sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (43)
 • oylar (13)
 • medya (2)

43. Aspir serisini severek kullandım.saçımdan bahsetmem gerekirse ince telli,dibi yağlı ve uçları kuru yani tam bir baş belası ben saçlarımı her gün yıkamak zorunda olduğumu artık kabullendim onun için şampuanın bi tık fazla yağlandırdığını fark ettim ama benim için günü çıkartabiliyorsa kafi.kuru saç uçlarımı yumuşattı saçlarımı pürüzsüzleştirdi dökülmeye sebep olmadı.duş sonrası aspir balsam elektriklenmeyi baya azalttı diyebilirim.bi yıl kadar kullandıktan sonra şu an şampuanı ogx coconut milke sattım zalım çok güzel kokuyo

17 ocak 23:54

5

42. Zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için olan kişnişli serisinin şampuanını, saç kremini ve serumunu yaklaşık altı aydır kullanıyorum. Başlangıçta çok büyük beklentim olmamakla beraber saç dökülmelerim inanılmaz azalınca benim için ideal saç ürünü oldu. Saçlarımın parlaklığı/yumuşaklığından da çok memnunum. Bence vaadlerini yerine getiriyor. Sadece dikkat ettiğim şöyle bir nokta oldu, geçen ay saç kremi bitince geçici süre başka bir markanın saç kremini kullandım, ancak aynı performansı alamadım. Kesinlikle şampuan-saç kremi kombinasyonunu bozmamak lazım.

9 aralık 2018 00:25

2

41. yaklaşık 1.5 aydır kişnişli şampuanını kullandığım seri. beklentilerimi karşılamadı açıkçası. içeriğinde sls olmasına rağmen saçlarımı iyi temizlediğini düşünmüyorum. en azından daha erken yağlandırdığından eminim. üstelik çok sertleştirdi saçlarımı, saç kremi olmadan taramak mümkün olmuyor. saç dökülmemi de arttırdı. diğer ürünleri nasıl bilmiyorum ama bu ürünü fiyatına kesinlikle değmez.

22 kasım 2018 18:13

3

40. Ben bu seriden kişnişli saç kremi, kişnişli serum ve lavantalı saç kremini kullandım, hala da kullanıyorum gerçi bitmediler. Ama saçıma iyi geldiklerini söyleyemem, kötü de gelmediler aslında, etkileri sıfıra yakın. Saç kremlerinin kokuları güzel, özellikle kişnişli olan benim gibi meyve çiçek kokularından ziyade ot ağaç kokularını sevenlerin hoşuna gider. saç kreminden beklentim saçımı yumuşatıp açması ve duruladıktan sonra kolay taranmasını sağlamaktır, ne var ki bunu bile başaramadı denediğim iki kremi de. Sabah hızlı duş aldığımda sürüp bitirmeye çalışıyorum. Serumu beyazımsı bir renkte kokusu yine ferah ve cezbedici, dökülmelere karşı diyor ama ben yalnızca uçlarına uyguluyorum doğal olarak da dökülmeyi azaltma ile ilgili bir sonuç beklemiyorum ama bir yumuşaklık parlaklık da mı vermez bir ürün. Organix argan yağlı serum yerine bir macera arayıp almıştım, elimdekini bitirdikten sonra bir daha alacağımı sanmıyorum. 

19 ekim 2018 21:21

4

39. lavantalı şampuanını 3 haftadır kullandığım seri. içeriğini temiz bulduğum ve lavanta kokusunu çok sevdiğim için almıştım fakat hiçbir dermanı olmadığını düşündüğüm en büyük saç sorunuma derman oldu, elektriklenme. evet bu şampuan creightons markasının pro keratin saç kremi ile beraber kullanınca resmen bebek saçı gibi yumuşak ve elektriksiz yaptı saçımı. o kadar sevdim ki sürekli saçımı yıkayasım geliyor. ilk 2-3 kullanımda saç derimdeki dermatiti biraz azdırsa da araya ketoral sokarak bu sorunu hallettim. saçım yağlanma nedir unuttu resmen, yağlansa da kaşınmıyor da artık. bitince yeniden alacağım, sırf içeriği temiz diye aldığım şampuandan bu kadar randıman almak beni şaşırttı.

