sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (32)
 • oylar (23)
 • medya (10)

32. Hayat kurtaran cinsten bir sprey. bende yarattığı tek olumsuz yanı saçta ağırlık ve yapış yapış bir his bırakması. belki biraz keratin eklense içine saçlar daha yumuşak olabilir. ürünü o kadar beğeniyorum ki bunu müşteri hizmetleriyle de paylaştım. sonuç olarak başka bir marka denedim, aynı hissi yaratmıyor ancak o da beyazlarımı istediğim gibi kapatmadı. yine magic retouch'a dönüş yapacağım.

27 mart 10:29

31. Ben de koyu kahve tonunu aldım Ve henüz 2 kez kullanma fırsatım oldu. Sıktıktan sonra hemen sık dişli tarakla dağıtıyorum, göze batacak türden bir renk uyumsuzluğu vs yaratmıyor. Yalnız Pigmentler dibe çöktüğü için Şişeyi baya iyi çalkalamak gerekiyor. 

26 mart 20:21

30. Ben bu spreyi başka amaçla kullanıyorum süslüler. Is yerinde platin saç yasak ve ben vazgeçemiyorum. Bu spreyin sarı rengini platin saçıma sıkınca homojen güzel bir sarı oluyor yıkanana kadar çıkmıyor.

26 mart 15:32

4

29. alnımın tam başlangıcında bir tutam beyaz saça sahip olduğum için kuaföre gitmeyi geciktirdiğim dönemlerde muhakkak bu beyaz saç kapatıcı spreye ihtiyaç duyuyorum.kahverengi olanını bitirmek üzereyim.üzerinde yazdığı gibi saçları şampuanla yıkayana kadar kesinlikle bir akma yapmıyor.ürünü ilk uyguladığınız anda hemen saçta kuruyor ve beyazları kapatıyor.yanlız malesef reklamlarında gösterildiği gibi kolay bir uygulamaya sahip değil.ürünü uygularken elime,yüzüme ve hatta kıyafetlerime çok fazla sıçrıyor ve çıkarması da biraz zahmetli.bu yüzden giyinmeden ve ten makyajını yapmadan önce bu spreyi kullanmam gerekiyor.bu yüzden ürünün sprey kısmında sıçramayı engelleyen bir geliştirme yapılırsa bence harika olur.

24 mart 20:50

28. Ablam için kahverengi olanını satın aldım. Uyguladığımızda hiç beklentimiz olmamasına rağmen çok beğendik. Beyazları kapatıyor. Saç üzerinde doğal duruyor. Tek kötü yani ilk şıktığınızda yüzünüze gözünüze boya bulaşabiliyor. Buna dikkat etmelisiniz.

22 mart 15:15

27. Fazla koyu renk olmayan saçlarım için Kumral rengi tam oluyor. Bu ürünün sprey aparatı (püskürtme ucu) bence nokta atışı beyaz kapatmak için ideal. Ben dip boya yaptırmadığım için komple dip kapatma ihtiyacım yok. Güzel kapatıyor sorun yok ama saçı çok sertleştiriyor. Diğer alternatifleri deneyip Bu kadar sertleştirmeyen hangisiyse yoluma onla devam etmek istiyorum.

Bir de çok yoğun kullanmamama rağmen çok çabuk bitiyor.

22 mart 00:45

2

26. Annem için kahverengiye boyayanını aldığım, spreyine ürünü homojen dağıtsın diye fazla bastırınca etrafa bulaşıp başa iş çıkartan, az bir kuvvetle bastırınca da tükürük gibi fıslayan, saçı sertleştiren, saç derisini de kapkara boyadığı ve kolay temizlenmediği için yapay duran, fıslatırken alna bulaşan yerlerde leke bırakan, kullanması epey zahmetli olduğu için annemin "eehhh, bununla mı uğraşacağım?!" Diyerek kenara attığı ve benim de aldığıma pişman olduğum beyaz saç tellerini kapatıcı sprey boya.

17 şubat 13:32

25. İlk başlarda aşk yasadıgım sonra gercek yüzünü görünce nefret ettiğim boya. Günlerdir sacından cıkmıyor ve yıkadıktan sonra yaglı gibi gösteriyor temizlenmiyor. Jöle sürülmüş gibi parlıyor ve agırlık yapıyor kaç kere şampuanladım yok. Sirke sürüp deniyorum suan umarım işe yarar. 

22 ocak 21:12

24. Bugün gratis ten 24.90'a şal hediyeli olarak aldığım ürün.kahverengi rengini aldım.benim saçımda beyaz yok fakat saçlarım çok ince telli ve yer yer diplerim gözüktüğü için aldım. Rengi sanırım bana biraz koyu geldi.çok da sıkmış olabilirim tam emin olamadım.sıktıktan sonra ince bir tarakla ürünü tarayınca daha doğal Bi görünüm oldu. Yağlılık hissi bende olmadı. Sanırım bu noktada taramak önemli. kuruduktan sonra elimi attığımda elime biraz da olsa bulaşma oldu.rengi uygun seçerseniz bence kurtarıcı Bi ürün

13 ekim 2018 21:18

23. çekilişten kazandığımdan beri kullanmayı hep erteledim. diplerde henüz beyazım yok fakat boyadan bir hafta önce falan kullanabilirim herhalde dedim. saçımı en çok ayırdığım yere kullandım, kızıl kahve rengi tuttu ama saç derisini de boyadı bu (doğal olarak). 15 cm mesafeden nasıl kontrollü bir uygulama yapılabileceğini ise hiçbir şekilde anlamadım. açık renk bluz giyiyorsanız leke de olabilir yani. ben mesafeyi daha kısa tuttum. sıktıktan sonra saç taranmamasını tavsiye ederim çünkü felaket yağlandırdı saçımı. kısacası alacağım bir ürün değil. temiz saça sıkınca saçım kirlenmiş gibi hissediyorum.

4 ekim 2018 14:31 4 ekim 2018 14:32