2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (1)

11. keşke almadan önce okusaymışım burayı... loreal'in glam nude mor cc'sini kullanıyordum, bitmek üzereydi, ondan alıcam derken bunu gördüm, ilgilenen kız da baya önerdi. ama... üç kere kullandım. nemlendirme ve aydınlatma iyi bence, ona lafım yok. fakat şu pul pul durması.. bir süre boyunca asla homojen yayılmayacak diye düşünüyorsunuz. türlü türlü uğraşıyorsunuz falan. kapatmıyor tabii, renk eşitliyor. o yüzden kapatıcılık yok diyemiycem. ama özetle olmamış işte. uzun zaman sonra iki tane minik sivilce belirdi yüzümde, bunun yüzündense hele hiiç olmamış.

17 eylül 02:07

10. aydınlık veren ürünlere karşı merakımdan dolayı indirimdeyken ben de almış bulundum ve pişman oldum. yağlı cildiniz varsa uzak durun bence sürdükten sonra cildime bir türlü oturmadı ürün, ne bir aydınlık ne de bir eşitlik sağladı. fondötenle karıştırıp süreyim dedim ziyan olmasın diye bu sefer fondötenimin yapısını bozdu.

27 ağustos 19:06

9. Ne kapatıcılık var ne de bir nem. Yüzde pütür pütür duran bir bb krem.  Bu serinin diğer ürünlerini beğeniyorum ama bu bb krem gerçekten hiç olmamış. 

27 ağustos 13:30


8. Cildinizde eğer saklamak istediğiniz lekeleriniz,sivilceleriniz var ise kapatmıyor ama problemsiz bir cildiniz varsa ve yüzde aydınlık görüntü istiyorsanız alınabilir.sivilce yapmadı

11 ağustos 05:31

7. Ben de bugün Gratis indiriminden merak ettiğim için almıştım. Artık bir şeyi satın aldıktan sonra değil de almadan önce yorum okumayı öğrenmeliyim. Yorumları görünce yıkıldım adeta. Kullandıktan sonra editleyeceğim.

Edit: kullanalı bir dk oldu. Diğer süslülere katılıyorum. Renk eşitleme falan yok. Hiç de aydınlanmadım.

10 ağustos 21:05 10 ağustos 21:24

6. Yüze yedirmek, dağıtırken yama yama olmasını engellemek çok zor. Tüm ten ürünlerini makyaj süngeri ile uyguluyorum ama bonjour nudista’da bir tuhaflık var, bir türlü yüzüme eşit bir şekilde dağıtamadım. Bir de sürdükten sonra kuruyor ve yüzümü geriyor. Bir an önce çıkarma isteği veriyor. 

23 temmuz 20:30

5. Cildinizde saklamak istediğiniz leke , sivilce varsa kapatmayacaktır ama problemsiz bir cildiniz varsa ve yüzünüzde aydınlık bir görüntü elde etmek istiyorsanız sevebilirsiniz.ben ellerimle yedirerek uyguluyorum.sivilce yapmadı.

açıkcası çok bayılmadım.aldığım için kullanıyorum.bittikten sonra tekrar almam.

16 haziran 01:50


2

4. Yine ucuzculuğum yüzünden 20 liramı boşa harcamış oldum. Aslında isteğim çok basitti, karma-kuru-yağlı ucubik cildimi sağlıklı göstersin ve kendi cildim gibi dursun. Ama olmadı olmadı çünkü o bir loreal malı.

İlk olarak renk seçeneği yine kısıtlı, en açık ton olarak satılan light/medium olanı aldım ve belli belirsiz koyu geldi. Light olanı olsa çok daha iyi olacaktı. Açık buğdaylara bu ton koyu gelecektir biraz. Ayrıca bariz sarı alt tonlu bir ürün hatta turuncumsu bile denebilir.

Hafif, nude denmiş ama ben cildimde varlığını baya bir hisettim. Nemli havalar için uygun değil.

En skandal olanı ise içinde spf yok! Ben alışmışım korelilerin bb kremlere kepçeyle spf koymasına. Bb krem yapıp içinde 20 spf bile koymamak saçmalığın daniskası. Bu yaz günü hafif bi cilt ürünü isterken altına yine güneş kremi boca etmek zorunda kaldım.

Bir de elimin üzerine sürmüştüm evde denemek için bariz soyuldu ahahaha.

Artık ucuz etin yahnisinden vazgeçip kendimi mid yada high endin güvenli kollarına atmaya karar verdim. End of the story!

12 haziran 21:25

3. 19.90 liraya alıp yalnızca bir defa kullandığım ürün. l'oreal ürünlerini başarılı bulurum ama markaya her zaman kanmamak lazım.

10 haziran 17:12

2. hiçbir yerde hakkında yorum görmediğim halde meraktan aldığım bb krem.

içeriğinin %92’si doğalmış. kayısı çekirdeği yağı, hindistan cevizi yağı, shea yağı, ayçiçek yağı ve yeşil çay ekstraktı (?) gibi şeyler var içerisinde.

ben birkaç gün denemek istedim hakkında entari girmeden önce. ıslak makyaj süngeriyle yüzüme uygulamaya çalıştım ama yüze gerçekten oturmuyor. ki yüzüm kuru da değil normal, sadece ilerleyen saatlerde t bölgem biraz parlıyor. kapatıcılığı az ve birazcık renk eşitlemesi yapıyor o kadar. karma veya yağlı ciltliler koşarak uzaklaşsın hatta kuru ciltliler de uzaklaşsın çünkü ne cildi aydınlatıyor ne de başka bir şey yapıyor. verdiğim paraya üzülüyorum sadece.(gizlinot: bunun yerine birazcık daha fazla vererek adam akıllı bir şeyler alabilirdim :()(gizlinot: bb krem ya da renkli nemlendirici önerilerinize açığım :()

10 haziran 00:35