yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (266)
  • oylar (60)
  • medya (24)
  4

  266. Açık kahverengi ile Koyu kumral arasındaki saçlarımı; kendisini kullandıktan sonra mor şampuan kullanmama rağmen bakır/turuncu yansımalar içerecek şekilde ve "şimdilik" yıpratmadan açan saç rengi açıcı kremdir. Ürünü İndirimsiz olarak 40 tl fiyatla rossmann'dan satın aldım ama geldim gittim, bu ürünü çok merak etmeme rağmen indirimsiz fiyatla hiçbir yerde denk getiremedim. Dolayısıyla şimdiki aklımla söylüyorum, Bence indirimsiz fiyatıyla muhakkak alınması gereken bir ürün değil. Henüz iki kez kullanmış olmama rağmen ürünün neredeyse yarısı bitti, bu bakımdan bereketli bir ürün olduğunu da düşünmüyorum. Ürünün kısa sürede gözlemlediğim Olumlu özellikleri olarak ise neredeyse kokusuz olmasını, hatta bir miktar hoş kokmasını ve evde tek başına uygulama kolaylığı olan bir ürün olmasını söyleyebilirim.

  Gelelim bu saç açıcı kremin benim saçlarımdaki etkilerine. Kremi Üst üste iki gün kullandım ve her seferinde iki iri ceviz büyüklüğündeki ürünü avucuma alıp her seferinde nemli saç üzerine eşit yayarak uyguladım. Kurutma makinesi ve fön ile yüksek ısıda kuruttuğum saçlarım her iki seferde de neredeyse yarım ton açıldı. Ürünü saçlarımın her yerine yedirmeye çalışmama rağmen kuaför elinden çıkmışçasına Homojen bir dağılımla açılma gözlemlemedim. şunu kesinlikle söyleyebilirim ki koyu kumral ile açık kahverengi arasında bir renkte, amonyaksız yarı kalıcı boyayla boyalı haldeki saçlarım sarı renge doğru değil bakır/turuncu renge doğru açıldı. Ben bu durumdan hoşnut kalsam da bu sonuç yerine daha küllü ve sarıya dönük açılma bekleyenler için sonuç hayal kırıklığı olabilir diyerek ürünü denemek isteyen hanımefendileri uyarmak istedim.

  Ürünün benim için şöyle güzel bir etkisi oldu: bu ürün sayesinde bir tık rengi açılmış, bakır yansıma kazanmış saçlarımın üzerine l'oreal casting creme gloss geçici saç boyasının "603 altın karamel" rengini uyguladığımda, saçlarımdaki altın-bakır yansımalar aynı boyayı kendi saçımın üzerine uyguladığım zamankine göre daha belirgin oldu. Yani benimkine benzer doğal saç tonlarında iseniz ve bakır ya da kızıl tonlarda bir boya işlemi yapmayı planlıyorsanız bence bu ürün boya işlemine hazırlık için iyi bir zemin sağlamaya yardımcı olabilir.

  Bu ürünü daha üst üste iki gün olmak üzere yeni diyebileceğim bir zaman diliminde kullandım; şimdilik saçlarımda anormal bir kurutma, dökülme, kaşıntı, hassasiyet ya da alerji yapmadı. Boya öncesinde yine bu yukarıda bahsettiğim etkiyi almak için kullanmaya devam edeceğim bir ürün oldu. Kullandıkça olumlu/olumsuz başka bir özelliğini gözlemlersem bu girdiyi kesinlikle güncellerim.

  17 şubat 23:43 17 şubat 23:54

  1

  265. hayatımda kullandığıma en ama en pişman olduğum üründür. yıllar önce saçlarım ışıltılı olsun hevesiyle araştırmalarım sonucu yeni çıkmış bu ürünü buldum. reklamını yapanlar tabi nasıl övüyor öyle böyle değil. inanmak istediğimden midir nedir mükemmel sonuçlar alacağıma inanarak uyguladım bu ürünü. çoğunlukla güneşte kuruttum ama bazen fön makinası kullandığım da oldu. evet güzel bir renk verdi hafif ışıltılı saçlarım oldu. ama birkaç ay sonra.... birkaç ay sonra saçlarım öyle rezil oldu ki ben hala bir kısmını iyileştiremedim ve hala onları onarabilmekle uğraşıyorum.(gizlinot: yaklaşık 3-4 yıldır) saçlarımın üst kısımlarını yani daha çok uyguladığım kısımları yoluk yoluk yaptı ama o kadar rezil bir görüntü olamaz. elleyince de o kadar kötü o kadar sağlıksız ki o kısımları kökten kazıyasım geliyor. ben hala saçlarımı sağlıkla hale sokamadım o üründen sonra. eskiden hep ne güzel saçların var iltifatları alırken şu an at kuyruğu bile yaptığımda o yoluk kısımlar dimdik kendini belli ediyor. saçıma şekil versem oralar şekil almıyor. yolukluğunu, tiftik tiftik görüntüsünü her yerden belli ediyor ve gerçekten inanılmaz çirkin duruyor. umarım ben de sağlıklı saçlara kavuşurum bir an önce. size tavsiyem şudur ki sakın ama sakın iyi yorumlara aldanmayın, hemen kötü etkisini göstermese de birkaç ay sonra belki bir yıl sonra emin olun saç yapınızın bozulduğunu hissedeceksiniz, benim hayatımda deneyimlemiş olduğum en kötü saç ürünü kendisi.(gizlinot: o dönem o üründen başka ekstra ürün kullanmadım, yani başka bir üründen kaynaklanmış olma ihtimali yok)

  edit: böyle bir durumla karşılaşanınız ve çözüm bulabilmiş olanınız varsa ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim (gizlinot: 🖤)

