sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • oylar (8)
 • medya (1)
2

14. Tester kalmadığı için denemeden aldım renkli nemlendirici ne kadar kötü olabilir ki diyerek ama ürün benim için hayal kırıklığı oldu.

Aslında yapısı hafif renk vermesi ve hafif ışıltısı güzel. Ama yüzüme kesinlikle oturmuyor.Tek başına nem vermede yeterli değil. Altına bir nemlendirici uygulandığında da dağılmıyor , emilmiyor yüzümden akmış gibi bi görüntü oluyor. Uygulama şeklim yanlış olabilir diye düşünerek fırçayla süngerle ve elimle denedim pıt pıt yaparak yetirmeye bile çalıştım ama imkanı yok maalesef.

10 ocak 11:57

1

13. Watsonstaki çalışan renkli nemlendirici dedi diye aldım. Aşırı nemli kurutmayan yeni bir ürün arıyordum. Almaz olaydım. Git pure baeuty al dimi yani neden heycan arıyorsun. Korkunç bir ürün. Nem olayı zaten yok. yüzünüzde nemlendirici varken sürdüğünüzde de içinde pubramsı şeyler var bölge bölge toplanıyor dağılmıyor. Formulu tamamen yanlış. Üründe kesin bir sıkıntı var.

Ürünün paketlemesi çok tatlı bende buna aldandım galiba 3 kez şans verdim kremle denedim, kremsiz denedim, fondetenle karıştırdım yok olmuyor. Direk çöpe attım sinirlerimi bozuyordu varlığı hiç bir olur yanı da yoktu zaten.

Yorumlara bakmadan almam ben genelde. Birinin blog yazına denk geldim kimdi hatırlamıyorum ama resman reklam bloguymuş çok sinirlendim. Keşke süslüye baksaymışım. Çok pişmanım kızlaaaaar. Ucuz olsun pahalı olsun insan çok sinirleniyor valla.

26 aralık 2018 10:26

12. Rafta gördüğümde heyecanla testerına bile bakmadan aldığım, verdiği aydınlık görüntüyü sevdiğim fakat fırça ya da süngerle uygularken sıkıntı yaşadığım renkli nemlendirici. Elle uygulandığında ise verdiği aydınlık görüntüyü seviyorum benim gibi kuru ciltliyseniz ve mat görünümden hoşlanmıyorsanız sevebilirsiniz. Benim için allık, bronzer gibi ürünler için hafif cilt tonunu eşitleyen ve günlük makyajım için bazı sıkıntıları olsa da hoş bir baz oluşturuyor. Kapatıcılığı çok az kaldı ki böyle bir vaadi de yok zaten. Fakat son zamanlarda maybelline master prime illuminating primerla (evet ürünün aydınlık vaadi yetmiyormuş gibi bir de bu primerı kullanıyorum.) Bu şekilde uygulamada ürünün kalıcılığını arttırdı ve ciltte duruşunu da güzelleştirdi. Eğer siz de benim gibi bu nedenlerle sıkıntı yaşıyorsanız bu şekilde uygulayarak şans verebilirsiniz. Daha çok seveceğinizi düşünüyorum.

7 kasım 2018 00:29

11. keşke almadan önce okusaymışım burayı... loreal'in glam nude mor cc'sini kullanıyordum, bitmek üzereydi, ondan alıcam derken bunu gördüm, ilgilenen kız da baya önerdi. ama... üç kere kullandım. nemlendirme ve aydınlatma iyi bence, ona lafım yok. fakat şu pul pul durması.. bir süre boyunca asla homojen yayılmayacak diye düşünüyorsunuz. türlü türlü uğraşıyorsunuz falan. kapatmıyor tabii, renk eşitliyor. o yüzden kapatıcılık yok diyemiycem. ama özetle olmamış işte. uzun zaman sonra iki tane minik sivilce belirdi yüzümde, bunun yüzündense hele hiiç olmamış.

17 eylül 2018 02:07

10. aydınlık veren ürünlere karşı merakımdan dolayı indirimdeyken ben de almış bulundum ve pişman oldum. yağlı cildiniz varsa uzak durun bence sürdükten sonra cildime bir türlü oturmadı ürün, ne bir aydınlık ne de bir eşitlik sağladı. fondötenle karıştırıp süreyim dedim ziyan olmasın diye bu sefer fondötenimin yapısını bozdu.

27 ağustos 2018 19:06

9. Ne kapatıcılık var ne de bir nem. Yüzde pütür pütür duran bir bb krem.  Bu serinin diğer ürünlerini beğeniyorum ama bu bb krem gerçekten hiç olmamış. 

27 ağustos 2018 13:30

8. Cildinizde eğer saklamak istediğiniz lekeleriniz,sivilceleriniz var ise kapatmıyor ama problemsiz bir cildiniz varsa ve yüzde aydınlık görüntü istiyorsanız alınabilir.sivilce yapmadı

11 ağustos 2018 05:31

7. Ben de bugün Gratis indiriminden merak ettiğim için almıştım. Artık bir şeyi satın aldıktan sonra değil de almadan önce yorum okumayı öğrenmeliyim. Yorumları görünce yıkıldım adeta. Kullandıktan sonra editleyeceğim.

Edit: kullanalı bir dk oldu. Diğer süslülere katılıyorum. Renk eşitleme falan yok. Hiç de aydınlanmadım.

10 ağustos 2018 21:05 10 ağustos 2018 21:24

6. Yüze yedirmek, dağıtırken yama yama olmasını engellemek çok zor. Tüm ten ürünlerini makyaj süngeri ile uyguluyorum ama bonjour nudista’da bir tuhaflık var, bir türlü yüzüme eşit bir şekilde dağıtamadım. Bir de sürdükten sonra kuruyor ve yüzümü geriyor. Bir an önce çıkarma isteği veriyor. 

23 temmuz 2018 20:30

5. Cildinizde saklamak istediğiniz leke , sivilce varsa kapatmayacaktır ama problemsiz bir cildiniz varsa ve yüzünüzde aydınlık bir görüntü elde etmek istiyorsanız sevebilirsiniz.ben ellerimle yedirerek uyguluyorum.sivilce yapmadı.

açıkcası çok bayılmadım.aldığım için kullanıyorum.bittikten sonra tekrar almam.

16 haziran 2018 01:50