4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (182)
  • oylar (25)
  • medya (16)

182. gratiste indirim zamanı edindiğim ruj. indirimli fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. yapısı güzel, sürümü kolay, dudağı kurutmuyor ve yeterince mat. almadan önce swatchlarına baktım ama rengi herkeste farklı durmuş. tester’ı olmadan aldığımdan patlayan bir pembe durur diye korkarak aldım,  bazı görsellerde gördüğüm kadar cart durmasa da bu ruj bariz pembe. bende kahve-şeftali karışımlı pembe filan değil direkt net pembe durdu. benim gibi daha nude veya kiremit tabanlı rujları sevenler varsa farklı numaralara şans vermenizi öneririm.

18 nisan 23:55

1

181. kokusu küçükken sevmediğim şuruplara benziyor gibi geliyor bana, sürerken yüzüm buruşuyor resmen. zaten ben çok yakıştıramadım kendime, o yüzden pek elim gitmiyor. dolce vitaya muadil de değil bence; onun yokmuş ama varmış gibi hissini asla vermiyor. bir de rengi daha çok patlıyor bende. 

edit:sırf burda bahsettim diye aklıma geldi bir bakayım dedim bugün; rujun mekanizması bozulmuş, ne tarafa döndürsem de içinden çıkmıyor. bir daha başka rujuma laf etmeyeyim artık, üzülüyorlar heralde.

17 nisan 20:26 19 nisan 11:06

4

180. Bunu sürdüğümde sürekli rujumun markasını soruyorlar içimden “iyi de bende durduğu gibi sende durmayacak” diyorum cünkü cidden insanların giyim tarzından tut dudak rengi ten rengine kadar aynı ruj farklı durabiliyo bende nude cesetmişim gibi duruyo mesela ama bi esmerde enfess neyse loreali gösterince istisnasız şok oluyorlar cok pahali bisiymis gibi bekliyorlar halbuki normal fiyatına da değil hep indirimden alır koyarım bi kenara . Kalem formunu cıkarmak zorundalar bence bu kadar övdüm 

17 nisan 14:32


179. Esmerim hiç yakışmaz bu tonlar dediğim ruj bende hoş bir görüntü oldu. Gül kurusu gibi duruyor bende. Özellikle bu havalarda sevdiğim rujlar arasında. Tek kötü yanı yemek yedikçe,bir şeyler içtikçe gidiyor sonra da dudaklarım soyuluyor bende kendime hakim olamıyorum. Arada bir tazelemek lazım yoksa dudak kalmayacak bende.

17 nisan 13:31

178. Açık buğday ve pembe alt tonlu olan bana ne kadar yakışmadıysa,beyazdan daha beyaz renkli gözlü kızıma o kadar yakışmış rujdur:)İyi ki almışım güle güle kullansın:)

16 nisan 20:51

177. Açık buğday tenliyim ve sarı alt tonluyum. Dudak rengim de beyaza yakındır, rujlar tamamen olduğu gibi gözükür. 2 sene önce patladığında almıştım bu ruju reklam yüzü kişisindeki duruşunu görünce. Ama bana aşırı kötü oldu :( pembe ve çiğ durdu, öylece bekliyor

16 nisan 20:25

176. zaman zaman nedenini anlayamadığım bir şekilde homojen uygulayamadığım ruj. Dudağımın dış kısmında gayet güzel rengini veriyor fakat iç kısma yaklaştıkça ruju ne kadar sürersem süreyim asla renk çıkmıyor. Kokusunu da biraz ağır buldum fakat dudakta durdukça alışılıyor. Rengi için ise şunu söyleyebilirim, dudaklarımda medyadaki görsellerdeki gibi dursaydı tek kelimeyle aşık olurdum. Malesef bende açık, patlayan bir pembe gibi durdu, ten rengime açık buğdayla beyaz arası denilebilir, yani aslında medyada benimkine benzer ten rengine sahip olup da rujun muhteşem göründüğü görseller de var.(gizlinot: anlamadim gitti)

16 nisan 19:18


175. Bu kadar ünlenmeden önce almıştım. Dokundurarak hafifçe sürünce hoş duruyor ama normal ruj sürer gibi sürdüğümde rengi fazla canlı bir pembe oluyor. Son çare yazları krem allık niyetine kullanıyorum o zaman güzel oluyor rengini sevmeyen varsa birde böyle deneyebilir.

15 nisan 14:18

174. Geçen gün süslüde görüp çok hoşuma gitmişti ve istek listeme eklemiştim. Birkaç gün önce sabırsızlıkla aldım.

Dışını hem tasarım olarak hem de çantada çabucak açılmayacağı için beğendim. Sürümü yumuşak bir ruj ama cıvımaya müsaitlik anlamında değil. Ben mat rujlardan ziyade sheer yapıda veya matsa da kremsi duran rujlar beğeniyorum. Tam olarak bunu sağlıyor. homojen ve Dudaktaki kusurları öne çıkarmıyor, pütürleştirmiyor. Kalıcılığı orta fakat pudra yöntemi ile iyi bir miktara çıkartılabilir. Açıkçası dudağı kurutmaya meyilli olmadığı için yapmaya gerek duymadım. Tazelenmeye müsait. Rengi benim dudağımda pembe durdu fakat şeftalilik mi desem hafif kahvelik mi desem onu da taşıyor. Dolayısıyla pembe pembe, çiğ bir duruşu yok. Ruju her şeyiyle çok sevdim. 

Edit: 24.90’a almışım.

Kullandıkça gelen edit: ruju acayip sevdim. Hiçbir şey sürmediğimde bile parmağıma alıp pıt pıt şeklinde dudağıma çerçeveleme değil de yayma usulü kullanıyorum. Öyle de çok güzel.

ilgili medya:
2
13 nisan 12:52 13 mayıs 11:24

173. Bu rujdan daha önce 2 kere bitirdim. Dokusunu, yapısını, duruşunu, kokusunu, rengini, indirimdeki fiyatını yani kısacası her şeyini çok beğeniyordum.

Yaklaşık 2-3 ay önce 3.sünü aldığımda kabını siyaha dönmüş buldum. Eski kabını beğenmediğim için bu değişiklik başta hoşuma da gitti ama sanki bu arada rujun rengi de değiştilmiş gibi geliyor bana ve bu beni çok üzüyor. Eskiden içindeki pembe daha baskınken artık daha nude duruyor bende. Bendeki duruşunu sorduğum bir iki arkadaşım da onayladı. Bunu farkeden tek insan ben miyim diye süslüye geldim ama bununla alakalı bir yorum farkedemedim. Şu anki hali de güzel olduğu için farkedilmemiş de olabilir ama o eski hali ne güzeldi. Ah loreal, eğer bu değişiklik benim paranoyamdan ibaret değilse sana çok kırgınım.

8 nisan 22:50