sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
2.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (58)
 • oylar (10)
 • medya (6)

58. Hayatımı kabusa çeviren bi dönemin başrol oyuncusu olan geçici (!) saç boyası. Platine kadar açılmış röfleli saçlarıma hüsran dolu bi dönemimde değişiklik olsun diye kullandığım açık mavi renkteki boyadır. 1 hafta sonra platin saçlarıma dönerim diye gelişi güzel boyadım. Ama ne göreyim asla saçımdan çıkmıyor! 1 Ay geçti yokk. Ki ben daha ilk yıkamamda rengi beğenmediğimden (çünkü mavi diyor ama maviyle alakası yok koyu gri gibi bi renk saçlarım küf tutmuş gibi :D:D) beyaz sabunla falan yıkamaya başlamıştım. Ama çıkmadı tabiki. En sonunda bana kuaför yolunu gösteren boya.Saçımdan açıcıyla akıttılar ki açıcıyla bile tam eski haline dönmedi ve tahmin edersiniz ki saçım aşırı yıprandı ve yandı. Ve aktıkça saçım küflü gri renkten küflenmiş peynir yeşilinide döndü kabus gibiydi. Ve evet ben o renk saçla insan içine çıkmak zorunda kalmıştım :( :D

13 ocak 01:28

57. washout serisinden turkuaz rengini saçlarımın alt kısmına uyguladım. saçlarım sarı ve ben aşırı beğendim rengini. yıkadıkça nasıl olucak merak ediyorum ama sanırım diğer renkleri de denicem.

3 ocak 08:57

56. Renk olarak istediğim performansı alamadım.Maalesef saçlarım keçe gibi oldu.

23 aralık 2018 00:12

1

55. Hair makeup serisinin rosegold rengini denedim. Ürünün kullanma talimatında az bir miktarın yeterli olacağı yazıyor ama benim seyrek saçlarımın küçük bir tutamına tüpün yarısı gitti. Saçlarım açık kestane rengi, renk saçlarımda benim için yeterli olacak düzeyde belli oldu. Ama sorun şu ki bunu saçınıza sürüp dışarı çıkmanız imkansız, en azından benim için öyle. Sanki saçlarıma jöle sürmüşüm gibi yapış yapış ve kazık gibi sert yaptı. Kuruduktan sonra da saçlarıma dokunursam elime pul pul döküldü. İlk yıkamada da pul pul bütün duşu kirleterek döküldü. Hayatımda kullandığım en saçma üründü.

22 aralık 2018 20:35

1

54. Washout denim hair rengini deneyip sonuç alamadığım, boş yere para verdiğim boya. Sürüp sürmediğim doğru düzgün belli bile olmuyor. Kesinlikle kahverengi saçlar için uygun değil.

14 kasım 2018 23:09 15 kasım 2018 01:48

4

53. Washout serisinden hotpink rengini kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Saç zeminim neredeyse platin olduğu için rahatlıkla tutuyor, pastel tonlar istiyorsanız gidip o rengin pastelini almak yerine normal rengini alıp saç kremiyle pastelleştirin. Ben bu şekilde 2 fırt boyayla saçımın yarısını boyuyorum ve hala paket yarılanmış bile değil(tabii saçım kısa). Pembe renk 1 haftada tamamen akıyor ve saç zemininin rengi neyse ona dönüşüyor. Maviyi de denemek isterdim ama tamamen akmadığı yönünde şikayetler fazla, o yüzden pembeye devam.

13 kasım 2018 12:52

52. Allah kahretmesin.bugün ombresini aldım yaptım sadece 25 dakika beklettim saçım oldu tupturuncu, şimdi boya yapıcam.Sakın almayın.

30 ekim 2018 19:04

51. Washout serisinin turuncu rengini aldım, sarı saçlarıma uyguladım ve sonuç kesinlikle felaket. saç rengim güneşten açıldığı için her yeri eşit değil. O yüzden boya her yere tutmadı, eşit olmadı. Yamalı eşek gibi geziyorum ortalıkta. Bir kısmı kıpkırmızı bir kısmında turuncu oldu. Aksın diye her gün yıkıyorum ama gerçekten çok zor akıyor

18 ekim 2018 12:39

50. Saçına manicpanic jeans color markaların farklı ve bir sürü rengini kullanmış biri olarak diyorum ki mü-kem-mel. Ben turkuaz rengine boyamıştım ve sonuç çok güzeldi. Kalıcılığı da her renkli boya kadar.

12 eylül 2018 03:54

49. turkuaz rengine saç boylarımı boyadığım ve saçlarımdan tamamen akmayan saç boyasının markasıdır l'oreal.

rengi kendim seçmiş olsam turkuaz rengini %97'lik bir oranla seçmezdim, arkadaşım kendi saçları için almıştı fakat siyaha boyadığı saçlarında bu rengin net bir şekilde görülemeyeceğini düşünemedi ne yazık ki (gizlinot: swh) ben de saç rengimle oynamayı seven, boş vakitlerinde youtube'daki bütün saç boyama videolarını izleyen (gizlinot: 144p kalitesinde milattan önce çekilmiş ve sadece 25 kişinin izlediği videoları bile) biri olarak denemek istedim. sonuç kötü değildi, ilk boyadığımdaki rengi beğendim, fakat sonradan yavaş yavaş akarak 3. yıkamamda direkt yeşile döndü (gizlinot: hatta 2. yıkamada felan yeşil oldu) ve hoşuma gitmemeye başladı. (gizlinot: bu arada ben boyayı elimde yarı yarıya saç kremiyle karıştırarak uygulamıştım)

saçlarımın normal rengi açık-orta kumral bir renk, uçlarını lorealin ombre saç boyasıyla yaklaşık iki kere falan açmıştım uçları da açık kumral-koyu sarı civarındaydı.

ve l'oreal'in bu boyası saçlarımdan çıkmadı.

şu an saçlarım kendim kumral yapmaya çalışmış ama kötü bir boya kullanıp yeşilleştirmişim gibi duruyor, hatta tam dün birisi bana saçlarınızı kendi isteğinizle mi yeşil yaptınız yoksa kuaförün beceriksizliğinden mi yeşile döndü diye sordu swh.

youtube'da izlediğim videoların arasında 1-2 kişinin de aynı sıkıntıyı yaşadığını gördüm, açık sarı saçlarına loreal'in açık renkte bir mavi boyasını sürüp saçından çıkaramayan bir kız vardı (link: https://www.youtube.com/watch?v=AXLfr901UNI&t=211s bir örneği mesela)

diyeceğim şu ki, saçınızı maviye boyarken, saçınızı lorealle boyarken ve saçınızı lorealle maviye boyarken 2 kere düşünün swh.

11 eylül 2018 17:36

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar