3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • oylar (2)
  • medya (3)

79. Fiyatı bile artmış ben eskiden 13 liraya almıştım. En son boyadığımda HİÇBİR etkisini görmedim. Acaba formülasyonunu mu değiştirdiler bilmiyorum ama bir daha almayacağım bir boya oldu. (link: http://www.bilgilogy.com/2018/05/loreal-paris-casting-creme-gloss.html Saçlarımdaki duruşu )

1 mayıs 19:28

78. Saçlarım sarı ve yıpranmış bir haldeydi. Hem denemek istediğim bir ürün olduğu için hem de saçlarıma daha az zarar vereceğini düşündüğüm için bronz kahve rengini aldım ve boyadım. Beklediğimden biraz daha koyu çıksa da, kesinlikle sert duran bir renk değildi. Ben de, çevremdekiler de rengi çok beğendik. Saçlarıma da bir zararı olmadı, aksine yıkadığımda yumuşacıklardı. Yıkamalar arttıkça tabii ki renk aktı ve saçlarım bakır-kızıl gibi bir renk oldu. Yine de kötü bir renk değildi, sevmiştim. Memnun kalmadığım bir durum yaşamadım, tavsiye edebilirim. :)

22 mart 23:50

77. şu ana kadar saçımı sadece bu boya ile boyadım. o yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama oldukça beğendiğimi söylemeliyim. ben parlak kumral, bal karamel ve bal köpüğü renklerini denedim. saçıma hoş bir parlaklık katmanın yanında kısa süreli bir ışıltı da verdi. ayrıca gören kişiler saçımda doğal durduğunu söyledi.

12 mart 22:27


76. Şimdiye kadar 3 rengini kullanmış bir insan olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki asla 28 yıkamada çıkmıyor.2 senedir kafamda duruyor kendileri yani çıkar diye güvenip almayın. Saç dökülmesi de yapıyor ve saçınızın rengini solduruyor tekrar tekrar boyayacaksanız güzel renkleri var ama uğraşamam diyorsanız kesinlikle almayın,saçlarınıza yazık.

10 aralık 2017 16:40

75. ürünü az önce aldım(böğürtlen kızılı), hem de gratis kuyruğundan illet edip gidip karfurdan orijinal fiyatına, geldim bilgisayarın önüne oturdum ve süslüye girdim. resmen yıkıldım. araştırmadan ürün alırsan böyle olur işte. neredeyse herkesin saçını çatır çatır dökmüş. hayır okumadan kafama boca etseydim daha da pişman olurdum ama böylesi de fenaymiş be:(

üşenme geri dön boyayı değiştir diyorum içimden ama yoruldum valla:(

koyu kızıl yıpratmayan ve kalıcı boya tavsiyeniz varsa alırım süslüler.

18 kasım 2017 14:04

74. Yaklaşık 1 hafta önce kullandığım saç boyasıdır.

Saçlarımın asıl rengi kestane. Bir değişiklik olsun ama saçıma çok zarar gelmesin diye ilk defa bronz kahve ile saçımı boyadım.

Uygulaması bana kolay geldi, kokusu çok rahatsız edici değildi. Fakat saçı ciddi anlamda döküyor. Saçlarımı yıkarken üç avuç saçım gitmiştir. Rengi ise benim beklediğim gibi olmadı fakat yıkadıkça oturuyor gibi duruyor.

Çok saçım var, dökülmesi dert değil diyorsanız kullanmanızı tavsiye edeceğim boyadır.

13 haziran 2017 13:11

73. dün itibariyle saçlarımı 713-buzlu sütlü kahve tonuna boyadığım boya. daha önce de defalarca saçını kendisi boyamış biri olarak gözlemlerimi şu şekilde toparlayabilirim:

*öncelikle yazılanların aksine ilk yıkamada ekstra bir dökülmeye şahit olmadım.

* orta uzunlukta ancak epey gür saçlarım için bir kutu boya zar zor yetti, iki kutu almış olsam daha iyi olur gibi gelmişti ama renk homojen oldu. 6.0-7.0 arasında bir renge sahip saçımı yine benzer ton olan 713'e boyamış olmam sebebiyle mi bilmiyorum dipler, uçlar arasında renk farklılığı olmadı. ayrıca yıllardır saç boyama sebebim olan beyazlarımı da (dipten 2 parmak çıkmış durumdalardı) gayet güzel kapattı.

*bahsedildiği üzere kokusu çok güzel ve saçlarımı gerçekten yumuşacık ve ışıl ışıl yaptı.

bir aylık periyotta da akma durumuna göre girdimi güncelleyeceğim. alttaki boyanın rengi sebebiyle bu renk zamanla biraz daha açılıp oturur ve tamamen saçımı terk etmezse artık bu renk devam edebilirim hayatıma (:

1 aya yakın bir süre sonra gelen edit: evet gerçekten de renk akıyor; hatta sık duş almam ve havuz kullanımı nedenleriyle biraz daha hızlı akmış da olabilir :) bir gün bir baktım beyazlarım görünmeye başlamış, ama dipten çıkıyor gibi değil ortalardaki bölgeler falan. ancak ilk girdide de bahsettiğim üzere tek kutunun yetmemesi nedeniyle de olabilir, bu nedenle iki kutu daha aldım. bir daha ki sefer yeniden gözlemleyeceğim.

12 haziran 2017 09:18 7 temmuz 2017 13:52


72. Geçtiğimiz ay bakır rengi olan saçlarımı, bakır karamel rengine boyadığım ancak ne diplerim ne de saç uçlarım zerre renk almadı. Verdiğim paraya mı acıyayım, zamanıma mı bilemedim. Bir daha asla tercih etmeyeceğim, işe yaramaz bir boya markasıdır benim için.

7 haziran 2017 12:49

71. şubat ortasında 300 numaralı koyu kahve rengiyle saçlarımı boyadım. amacım uçlara uzun zaman önce atılan ve akmaktan sarı renk olmuş ışıltıları belli bir süre de olsa kapatmaktı. boyayı uygularken kaşıntı yaptı ama saç boyalarının geneli kaşıntı yapıyor bende zaten. sonuçtan memnun kaldım, renk tam olarak kutudaki gibiydi.

burada bazı girdilerde akmadığını okumuştum. bende her yıkamada aktı. hatta belirtildiği gibi 28 yıkama değil de yaklaşık 2 ay sonunda işlem görmüş yerler dahil saçımda boyadan eser yoktu. benim için tek sıkıntısı doğal seç rengimden birkaç ton koyu renge boyadığım için gelen daha açık renk diplerdi. çoğu kişide saç dökülmesi yapmış. benim saçım normalde de çok döküldüğü için boyaya özel olarak farklı bir durum gözlemlemedim.

15 mayıs 2017 11:35

70. son 6 aydır saçlarımı hep bu boyanın değişik renkleriyle boyadım. evet uygulaması kolay evet pratik fakat bir avuç saçım kaldı. felaket derecede saçları döküyor döküyor döküyor. bir de soğuk tonları dahi kızıl dore yansımalara sahip ve boya saçtan aksa bile o iğrenç kızıllık dorelik kalıyor.

4 nisan 2017 21:43