4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (11)

11. sanırım, sadece dipten gelen beyazları kapatmaya yarayan ürün. saçımda tel tel beyazlar var ve spreyi uzaktan sıksam bile fayda etmedi.

dün 15:56

10. Ben çok beğendim ürünü. Henüz çok genç olmama rağmen kafamın sağ tarafındaki saçlar bayaaaaa bir beyaz ve gerçekten kötü görünüyor. Boyamayı düşünmüştüm ama bu sonsuz döngüye girmeye ne gücüm ne hevesim vardı. Koyu kahverengi benim saçlarıma tam uydu. Gözle görülür güzel bir değişim yapıyor. Gramajı çok az, sanki hemen bitecek gibi gerçekten. Ama tam bir kurtarıcı olduğunu düşünüyorum. Çok beğendim. 

dün 15:45

9. Hayattaki tek şansımı bu çekilişe katılarak kullandım sanırım.Kazananlardan biride bendim.Annem için katılmıştım yarım saat once kargocu kapımı caldı.Annem zaten daha oncede kullanmıştı ve memnundu o yüzden iyi oldu.

Beyazları gercekten kapatıyor bir sonraki yıkamaya kadarda cıkmıyor.Bence pratik 

16 nisan 14:13


8. 32 yıllık hayatımda amorti bile çıkmayan şahsıma süslü sözlüğün çekilinden çıkmış olup bugün itibariyle elime ulaşmış, saçtaki beyazları bir sonraki şampuanlamaya kadar kapatmayı vaad eden sprey üründür.

Tek tüm beyazlarım çıkmaya başladı, bu sebeple saçıma en uygun renk olacağını düşündüğüm koyu kahverengisini istedim. Henüz kullanmadım ama ilk izlenim olarak bereketsiz bir ürün olacakmış gibi bir his var içimde, çünkü gramajı az, 75 ml. sprey başlıklı aliminyum tüp şişede geldi. Uzun süreli kullandığımda beyaz kapatma etkisini ve diğer gözlemlediğim özelliklerini editlerim.

Teşekkürler süslü sözlük! :)

16 nisan 13:04

7. Tanım: yarı kalıcı sprey saç boyası.

Çekilişin kazananlarından biri de benim yalnız merak ettiğim bir şey var, renk bilgisini kime nasıl vereceğim?

9 nisan 13:15 9 nisan 14:39

6. kuaförün önerisiyle tatile giderken almıştım ben de... özellikle boyamayı geciktirmek için güzel bir ürün, günlerinizi rahatlıkla kurtarabilir diye düşünüyor evet tavsiye ediyorum

6 nisan 18:55

5

5. Dün rossmann da bir erkek yalan değil 20 tane almış kasada bekliyordu onun gazına gelip (tamamen koyun psikolojisine yenilip) bende aldım ama kendimde denemeye cesaret edemediğimden anneme alıp anneciğimin gönlünü sevindirdim. kadın bayadır bu ürünü denemek istiyormuş meğer. Annemin saçları pamuk beyazından çok kırçıllı beyaz o yüzden çok güzel kapattığını düşünüyoruz. pamuk beyazında belki ton farkı olabilir diye düşünüyorum açıkcası ama annemde böyle bir sorun olmadı kokusu da rahatsız edici değil bir eva longoria olmadık ama beğendik yani tavsiye ederim.

2 nisan 00:51


4. annem için açık kahverengi tonunu aldığımız üründür. saçı çok hızlı uzadığından sürekli boyatması gerekiyor beyazlarını. bu ürünü boyamayı 1-2 hafta geciktirmek için aldık. açıkçası işe de yaradı. tarif edildiği gibi kullanıldığında sahiden beyazlarını kapadı. eğer çok terleyen biri değilseniz bir sonraki duşunuza kadar da saçta kalıyor. alına filan bulaşırsa da nemli peçeteyle silerseniz çıkıyor. kokusundan da rahatsız olmadım ben ama solumamaya çalıştım yine de. kısacası memnunuz.

14 ağustos 2017 00:26

3. Saç diplerindeki beyazlarî kapatmayı vaad eden boyalı saç spreyi.

Ben biraz amaç dışı kullanıyorum diyebilirim :) şöyle ki Güneşten iyice rengi acılan saç uçlarım için bi çare arıyordum . Bu ürüne rossmannda denk geldim ve rahat bi yarim saat düşündüm alsam mı uçlar için iş görür mü diye. Sonuçta saç diplerindeki beyazlar için üretilmiş bi ürün. Nette baktım ama pek bi bilgi göremedim. Denemekten ne çıkar dedim ve aldim. denedim ve gayet güzel oldu. Önce biraz sıkıp sonra tarakla taradım. Kokusu biraz rahatsız edici ama idare edilemeyecek kadar değil. Koyu kahve rengini aldım tam uydu. Kesime kadar saçlarımı bu şekilde boyayıp idare etmeyi düşünüyorum. Şimdilik memnun kaldım.

13 ağustos 2017 18:10

2. Bu ürünün koyu kahverengi olanını aldım beyazlarımı kapatmak için. İlk başta hiç sevmedim çünkü bildiğin sprey gibi saçlarımı ağırlaştırıyordu ve yağlı bir görünüm veriyordu hatta buraya sakin almayın diye yazacaktım. Bir gün reklamları izledim meğer ben yanlış kullanıyormuşum alnın üstünden 3 saniye sıkmak gerekiyormuş ben sıkarak dolaştırıyordum saçımda. Şimdi çok daha iyi yine biraz ağırlaştırıyor ama beyaz konusunda çok başarılı. En kötü özelliği ise kokusu. Böyle bir koku yok direkt ciğerlere doluyor.

13 şubat 2017 22:55