4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (166)
  • oylar (16)
  • medya (12)

166. Beyaz tenlilere yakışacak bir ruj.

Benim yüzüm de çok hoş durdu.

Masumane bir rengi var.Dudakta çok kalıp gibi durmuyor.Dudağa yapışıyor.Pıt pıt sürünce de çok doğal duruyor.

2 mart 18:15

165. kesinlikle esmer ve buğday tenlilere yakışmayan bir ruj bana göre.

o parfüm kokusuda inanın alerjisi olan bir insanı hasta edecek kadar çok yoğun.

ilk çıktığında koşa koşa aldım. mağaza ışıklarında bana yakıştığını düşündüm.

eve geldim fiyasko. :( renk cırtlak pembe durdu bende.

kokusuna da katlanamadım.

biraz durduktan sonra çöpü boyladı, param boşa gitti. :(

2 mart 11:08

164. Serinin vazgeçilmez renklerinden biri ve gündelik hayata uygun. Kokusu bana annemin eski ruj kokusunu hatırlatıyor ve indirim zamanında kesinlikle bir şans verilmeli 💖

2 mart 00:29


4

163. kendime yakıştırdığım tek rujdur. ilkini kullanıp bitirdikten sonra hemen ikinicisini aldim. ilk aldığım gold ambalajli olan biraz daha gül kurusu-şeftali iken, ikinci aldığım siyah ambalajlı olan daha pembe ağırlıklı bir renk çıktı. sanırım ambalajla beraber rengide de bir tık değişmiş. ikinci aldığım ruju bir yerlerde kaybettim, cigerlerim yandı resmen. o kadar çok özlüyorum ki 640 ı... insan bir ruju ozler mi, ozluyormus be sozluk. yapi olarak kadife gibi. mat desem asla mat değil, parlak ıslak her neyse iste öyle de değil. bence esmer, kumral, sarışın fark etmeksizin herkese ve her makyaja yakisacak bir ruj. şimdi indirimler başlamışken bir tane kistirmak gerek. tavsiyemdir.

1 mart 23:52

5

162. bittikçe alacağım tek ruj. makyaj yapmaya başladığımdan beri ten rengime en çok yakıştırdığım ton, esmerim bayağı. kadifemsi bir görünüm veriyor, tam mat da değil. sanki dudaklar kendiliğinden pembeleşmiş gibi bir görünüm. kalıcılığı da güzel. umarım üretimden kalkmaz.

1 mart 20:51

4

161. Az önce kadınları günü indirimiyle Watsons'tan aldım 20 tl gerçekten harika yumuşacık. Dokusu tamamen kadife ve dudaktaki çatlakları gizliyor. Tam aradığım ruj. Bu erotique rengi sanırım benim için yaratılmış

1 mart 20:03

160. bu rujun kokusuna bayılıyorum. eski rujlar gibi kokuyor beni alıp 90lı yıllara götürüyor. çantaya at çık ruju benim için. kalıcılığı pek yok ama rengini seviyorum gül kurusu tonunda. bitmeye doğru emin adımlarla giden rujlarımdan kendisi.

28 şubat 22:03


159. Bende şeftali-pembe gibi duran sevdiğim bir ruj. İlk başta Nars dolce vitaya benzetildiği için almıştım, ama sonra ben onun kendisini sevdim. İsmi erotique olsa da seksiden ziyade fresh bir görüntüyle özdeşleşiyor bende

26 şubat 17:01

158. Gül kurusu renginde. bende baya koyu duruyor. ten rengimle alakali sanirim. kalici degil. ortalama bi ruj. alinmasa da sart degil.

18 şubat 04:27 4 mart 12:38

157. Denenmeden alınmaması gereken rujdur. Dudaklarım koyu pembe gibi olduğu için çok açık ve çiğ bir pembe oluyor sürdüğümde. Malesef tek başına kullanamıyorum. Genelde koyu renkli rujlarımın rengini açmak ya da başka renklerle karıştırıp yeni renkler elde etmek için kullanıyorum.

18 şubat 00:20