yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (44)
  • medya (4)
  4

  14. çekilişten kazanmıştım yeni elime geçti.ben watermelon plump rengini denedim.Rengi oldukça güzel şeftali tonlarında kırmızıdan ziyade.Çok kalıcı değil,ıslak yapılı parlak rujlarda çok kalıcılık beklemiyorum zaten.Dudaklarımı daha dolgun gösterdi hatta bir yakınım dolgu mu yaptırdın diye sordu...Naneli hoş bir aroması var.İndirimde alınabilir diye düşünüyorum.

  14 eylül 14:50

  5

  13. Çekilişle kazandım, ve gerçekten çok sevdim, tam benlik bir ruj. Ben çok fazla katman katman duran, mat, aşırı koyu renkli ağır rujlardan hoşlanmıyor, kullanamıyorum fakat bu seri çok çok hafif ve tam yazın sürebileceğiniz harika bir ruj.

  22 ağustos 11:25

  12. Buradaki çekilişten wild fig adlı rengini kazandığım, dudak dolgunlaştırma vaadi olan parlak ruj serisi. Bir kac gündür kullanıyorum öncelikle kalıcılığı cidden az ama zaten kalıcılık vaadi de yok. Dudaklarınızı birbirine kapattığınızda biraz çizgi çizgi oluyor çünkü dokusu çok ince. Ama rengi ve parlaklığı çok güzel, wild fig morumsu-bordomsu bir renk ama kesinlikle koyu durmuyor. Bence dolgunlastirma özelliği de gayet yeterli. Ben çok yapay görünüm sevmediğimden hafifçe hacimli durması bana yetiyor ve bu ruj da bunu sağlıyor. Yaz icin cok uygun bir seri oldugunu düşünüyorum indirimde diğer renklerine de bakacağım.

  31 temmuz 17:50

  5

  11. Üst dudağımın ince olması sebebiyle dolgunlaştırıcı etkisi olan tüm rujları denedim diyebilirim. Aralarında en sevdiğim bu ruj oldu. Bi kere dudağı ağırlaştırmıyor, yapış yapış yapmıyor, sonrasında kurutmuyor. Canlı ve ikonik renkleri de cabası! Hepsini denemedim ama şu an için favorim 11 numara Instaheaven

  27 temmuz 13:28 12 eylül 11:34

  10. Tam yazlık bir ruj nemli ve parlak ama yapış yapıl yapmayan... Dolgunlaştırıcı etkisi gayet yeterli, renk skalası genüş mutlaka seveceğiniz bir rengini bulabilirsiniz :)

  22 temmuz 16:28

  5

  9. Burada çekiliş kazandım ve bugün teslim edildi. Bendeki rengi birebir dudak rengim olan coconut. Tabii dudak gibi durmuyor parlak olduğu için ama çok ruj gibi de değil duruşu. 

  İncelemeye gelirsek yaklaşık 3 saattir kullanıyorum denemek için. ( ve evet evde rujla dolanıyorum, çünkü neden olmasın?) 

  Öncelikle dokusu çok güzel, sürümü de kolay. 

  Benim asıl şaşırdığım şey benim dudaklarım aşırı hassas, lipbalm bile sürsem, sevmediyse o ürünü hemen kabuk bağlıyo ve kuruyor. İçinde mentol olan ve yakan/dolgunlaştırma vaadi olan bir ürün olmasına rağmen kurutmadı, kabuklaştırmadı.

  Dolgunluk vaadine gelirsek, içinde mentol var, bir yanma yanma da değil de cidden mentol gibi serin bi his (?) veriyor ama rahatsız da etmiyor. Normal dudaklarınıza göre kesinlikle bir dolgunluk ve belirginlik sağlıyor. Ama şunu fark ettim dudağın her noktasına sürülmesi gerekiyor, dağıtılma yöntemiyle sürüldüğünde aynı dolgunluğu sağlamıyor. 

  Velhasıl ben çok beğendim, gidip en yakın zamanda başka renklerine de bakacağım. 

  Bu arada sanki renk skalası geniştilse daha iyi olur diye düşünüyorum.

  20 temmuz 15:48

  8. 103 numarası favorim.Yapışkan his bırakmıyor,dudağı dolgunlaştırma özelliği mentollü olmasından kaynaklanıyor.Sürdükten sonra hafif ışıltılı bir bitişi var

  15 temmuz 21:31

  7. Dolgunlaştırıcı ruj olarak tam olarak değerlendirilemez. İçindeki mentol ile değilde hafif bir dolgunlaştırma sağlıyor. Renkleri ve dokusu güzel.

  %40 doğal yağlar içeriyormuş.Dudakta duruşu güzel parlak bitişli.

  En güzel rengi bence watermelon plump yaz kış kullanılabilecek bir renk.

  11 temmuz 14:31

  6. Geçtiğimiz indirimden Watermelon Plump rengini aldığım seri. Benim için tam yazlık bir ruj. Dudaklarınızda asla ağırlık yapmayan, çizgilenmeyen çok hafif yapılı ve bence gözünüz kapalıyken sürebileceğiniz kadar kolay bir sürümü var. Yalnız “plump” yani dolgunlaştırma vaatli bir ruj olmasına rağmen benim dudaklarımı dolgunlaştırdığını söyleyemem, içerdiği hafif mentolle biraz yandı ancak dolgunlaştırmadı.

  10 temmuz 18:16

  5

  5. geçtiğimiz günlerde indirimden nectarine plump ve watermelon plump olmak üzere iki rengini aldım. ikisinin de tengine bayıldım özellikle nectarine plump şeftali tonu makyajlara yakışan tam bir yaz rengi. öncelikle ilk sürdüğünüzde dudaklarınızda hafif bir yanma yapıyor, içeriğindeki mentolden ve dolgunlaştırma etkisinden geldiğini düşünüyorum. cidden farkedilen bie dolgunlaşma gördüm. dudaklarımı kurutmaması ve ışıltılı yapıda olmasıyla da benim gönlümü kazandı.

  10 temmuz 16:41