yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (11)
  • medya (1)

  26. Bunun jel halde olanından aşırı memnun kalmıştım. Saçlarımda herhangi bir yıpranma yapmadı. Gerçi ben çok fazla da kullanmadım. Koyu kestane olan doğal saçlarımı hafif kızılımsı bir tona açtı kendisi. Ben denizden çıktıktan sonra saçlarıma iyice yedirip kuruyana kadar güneşte bekledim bir iki gün kadar. Daha uzun süreli kullanımda zarar verir mi bir yorum yapamam ama.

  15 eylül 18:00

  5

  25. Koyu renkteki saçlarda kullanmak kızıllık yaptığı için kötü sonuçlara yol açabilir, veya benim gibi kızılı kendinize çok yakıştırıp aniden kızıl olmanıza yol açabilir. Saçımın dönüm noktası oldu adeta. Kumral bir arkadaşım kullandığında ise hiç kırmızılık oluşmadı ve çok çok güzel bir karamele döndü.

  24 ağustos 02:55

  24. bunu geçen yaz kullandım. hem saç kurutma makinesiyle hem de güneşte denemiştim. bende bir kızıllık yapmadı. zaten çok büyük bir fark yaratmayacağını düşünmüştüm, doğal bir sarı rengi olmuştu saçımın. benim saçımda yıpranma yapmadı ama tek rahatsız eden yanı kokusu olmuştu. sanırım artık bu üründen satılmıyor ben de hiçbir yerde bulamadım. bu yüzden bu sene jel olanını alıp yeniden deneyeceğim

  22 temmuz 21:34

  23. Üç uygulama kullandım ama sadece rengini hafif açtı özellikle uçlarımın.

  22 temmuz 15:43

  22. saçları kontrollü bir şekilde aşama aşama açan çok güzel bir spreydi ama artık bulamıyorum sanırım üretimden kaldırıldı heryerde jel olanı olanı var. jel olanın performansı bunun kadar etkili değil maalesef koyu saçlarda. internette falan gören duyan olursa haber verirseniz çok sevinirim

  23 nisan 19:57

  21. hiç boya bulunmayan saçlarımda 2 buçuk senedir kulladığım üründür.

  ayda bir kez hafif nemli saçlarımın uçlarına doğru sıkıp mümkünse güneşte (yazın) mümkün değilse saç kurutma makinesinin sıcak ayarında güzelce kurutunca muhteşem bir ışıltı katıyor. arada bir kökten uca olacak şekilde (yine az miktarda) sıkıp ellerimle ürünü şöylesine dağıtıyorum ki ne olur ne olmaz renk farkı olmasın. saçı yıpratsa da uygulama araları geniş olduğu için kırıkları aldırdıkça hiç sıkıntı olmuyor. yılın her günü sanki yaz tatili yeni bitmiş gibi bir saç rengiyle gezmek güzel hissettiriyor :)

  tek seferde veya her gün üst üste kullanarak bir şişeyi saça boca etme talihsizliğinde bulunmayın. yoksa saçlarınız inanılmaz yıpranacak ve rengi çirkin bir turuncu olacaktır (test edildi onaylandı(bkz: swh) )

  20 şubat 17:37

  20. Tatilde saçımın rengini açmak istediğimde satın almıştım. Uçlarına sıkarken gaza gelip diplerine de sıkarak ömrümde boyanmamış saçımın rengiyle oynayarak boyaya başlamama sebebiyet vermiş üründür. Kumral saçlarım bal köpüğü rengine dönmüştü. Eski rengine dönene kadar neler çektim neler.Aman dibe sıkmayın süslüler.

  27 ocak 16:02 7 şubat 20:34

  19. kullanmayınız efendim. Saçlarınızı seviyorsanız uzak durunuz. Çünkü asla ve asla o saçlarınızı toparlayamayacaksınız. Küllü kumral saçımı sarı yapmak için başvurduğum yöntem kendisi. Mısır püskülü sarışını olmak istiyorsanız kullanın tabii ki. Saça inanılmaz bir zarar veren ürün.

  27 ocak 15:36

  18. . ben koyu sarı/açık kumral tonlarındaki saçlarıma uyguladım . koyu kahverengiden sarıya olan versiyonunu kullandım, koyu sarıdan sarıya olanı ülkemizde bulunmuyor sanırsam. koyu renkten açık renge açtığı için en güçlü olanı da bu. 2 kere uyguladım, çok güzel bir bebek sarısına doğru açıldı. Kestane saçlı arkadaşımda ise turunculuk yaptı. eğer doğal olarak koyu saçlıysanız turunculaşmaması için mor şampuan vb önlem alabilirsiniz

  27 ağustos 2018 21:55

  17. Yazın başında aldığım, saçlarını güneşten açılmış kıvamına getirdiğini iddia eden, saç rengini açıcı sprey. 

  Yazın başında saçlarım belime kadardı ve omzumdan aşağıya doğru olan kısmı için kullanmıştım. Benim saçlarımı gerçekten çok güzel açtı, asla turunculaşma yapmadı. Koyu kumral olarak başladığım saçlarım, açı kumral-sarı oldu. Ben rengini çok beğendim. Fakat saçı yıprattığı da bir gerçek. İstediği kadar yıpratmıyor diye bağırsın kutunun üstünde. Gayet de yıpratıyor ama tabi saç boyaları kadar değil. Sadece kullandığım yerlerde sertleşmeler oldu, uçlarım sertleşmişti yani. Ama çok da ciddiye alınacak bir yıpranma değildi. Bu arada benim saçım daha önce hiç boyanmamıştı ve çok çok nadir ısıl işlemlere maruz kalmıştı. Hâlâ da öyle. O yüzden çok yıpranmış saçlarınız varsa sizde nasıl bir sonuç doğurur bilemiyorum süslüler. 

  Daha sonra ben uzun saçtan sıkışdım ve 1 ay kadar önce saçlarımı omuz hizamda kestirdim. Haliyle tüm sunkissden açılmış yerler gitti. Ama tekrar kullandım bu sefer ön tarafları, yüzümü çerçeveleyen saçları, açtım. Ve kutunun hâlâ beşte ikisi kadar bir bölümü dolu. Baya bereketli bir ürün yani. 

  Bence alınanilir ben memnun kaldım açıkçası. Tek sıkıntısı benim için hayvan deneyi tapan bir firma olmaları. Sanıyorum ki bu sebepten dolayı bir daha almam. Ama hayvam deneyi yapmıyor olsaydılar gelecek yaz bir tane daha alırdım kesin. 

  Ben indirimli 20₺’ye aldım. İndirimsiz hâli 25 idi.

  27 ağustos 2018 12:52