4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar ()
  • medya (2)

43. aspir yağlı çeşidinin şampuan ve balsam kremini set olarak gratiste birkaç ay önce 22 liraya bulunca edindiğim seri. ürünleri yarıladım sayılır, artık yorumlarım oluştu.

şampuanı pompalı şişede ve kıvamı oldukça kremsi, ben elseve köpürmeyen şampuanlara benzettim biraz. saçı yumuşatan ve çabuk yağlandırmayan, ağırlaştırmayan bir ürün. balsam açıkçası bende işe yaramıyor, duştan çıkmadan ıslak saça yediriyorum ama bir etkisi olmadı.

iki ürünün de zararı dokunmadı ama daha ucuz segmentte şampuanlardan da farkını göremedim. balsamı tekrar almam ama şampuanı indirimde alabilirim, normal fiyatını ise bence hak etmiyor.

11 ekim 11:29

4

42. lavantalı şampuanını 3 haftadır kullandığım seri. içeriğini temiz bulduğum ve lavanta kokusunu çok sevdiğim için almıştım fakat hiçbir dermanı olmadığını düşündüğüm en büyük saç sorunuma derman oldu, elektriklenme. evet bu şampuan creightons markasının pro keratin saç kremi ile beraber kullanınca resmen bebek saçı gibi yumuşak ve elektriksiz yaptı saçımı. o kadar sevdim ki sürekli saçımı yıkayasım geliyor. ilk 2-3 kullanımda saç derimdeki dermatiti biraz azdırsa da araya ketoral sokarak bu sorunu hallettim. saçım yağlanma nedir unuttu resmen, yağlansa da kaşınmıyor da artık. bitince yeniden alacağım, sırf içeriği temiz diye aldığım şampuandan bu kadar randıman almak beni şaşırttı.

11 ekim 10:16

41. Kişnişli serisini kullanmak için aldığım ama fırsat bulamadığım için fırça saçlı sevgilime verdiğim saç bakım seti, en son saç derisi rahatlatıcı saç bakım yağını aldım Lavantalı. Berbat ötesi bir ürün tavsiye etmiyorum kimseye...

14 eylül 18:36


40. kamelina yani asi saçları yatıştırma vaadi olan ürününü kullanıyorum. açıkçası benim saçlarım çalı süpürgesinden hallice olduğu için çok umutlu değilim bu tarz ürünlerden fakat bu ürün gerçekten işe yaradı gibi geliyor.

hem kokusu çok güzel. hem de içeriğinin üst kısımlarında hindistan cevizi yağı var. saçma sapan filler içerik yok yani başta. şöyle ki saçım kuruduktan sonra yine muazzam olmuyor ama bir tık daha yatışmış oluyor. fakaat düzleştirince gerçekten pürüzsüz ve yumuşak bir sonuç elde ediyorsunuz. indirimdeyken mutlaka alınır. kokusu da çoook güzel.

7 eylül 19:37 20 eylül 00:20

5

39. Bu serinin kişniş'li olanını kullanıyorum. Vaadlerini yerine getiriyor. Kendine has hafif bir kokusu var. Çok çok az köpürüyor ama alışıyo insan (:

kremiyle beraber performansı çook iyi.(gizlinot: Saç maskesi ve serumunu denemeye fırsatım olmadı henüz:O)

Kısacası öneririm, pişman olmazsınız. Diğer çeşitlerini de denemek istiyorum. 

Bayram indiriminde ikinci kez satın aldım. İndirimli Fiyatı 26,90 idi. (gizlinot: Hep böle kaal (:)

7 eylül 17:36

38. Asi saçlar için olan kamelina serisinin saç balsamını ve saç kremini,aspir serisinin de saç maskesini kullandım.herkesin de dediği gibi kokuları muazzam.koku tarif etmekte iyi değilim ama damla sakızına benzetmiştim ben.maskesi ortalamaydı,toni and guy’ın yanında hiçbir saç maskesini tam sevemiyorum sanki.kamelina serinin saç kremi de bende kabarmayı azaltıcı bir etki yapmadı am saç balsamı gerçekten kullanıp da işe yaradığını gördüğüm tek kabarma önleyici ürün diyebilirim.ince telli olmama rağmen saçta ağırlık yapmadı,genelde saçlarımı kuruttuktan sonra fındık kadar alıp uyguladım ve çok memnun kaldım,tekrar alırım.

30 ağustos 01:11

5

37. Kuru saçlar için olan aspir şampuanını kullanıyorum. İçeriğinde aspir dışında soya ve Hindistan cevizi yağları da var. 400 ml pompalı şişesi çok pratik. Kokusu çok güzel çiçeksi ve ferah. Kuru ve elektriklenen saçlarıma çok iyi geldi. Öyle güzel yumuşatıyor ki daha saçlarınızı yıkarken bile hissedebiliyorsunuz. Özellikle kepek sorunum yüzünden tresan şampuandan sonra ilaç gibi geldi. Herhangi kepek, saç dökülmesi sorunu yaşamadım. Normal fiyatı biraz pahalı ama bundan sonra indirimlerde kaçırmam. 

29 ağustos 21:24


4

36. Kamelina pürüzsüzleştiren seri'nin balsamı için konuşacak olursam, duştan sonra mütemadiyen kabaran saçlarım için almıştım. Mucizevi bir etki beklemiyordum zaten ama gerçekten biraz yatıştırdı. Tüm seriyi kullansaydım etkisini daha güçlü gözlemlerdim belki de. 

Ayrıca kokusu da çok güzel. bir saç ürününden beklentilerim de kokusunun güzel olması ve saçı ağırlaştırmaması. Silikon, paraben içermemesi de diğer artıları. 

20 ağustos 16:20

35. kişniş özlü saç serumunu kullanıyorum. ilk başta kokusunu hiç sevmemiştim ama sonra saçıma sürünce garip bir şekilde sevdim. cidden değişik bir koku, erkek parfümünde kullanılan bir öz gibi ama hoş.

etkilerine gelince, saçlarımı güçlendirdi, saç tellerimin daha sağlam olduğunu farkettim, kırılmalara karşı eskisinden daha bir dirençli sanki..

3 ağustos 02:11

34. l'oreal'in çıkardığı bitkisel içerikli saç bakım serisi. farklı saç tipleri için birkaç farklı bitki kullanılmış. Bende kuru saçlar için olan Aspir serisinin durulanmayan balsam kremi var. Silikon, paraben ve renklendirici içermiyor. Duştan sonra saçım ıslakken uygulayıp saçımı kurutuyorum. Silikon içermemesine rağmen saçı yumuşatması ve saçın elektriğini alması gayet iyi. İçeriğinde 3. sırada hindistan cevizi yağı yer alıyor ki bu yüksek bir oran. Birçok süslü kokusunu beğendiğini belirtmiş fakat ben onlara katılamayacağım. Çünkü kokusu bana çok maskülen geldi. Biraz erkek parfümünü andırıyor ve oldukça yoğun. Gramaj olarak 100 ml fakat bayağı uzun süre gidiyor çünkü çok az bir miktarı yetiyor. Eğer fazla kullanılırsa saçta ağırlık yapıyor. 

31 temmuz 13:32