1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (1)

5. Ben de bugün Gratis indiriminden merak ettiğim için almıştım. Artık bir şeyi satın aldıktan sonra değil de almadan önce yorum okumayı öğrenmeliyim. Yorumları görünce yıkıldım adeta. Kullandıktan sonra editleyeceğim.

Edit: kullanalı bir dk oldu. Diğer süslülere katılıyorum. Renk eşitleme falan yok. Hiç de aydınlanmadım.

10 ağustos 21:05 10 ağustos 21:24

4. Cildinizde saklamak istediğiniz leke , sivilce varsa kapatmayacaktır ama problemsiz bir cildiniz varsa ve yüzünüzde aydınlık bir görüntü elde etmek istiyorsanız sevebilirsiniz.ben ellerimle yedirerek uyguluyorum.sivilce yapmadı.

açıkcası çok bayılmadım.aldığım için kullanıyorum.bittikten sonra tekrar almam.

16 haziran 01:50

2

3. Yine ucuzculuğum yüzünden 20 liramı boşa harcamış oldum. Aslında isteğim çok basitti, karma-kuru-yağlı ucubik cildimi sağlıklı göstersin ve kendi cildim gibi dursun. Ama olmadı olmadı çünkü o bir loreal malı.

İlk olarak renk seçeneği yine kısıtlı, en açık ton olarak satılan light/medium olanı aldım ve belli belirsiz koyu geldi. Light olanı olsa çok daha iyi olacaktı. Açık buğdaylara bu ton koyu gelecektir biraz. Ayrıca bariz sarı alt tonlu bir ürün hatta turuncumsu bile denebilir.

Hafif, nude denmiş ama ben cildimde varlığını baya bir hisettim. Nemli havalar için uygun değil.

En skandal olanı ise içinde spf yok! Ben alışmışım korelilerin bb kremlere kepçeyle spf koymasına. Bb krem yapıp içinde 20 spf bile koymamak saçmalığın daniskası. Bu yaz günü hafif bi cilt ürünü isterken altına yine güneş kremi boca etmek zorunda kaldım.

Bir de elimin üzerine sürmüştüm evde denemek için bariz soyuldu ahahaha.

Artık ucuz etin yahnisinden vazgeçip kendimi mid yada high endin güvenli kollarına atmaya karar verdim. End of the story!

12 haziran 21:25


2. hiçbir yerde hakkında yorum görmediğim halde meraktan aldığım bb krem.

içeriğinin %92’si doğalmış. kayısı çekirdeği yağı, hindistan cevizi yağı, shea yağı, ayçiçek yağı ve yeşil çay ekstraktı (?) gibi şeyler var içerisinde.

ben birkaç gün denemek istedim hakkında entari girmeden önce. ıslak makyaj süngeriyle yüzüme uygulamaya çalıştım ama yüze gerçekten oturmuyor. ki yüzüm kuru da değil normal, sadece ilerleyen saatlerde t bölgem biraz parlıyor. kapatıcılığı az ve birazcık renk eşitlemesi yapıyor o kadar. karma veya yağlı ciltliler koşarak uzaklaşsın hatta kuru ciltliler de uzaklaşsın çünkü ne cildi aydınlatıyor ne de başka bir şey yapıyor. verdiğim paraya üzülüyorum sadece.(gizlinot: bunun yerine birazcık daha fazla vererek adam akıllı bir şeyler alabilirdim :()(gizlinot: bb krem ya da renkli nemlendirici önerilerinize açığım :()

10 haziran 00:35

1

1. Hicbir seyle yuze oturmayan asiri yuzu bogan aydinlik goruntuyu cok zor veren bb cream.loreal'den bu zamana kadar aldigim en kotu urun.surdukten yaklasik 10 dk sonra oksitlenmeye basliyor uzerine toz urun dahi surulse kalkiyor ve putur gozukuyor.18 liraya aldigim bu urun simdiden cop oldu.

6 haziran 19:32