11 ekim 2018 10:16

5

38. Bu serinin kişniş'li olanını kullanıyorum. Vaadlerini yerine getiriyor. Kendine has hafif bir kokusu var. Çok çok az köpürüyor ama alışıyo insan (:

kremiyle beraber performansı çook iyi.(gizlinot: Saç maskesi ve serumunu denemeye fırsatım olmadı henüz:O)

Kısacası öneririm, pişman olmazsınız. Diğer çeşitlerini de denemek istiyorum. 

Bayram indiriminde ikinci kez satın aldım. İndirimli Fiyatı 26,90 idi. (gizlinot: Hep böle kaal (:)

7 eylül 2018 17:36

37. Asi saçlar için olan kamelina serisinin saç balsamını ve saç kremini,aspir serisinin de saç maskesini kullandım.herkesin de dediği gibi kokuları muazzam.koku tarif etmekte iyi değilim ama damla sakızına benzetmiştim ben.maskesi ortalamaydı,toni and guy’ın yanında hiçbir saç maskesini tam sevemiyorum sanki.kamelina serinin saç kremi de bende kabarmayı azaltıcı bir etki yapmadı am saç balsamı gerçekten kullanıp da işe yaradığını gördüğüm tek kabarma önleyici ürün diyebilirim.ince telli olmama rağmen saçta ağırlık yapmadı,genelde saçlarımı kuruttuktan sonra fındık kadar alıp uyguladım ve çok memnun kaldım,tekrar alırım.

30 ağustos 2018 01:11

5

36. Kuru saçlar için olan aspir şampuanını kullanıyorum. İçeriğinde aspir dışında soya ve Hindistan cevizi yağları da var. 400 ml pompalı şişesi çok pratik. Kokusu çok güzel çiçeksi ve ferah. Kuru ve elektriklenen saçlarıma çok iyi geldi. Öyle güzel yumuşatıyor ki daha saçlarınızı yıkarken bile hissedebiliyorsunuz. Özellikle kepek sorunum yüzünden tresan şampuandan sonra ilaç gibi geldi. Herhangi kepek, saç dökülmesi sorunu yaşamadım. Normal fiyatı biraz pahalı ama bundan sonra indirimlerde kaçırmam. 

29 ağustos 2018 21:24

4

35. Kamelina pürüzsüzleştiren seri'nin balsamı için konuşacak olursam, duştan sonra mütemadiyen kabaran saçlarım için almıştım. Mucizevi bir etki beklemiyordum zaten ama gerçekten biraz yatıştırdı. Tüm seriyi kullansaydım etkisini daha güçlü gözlemlerdim belki de. 

Ayrıca kokusu da çok güzel. bir saç ürününden beklentilerim de kokusunun güzel olması ve saçı ağırlaştırmaması. Silikon, paraben içermemesi de diğer artıları. 

20 ağustos 2018 16:20

34. l'oreal'in çıkardığı bitkisel içerikli saç bakım serisi. farklı saç tipleri için birkaç farklı bitki kullanılmış. Bende kuru saçlar için olan Aspir serisinin durulanmayan balsam kremi var. Silikon, paraben ve renklendirici içermiyor. Duştan sonra saçım ıslakken uygulayıp saçımı kurutuyorum. Silikon içermemesine rağmen saçı yumuşatması ve saçın elektriğini alması gayet iyi. İçeriğinde 3. sırada hindistan cevizi yağı yer alıyor ki bu yüksek bir oran. Birçok süslü kokusunu beğendiğini belirtmiş fakat ben onlara katılamayacağım. Çünkü kokusu bana çok maskülen geldi. Biraz erkek parfümünü andırıyor ve oldukça yoğun. Gramaj olarak 100 ml fakat bayağı uzun süre gidiyor çünkü çok az bir miktarı yetiyor. Eğer fazla kullanılırsa saçta ağırlık yapıyor. 

31 temmuz 2018 13:32