3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (220)
  • oylar (13)
  • medya (22)
5

220. 3 yazdır düzenli kullanıyorum(gizlinot: Sene ortasında düzenli küt kestirdiğim için her sene tekrar açıyorum ) ben performansından çok memnunum. Hiç boya veya herhangi bir işlem görmemiş, ince telli, kumraldan birkaç ton koyu saçlara sahibim. 3-4 gün üst üste kullandığımda(gizlinot: Güneşle birlikte, kurutma makinesi kullanmıyorum) etkisini çok seviyorum. Benim saçlarımda çok belli oluyor. Rahatsız edici bir turunculuk veya kızıllık da yaratmadı.

8 kasım 19:19

219. Geçen sene dipten itibaren saç rengimde denediğimde hiç bir sonuca ulaşamamıştım. Hiç açmamasına rağmen saçlarımı kurutmuş ve yıpratmıştı.

Extarit doranın kıymetini bir kez daha anladım :)

21 ekim 21:30

218. Geçen sene 1 şişe bitirdiğim güzel kokulu jel. Saçlarım koyu kahve, bunu kullandıktan sonra 1-2 ton açıldı ama fazlasıyla kızıl yansıma var. Çok fark edilmeyeceğini düşünmüştüm ama çevremdekiler hep saçını mı boyattın diye sormuştu. Ayrıca sprey formunun kullanımı daha kolay ama kokusu çok kötü. Jel olanı hem daha ucuz hem de güzel kokuyor.

6 ekim 12:38


217. Ilk ciktigi sirada alıp denemiştim.

Jel formda, güzel kokulu bir ürün. Saçlarımın rengi bir miktar açılsın diye almıştım fakat bir etkisini göremedim. Benim için vasat.

4 ekim 23:43

5

216. iki tüp kullandığım saç açıcı jeldir. saçlarım koyu olmasına rağmen kademeli olarak bu ürünü kullandıkça açıldı. saçı yıpratmaması da harika bir özellik. kokusu da şahane. tavsiye edilir.

4 ekim 14:37

215. saçlarım kestane ve uçlarında denedim birkaç ton açtı. istediğim gibi de oldu. tiftik tiftik olmadı ve yıpranmadı. ben uygulamadan önce yağ sürüp 3 saat beklettim tüm saçımda. sonra yıkadım ve uyguladım. belki ondan çok yıpranmamıştır.

4 ekim 12:46

214. Saç rengim koyu kahve, saçımın bir tutamına uygulayayım dedim hiçbir etkisini görmedim. Saçımın rengini hiç değiştirmedi.

 Buradaki yorumları ve fotoğrafları görünce bir kez daha denemek/şans vermek istiyorum. Belki de saçlarım çok koyu olduğu için işe yaramamış olabilir, bir şans daha vereceğim. Buraya bir edit gelir. 

4 ekim 00:02


213. Boyasız kumral saçlarımı turuncu renkte açtı.Saçlarımı çok sertleştirdi ve tiftik tiftik görünmesine neden oldu.Bir tüpü aşamalı olarak özellikle uçlarına,diplerine değirmeden kullandım.(gizlinot: 3 uygulama yaptım)Saç kurutma makinesi ile kuruttum.Renk olarak kendime yakıştıramadığım gibi saçlarım çok sağlıksız görünüyor. Ben hiç memnun kalmadım yakın zamanda uyguladığım kısımları kestirmeyi düşünüyorum.

Saçlarımın güneş ışığındaki görüntüsünü medyaya ekliyorum

ilgili medya:
1
14 eylül 20:44

212. Saçlarım koyu kestane. Zaten kendimde sarı olmasını ne beklemiyordum

ne istemiyordum ama doğal bi açık kahve oluşturması güzel olurdu. Gelin görün kii kızıl yansımalar oldu saçımda ama gören herkes çok beğendi.

Evet kurutma makinesiyle saç açılıyo ama ben daha etkili olsun diye kuruttuktan sonra düzleştiriciyle bi kere üstünden geçtim. Bende bi yıpranmaya da sebep olmadı.

12 eylül 12:28

211. sarışın bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. onun saçları baya açılmıştı ama çok umutsuzca aldım. fiyatına göre gayet iyi. beni koyu kahve saçlarımı bile açmayı başardı. saçlarım orta uzun ve gür, 1 paketini 6-7defada bitirdim. gözle görülür fark var. turunculaşma yapmadı. en güzel yanıysa elinle gelişigüzel sürsen bile birden rengini açmadığı için uğraşsız doğal geçiş sağlıyor.

1 eylül 03:45