4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (9)
  • medya (11)
5

18. süslüsözlük çekilişinden gönderdiler, merak ediyordum zaten çok iyi bir vesile oldu. ben dibim gelmeden saçımı genelde boyatıyorum ama annemde denedik onun dipleri beyaz çıkıyor haliyle ve denediğimizde kahverengi tonu çok iyi oturdu. ben kullanımını kolay buldum açıkcası çünkü daha önce saç rimelleri vs. kullanmış biri olarak o rimeller hep kullanışız geldi bana aplikatör saçıma dolanıyordu biraz burada yeterli uzaklıktan sıktıktan sonra sorun yaşamıyorsun, yok şuraya çok sıktım yok burası az kaldı tarzı bir derdim olmadı çünkü üstünden tekrar geçebiliyorsun. Kendi saçımda da denediğim zaman burayı editlerim(benim kendi rengim siyah ama saçım kahveye boyanmış). Özetle dibi gelen saç için son dakika kurtarıcısı bir ürün. Teşekkürler süslüsözlük.

19 haziran 19:12

17. Burdaki çekilişten kazanmıştım. Dip boyam geldiğinde denemek istedim. Renk gayet iyi oturdu. Yıkamadığım sürece akmadı.

Dip boya yaptıramadığım sürece kurtarıcım olacak gibi duruyor

19 haziran 18:15

3

16. Ürünün sprey kısmında gerçekten bir sıkıntı var. Püskürtmeyi homojen bir şekilde yapamıyor. Saçımda beyaz yok ama ben bu ürünü diğer yerlere göre daha açık kalan kısma kullanıyorum. Aslında güzel boyadı, orayı diğer yerlerle aynı yoğunluğa getirdi. Diğer bir sıkıntısı eliniz saçınıza gittiğinde parmaklarınıza boya bulaşıyor. Kuruması için beklemek önemli, sonrasında biraz sert dokunursak yine geliyor. Saçın yapısını sertleştiriyor ama herhangi bir sprey de aynı şeyi yapardı. Acil durumlar için gerçekten de iyi bir kurtarıcı.

2 haziran 15:05


2

15. Tek tük olan beyazlarımı kapatmak için koyu kahverengini aldığım saç spreyi. Sprey olmasının kontrolü zor geldi bana. Başkasının sizin saçınıza yapması belki daha kontrollü olabilir ama kendi kendime yaparken etrafa da yayılıyor. Üzerinize veya yerlere leke yapmaya çok müsait. Bir de benimkinde mi sorun var ya da ben korkak davranıp az sıktığım için mi bilmiyorum çok akıtıyor ve elime de kutuya da bulaşıyor. Baya kutuyu peçeteye sarıp öyle sıkıyorum. Kısacası bana pratik değil, zahmetli geldi.

12 mayıs 10:52

14. Ben çok beğendim ürünü. Henüz çok genç olmama rağmen kafamın sağ tarafındaki saçlar bayaaaaa bir beyaz ve gerçekten kötü görünüyor. Boyamayı düşünmüştüm ama bu sonsuz döngüye girmeye ne gücüm ne hevesim vardı. Koyu kahverengi benim saçlarıma tam uydu. Gözle görülür güzel bir değişim yapıyor. Gramajı çok az, sanki hemen bitecek gibi gerçekten. Ama tam bir kurtarıcı olduğunu düşünüyorum. Çok beğendim. 

20 nisan 15:45

13. Annem çok severek kullanıyor 2 ayda bir dip yaptırıp 100 lerce tl vermek yerine bu ürünle bu süreyi 3 aya kadar uzatırsın. Nasıl güzel bir ürün gerçekten "magic" retouch. Hiç ekstra bir ürün kullanıyor gibi değilsin.

17 nisan 09:48

12. Hayattaki tek şansımı bu çekilişe katılarak kullandım sanırım.Kazananlardan biride bendim.Annem için katılmıştım yarım saat once kargocu kapımı caldı.Annem zaten daha oncede kullanmıştı ve memnundu o yüzden iyi oldu.

Beyazları gercekten kapatıyor bir sonraki yıkamaya kadarda cıkmıyor.Bence pratik 

16 nisan 14:13


11. Kokusu biraz rahatsız edici halamın saclarina uyguladık.Onemli günlerin kurtaricisi ama uzun süreli her gün dus alanlar icin ozellikle kullanilebilecek bir sey degil.

16 nisan 13:42

10. Is yerinde platin saçlar yasak ve ben platinden vazgeçemem. Platin saçlarımın üzerine bu spreyin sarı olanından sıkıyorum akma kokma durumu yok. Doğal ve homojen duruyor.

10 nisan 02:35

9. Aniden dışarı çıkma anında ve ya sürekli beyazlarini kapatmak için boya yapmak istemeyenler için ideal👍

9 nisan 23:00