yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (8)
  • medya (1)
  1

  22. Çok iyi iddialarıyla aldım ne yazık ki vasat bir krem oldu benim için. Bu aralar doğal içerikli kremleri kullanıyorum tam randıman alamasam da bu kremden daha iyi geldi ellerime. 

  17 mayıs 02:52

  3

  21. kıvamından ve nemlendirmesinden dolayı hem kış hem yaz için çok uygun bulduğum bir el kremi.  genelde kuru cildi nemlendirmek için yoğun kıvamlı nemlendiriciler daha iyi gelir. ama bu kremin kıvamı hafif olduğu halde çok iyi nemlendiriyor. ayrıca sürdükten hemen sonra da günlük işlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz yağlı bir hissiyat vermiyor, çabuk emildiği için çok pratik bence. sadece kokusunu beğenmedim. onun dışında kalıntı bırakmadan hızlı nemlendirmesi çok güzel. ancak kokusundan dolayı tekrar tercih etmem.

  16 mayıs 18:28 20 mayıs 13:49

  20. ben bu kremi arkonun klasik yeşil beyaz kutulu kremlerine benzetiyorum yoğunluk olarak, çok yağlı geliyor. az kullandığım zaman da elimi yeterince nemlendirmiyor gibi hissediyorum. bitsin diye kullanıyorum bir daha almam heralde.

  15 nisan 14:58


  19. hayatımın el kremi olabilirdi kendisi eğer bu kadar pahalı olmasaydı. öncelikle ürünün en sevdiğim özellikleri benim gibi elleri terlemeye meyilli elleri terletmeden çok çabuk emilerek harika nemlendirebilmesi ve harika kokusu. uzun yıllardır ara ara alıp kullanıyorum ancak fiyatı sürekli alınıp her eller kuruduğunda yinelemeye uygun değil hele ki benim gibi el yıkama konusunda takıntılıysanız. bu nedenle alternatif uygun fiyatlı ürünlerle birlikte kullanıyorum. en son yılbaşı indiriminden yılbaşına özel ambalajda olan küçük boyunu edinmiştim. ancak bu kremde daha önce kullandıklarımdan farklı bir durum hissettim. sanki bu yeni ambalajdaki ürün bir tık daha yağlı gibi ve bir tık güç emiliyor. formülasyonu mu değişti bilemiyorum ancak bu haliyle bile yine açık ara el kremleri deryası içerisinde en iyilerinden biri.

  12 nisan 00:27

  5

  18. hayatımda kullandığım rakipsiz en iyi el kremi. Kıvamı, kokusu ve dokusu ile hiçbir muadili yok. Kullanımdan birkaç dakika sonra el tamamen kremi emmiş oluyor ancak geride yumuşacık bir his kalıyor. Kokusu da tam kararında bana biraz beyaz sabun kokusunu da andırıyor. Tek dezavantajı fiyatı ama o da performansı ve bereketi ele alınırsa kabul edilebilir. Büyük boylarındansa 30ml gibi daha seyahet boy tarzı onlanları almak daha mantıklı böylece hem çantada taşımak kolay oluyor hem de cepten birden çok para çıkmamış oluyor. Onun dışında kesinlikle vazgeçilmez olan bir ürün, markanın diğer kremleri dahil hiçbir ürün bunun kadar iyi performans sergileyemiyor.

  ilgili medya:
  1
  3 şubat 21:37

  17. L’occitane markasının en meşhur el kremi.

  Kokusu çok güzel, ben kokusunu chanel no.5 e benzetiyorum.(gizlinot: Çok severim) ama nemlendirmesi piyasadaki diğer kremlerden çok da Üstün değil. Fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

  7 kasım 2019 19:53

  5

  16. L'ocittane'ın el kremleri genel olarak favori el kremlerimdir. Farklı boy ve çeşitleri bilumum köşelerimde bulunur. Fakat soğuk havaların gelmesiyle özel olarak shea versiyonu komodinimde hemen başucumda yerini alır. Akşam ve sabah düzenli olarak kullanımla bütün kış yumuşacık ellerimle devam ederim. (Sürekli dışarı çıkmak ve hatta bazen uzun saatler dışarda kalmak zorunda olduğum bir işim var ve eldiven kullanmaktan nefret ederim.) En sevdiğim yanıysa; bu kadar yoğun nemlendirebilmesine rağmen bazı kremlerde yaşadığımız, hepimizin bildiği o bir saat boyunca elimizden geçmeyen yağlı hissi, bu kremin asla bırakmaması. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum ve tavsiye ettiği arkadaşlarımın da çok memnun kaldığını biliyorum.

  27 aralık 2018 12:57


  15. egzamalarımdan dolayı aşırı kuru ve çatlak ellerim için vazgeçemediğim tek ürün. her sene doğum günü indirimim ile stoklayıp bütün yıl kullanıyorum. hemen emilmesi ve ellerimi kurtarması konusunda tek geçerim. Paranız var ve bütçe ayırabilecekseniz kesinlikle öneririm.

  26 aralık 2018 13:28

  14. Makeupalley'de en yüksek ratingli el kremlerinden biri. Muhteşem, bulunacak bir kusur yok elbette. Kokusu, anında emilmesi ve aynı zamanda aşırı nemlendirmesi, herşeyiyle mükemmel. Ama o fiyata kesinlikle değmez. En nihayetinde bir el kremi...

  26 aralık 2018 13:18

  5

  13. Nemlendirebilmesinin yanında benim için el kreminde en önemli unsur hemen emilmesi yağlı bir his bırakmamasıdır. Bu el kremi tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor üstelik harika kokusuyla. Tek olumsuz yanı fiyatı.

  19 aralık 2018 14:28