4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar ()
  • medya (31)

26. Bugün itibariyle elime geçen çekiliş ürünüdür denediğimde güncelleyeceğim burayı.

9 ekim 10:46 9 ekim 10:46

25. başıma bir şey gelmeyecekse yaş grubu farketmeksizin herkesde çok yakışıksız durduğunu düşünüyorum ! piyasadan kaldırıldığını falan okusam bir yerde bana bir zararı olmasa da mutlu olurum o derece .

12 eylül 15:35

24. Spreyinden hiç memnun kalmadığım ürün. Spreyi sıktığım tutam karman çorman oldu taramayla geçmedi böyle barbie bebek saçına döndü ve sanki tebeşirle boyamışım gibi oldu. Pembe rengini almıştım ve saçlarım sarı olmasına rağmen istediğim tonda bir pembe ortaya çıkmadı. 

8 eylül 15:03 14 eylül 13:33


23. loreal firmasının bu ürünün penatrasyonunu arttırmak adına kendini parçaladığı aşikardır. ne kadar youtuber, influencer varsa saçları rengarenk geziyor. firma muhtemelen lise ve ortaokul gençlerini hedefliyor, zira normal bir yetişkin insan ayda yılda bir kez festival olmadıkça, saçını yıpratmak uğruna böyle gereksiz girişimlerde bulunmaz. loreal reklamın dibine dayamış, instagramım renkli örgülü kafalarla doldu. midem bulanıyor.

4 eylül 11:18

22. Saçı sertleştiriyor. Mavi rengini koyu kahve saça sürdüm ama pek belli olmadı

3 eylül 08:31

21. keşke spreyini alsaydım dediğim ürün. burgundy rengini alıp kumral saç uçlarımı boyadım 15 haziranda. hala uçlarda hafif bordolar var. geçmiyor. 3 ay olacak.

2 eylül 20:13

20. saçını boyatmak ve türlü türlü işlemlere sokmak istemeyen, saçında renk isteyenler için harika düşünülmüş loreal ürünü.

washout olanlarından denedim, spreyi denemedim fakat sıcak bakmıyorum açıkçası. pastel tonları beklenen etkiyi vermiyor, en azından pink olanı. doğal sarışınlığınıza güveniyorsanız bile, o pembe tutmuyor arkadaşlar, benim geçici bir boya için zaten doğal renginde kullandığım saçlarımı açmak gibi bir niyetim bulunmadığından, pastel serisinden vazgeçip vivid serisine yöneldim. turkuaz olanını denedim, sonuç gayet güzel.

30 ağustos 12:07 3 eylül 14:00


19. Ürün renkli bir jöle formunda ve içinde küçük simli ışıltılar barındırıyor. Uygulanırken eldiven takılması tavsiye ediliyor.

Uygulama aşamasında da saçınızın bir tutamını ayırın, joleyi sürüp elinizle dağıtın ve bir de üzerinden tarakla geçin. kullanımı bu kadar :)

28 ağustos 17:15

18. saçı çok sertleştiriyor. ayrıca saçlarımın sarı tonlarında olmasına rağmen rengi iyi olmadı.

27 ağustos 21:57

17. Kumral saçlarımdan sık sık yıkamama ve 1 ay gecmesine ragmen hala akmayan boya

21 ağustos 01:47