarında da böyle bir yan etkiye rastlamadım. zaten 1 pompa ürün tüm yüze yettiği gibi, anında emiliyor geriye yağ hissi kalmıyor. aydınlatma etkisine ek olarak yüzüme ultra bir yumuşaklık verdi. böylece nemsiz, kuru görünüm gitmiş oldu. çoğunlukla gece ve temizlenmiş cildime uyguladım. henüz derin kırışıklıklar yaşamadığım için bu sorun üstündeki etkisi hakkında yorum yapamıyorum fakat renklendirmesi, lekeleri aydınlatmasından çok memnun kaldım.

sitesinde 5 ml deneme boyu 66 tl.

9 mart 23:32

4

2. ürünü 1-1,5 ay önce bir kampanya ile almıştım, çok güzel reklamları yapıldığı için bir denemek istedim aynı zamanda güzel bir göz kremine ihtiyacım vardı ve o kampanyada serum alana göz kremi indirimli geliyordu. Bir süredir L'occitane'ın farklı ürünlerinin seyahat boylarını ve başlangıç serilerini deniyorum onları da ayrı ayrı gireceğim ama bu serumla ilgili ilginç şeyler oldu... :)

şöyleki sadece gece kullanılıyor içinde altın tozları falan var deniliyor, öncelikle daha önce de biryerlerde yazmıştım cildime su değdirsem sivilce komedon yapar böyle lanet bir cilt, ama hakkını vereyim pahalı olsada bu markanın denediğim nemlendiricilerinin hiçbiri sivilce yapmadı diyebilirim o yüzden serum da aradığım için bir şans verdim bu ürüne, ilk 7 haftada olağanüstü değişimler olacağı iddia ediliyordu; cilt yenilenmesi, aydınlanma, kırışıklıklarda azalma falans, ve oldu! bir kere ciddi sivilce lekelerim vardı maziden bana hatıra kesinlikle görünümleri azaldı ve cildim aydınlandı, ve sabahları bebek poposu gibi yumuşacık bir ciltle uyandım, alnımda ve göz çevremde kırışıklıklar var(gizlinot: yaş 28:)) alnımı böyle 7. günün sonunda ay vallahi bak çizgileri açmaya başladı dşye çılgınca seviniyordum ki tüm gelişmeler durdu! gerçekten çok ilginç ilk 7 gün çatır çatır çalışan serum (gizlinot: ki marka da zaten özellikle 7 günün sonundaki iyileşmeleri çok vurguluyor) 7-8. günün sonunda hiçbir etki vermemeye başladı, çok ilginç 30ml ürün bayağı da bir pahalı o yüzden ben de kullanmayı bıraktım 1-2 hafta ara verdim, elimde birkaç numune vardı kiehls c serum ve lifting serumları onları kullanıyorum bu ara onlar bitince yine geri döneceğim, sadece akşam kullanıldığı için baya bir gidecek gibi gözüküyor, böyle 1hafta boş 1 hafta dolu uygulayarak daha fazla verim alacağımı düşündüm, tekrar alır mıyım? çok pahalı olduğu için sanmam, o paraya çok daha etkili hatta çizgilerimi açacak serumlar alabilirim diye düşünüyorum, denemek isteyenler kesinlikle ilk bir online sitesinden deneme boyunu alsınlar 60tl gibi birşey kesin 2 hafta yeter.

(bu arada kiehl's precision lifting and pore tightening serumdan hiç memnun kalmadım, c serumuna başlayacağım bu akşam onu da kullandıktan sonra yorumlarım.:))

26 kasım 2018 17:52 26 kasım 2018 17:53

1. Dün gece uyumadan önce denediğim, l’occitane markasının yeni çıkan serumu. Sample boyunu mağazadan yaptığım bir alışverişte vermişlerdi.

 Yapısını anlatacak olursam;  Şeffaf jelimsi serumun içinde sarı renkli iri tanecikler var. Cilde sürerken dağılıp yayılıyor bu tanecikler. gözlemlediğim kadarıyla hemen emiliyor ve rahatsız edici bir kalıntı bırakmıyor ciltte. Sanırım o tanecikler ölmez otu özü.

Bana verdiği nem yettiği için üstüne başka bir şey sürme gereği duymadım. Karma ciltliyim ve Yumuşacık, nemli bir doku bıraktı cildimde. Sabah uyandığımda da cildim hala nemliydi. Ekstra yağlanma falan yapmadı. Neme doymuş, berrak, dolgun ve ışıl ışıl bir ciltle uyanmamı sağladı. Gece çok geç uyumama rağmen yorgun görünmüyor cidlim. Kokusu tabii ki de diğer tüm l’occitane Ürünleri gibi harika. serum arayışında olan süslülere tavsiye ederim. 

16 ekim 2018 10:27