5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (2)

8. L'oréal maskaralarinin ortak sorunu cok kolay akabilmeleri. Fiyat performans acisindan maybelline maskaralarini l'oreal maskaralarina tercih ederim. Pek begenmedim.

10 uzerinden 4.

22 mart 03:05

7. bu maskaranın hem gri ambalajlısını hem de siyah ambalajlısını denedim. ama beni tatmin etmedi. ben kirpiklerim tek tek ayrılıp uzadığında daha mutlu oluyorum galiba. kirpiklerim ortalama uzunluk ortalama kıvrıklık ve ortalama sıklıkta bu arada.

19 ocak 01:37

6. Kirpikleri belirginleştirmesi, yapışkanlık hissi vermemesi, topaklanma olmaması ve gün boyunca yerçekimine yenik düşmeden kıvrık kalabilmelerine olanak sağladığı için bu maskarayı tam iki kez satın aldım ve memnun kaldım.

18 ocak 15:51


5. kendi kulvarında en iyilerden biri ancak bunu bence bazına borçlu. 1 tane bitirdim ve haliyle daha iyisini bulabilirim düşüncesi ile başka arayışlara girdim ancak olmadı. ben yine de bir Loreal paradise deneyeyim diyorum :) hayat biter bu deneyişler bitmez kızlar :)

18 ocak 12:54

4. Katılıyorum. Maskarası bazından önce bitti ne yazık ki. Bitti mi desem yoksa kurudu mu desem orasını tam çözemedim. Ama bazını hala kullanıyorum farklı bi maskara ile. Çok da güzel sonuçlar veriyo

18 ocak 04:05

3. Kirpiklerimi çok kuruttu bunun dışında sürümü kolay akma yapmıyor ve temizleme suyuyla gayet kolay çıkıyor

18 ocak 00:34

2. bazı mükemmel olan, maskara kısmı mütemadiyen akan maskara. sadece baz kısmı için indirimlerde alıyorum.

17 ocak 14:36


5

1. Bugüne kadar kullandığım en güzel maskaralardan biriydi ama çok çabuk kurudu. Bazı gerçekten muhteşemdi

17 ocak 12:16