  31 aralık 2019 01:22 31 aralık 2019 02:16

  3

  264. Koyu kestane saçlarımı turunculaştıran ürün. Ben saç kurutma makinesi kullanarak uyguladım 3-4 kez. Eğer turuncu tonlarını seviyorsanız deneyebilirsiniz, o kadar yıpratmadı benim saçımı. Belki doğal rengi küllü olan saçlarda daha küllü bir şekilde açılma oluyordur bilmiyorum ama ben küllü tonlarını sevdiğim için tekrar kullanmam.

  23 kasım 2019 22:23


  3

  263. Saçlarımı boyatmak istemiyorum yıpranma istediğim renk olmaması gibi nedenlerden ötürü. Saçımın renginden de sıkıldığım için denemeye karar verdim. İşlem görmemiş boyasız saçlara kullanılması gerekiyor. hızlı ve kolay bir şekilde kullanılıyor. Saç kremi gibi uçlarına sürüp bazen güneşte bazen de kurutma makinası ile kuruttum . Ben sadece saçlarımın uçlarına denedim. kokusu çok güzel değil böyle ilacımsı kokuyor. 3-4 kullanımdan sonra rengi açılmaya başladı. İstediğim rengi elde edince kullanmayı bıraktım. Saçlarımı az da olsa yıprattı.Benim memnun kalmadığım esas nokta saçlarımın bir süre sonra sanki boyatmışım gibi turunculaşması.

  7 kasım 2019 15:12 7 kasım 2019 15:14

  262. saçlarımı boyatmaktan korktuğum için iki üç yaz önce havuzbaşında ve fön ile kullandım, saçlarım küllü olmasına rağmen çok turuncu bir şekilde açıldı, bence kötü bir renkti, ucuz yada pahalı bir kaç farklı markadan bu şekilde ürünler kullandım ve sonuç hep turunculaştı ve kötü bir hal aldı, bir daha da bu tarz ürünler kullanmamam

  30 ekim 2019 02:41

  261. Ben bunu iki sene önce bir ya da iki şişe kullanmıştım. Güneşle değil fön makinesiyle açıyordum saçımı. Güneşe çıktıkça da açılmaya devam ediyordu. Saçım kahverengi ve küllü bi renk olmadığı için biraz turunculaşarak açıldı doğal olarak yine de sevmiştim ben saçımda da sertleştirme gibi bi etkisi olmadı. Hatta daha sonra boyamaya başladım boya bundan daha çok zarar verdi diyebilirim.

  29 ekim 2019 19:10

  1

  260. koyu renk saçlarda etkili olmayan saç açıcı jel. bu ürünü ilk çıktığı zaman kullanmıştım. o zaman saçlarım koyu kahverengi idi. ürünü saçlarımın uçlarına sürmüştüm. ürünü saçlarıma sürdükten sonra saçlarımı güneşte bekletmeme rağmen saçlarımın uçlarında degisiklik olmadı.

  28 ekim 2019 22:40


  259. boyasız saç açmaya yarayan ürün. kumral saçlarımı önce extrait dora ile daha sonra john frida go blonder spreyle açtığım için, halen de john frieda kullanmaya devam ettiğim ve bu ürün ülkemizde bulunmadığı için görür görmez dikkatimi çeken ürün,. henüz ülkemize gelmemişken şansıma bir fuarda loreal'in bu ürününün standında çalıştım ve deneme fırsatım oldu.

  19 ekim 2019 12:41

  258. saçlarımı 2 yıl önce bu ürünle açmıştım ve gayet doğal durmuştu hatta kimse yapay olduğunu anlamamıştı saçlarımın. saçlarım çok gür olmadığı için tek tüp yetmişti bana. denemek isteyen süslülere tavsiye ederim.

  19 ekim 2019 10:56

  257. sarıya dönük kumral, boyasız saçlarım var. aldığımdan beri haftada iki-üç kez sadece uç kısımlara, duştan sonra havluyla iyice kurulayıp uyguladım ve saç kurutma makinesiyle kuruttum. şişe bitmek üzere. ciddi anlamda faydasını gördüm. bir süre aradan sonra gören herkes saçların açılmış diyor, ben de güneşten diyip çaktırmıyorum. çok koyu saçlara etkisi ne olur bilmiyorum ama kumrallara falan öneririm.

  17 ekim 2019 07:44 20 ekim 2019 02:38