yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • oylar (36)
  • medya (3)
  5

  92. Ben bunu 2 yıldır kullanıyorum. Saçlarım çok yağlıdır, her gün yıkamam gerekir. İlk kullandığımda mucize gibiydi, çünkü saçlarım üç gün yıkanmadan durabilmişti. Kendi çapında bir meydan okumaydı :) kullandıkça kullandıkça saçların yıkanmadan temiz durma süresi git gide kısaldı. Yaklaşık 2-3 ay sonra saçım tamamen eski hâline döndü. Peki ben bu şampuanı kullanmayı neden bırakmadım? Araya farklı şampuanlar soktum. Mesela Pantene. Ama kepek yaptı. Eğer benim gibi çok yağlı saçlarınız varsa kullanabilirsiniz. Herhangi bir memnuniyetsizliğim yok.

  19 aralık 2019 20:16 19 aralık 2019 20:17

  91. Kullandığım ilk bir iki sefer saçlarımı yumuşacık yapan fakat ileriki zamanlarda kazık gibi ve asla şekil almayan saçlara sahip olmamı sağlamış sampuandır. Kendi saç kremi ve sonrasında yoğun besleyici bir saç serumu kullanarak çözmüştüm ama ben sorunumu. Belki de benim saç yapıma uygun şampuan değildi bilemiyorum.

  15 eylül 2019 18:04

  3

  90. 5-6 yıkamadır kullandığım şampuan. öncelikle benim saçlarım genelde hep yıkadıktan 2gün sonra hatta 3. günün başında falan yağlanmaya başlıyordu. ama son birkaç aydır çok fazla krem-yağ kullandığımdan mıdır, ya da sürekli farklı şampuanlarla (gizlinot: restorex, hacı şakir, elidor)saçımı yıkadığımdan mıdır saçımı yıkadıktan 1 gün sonra yağlanmaya başladı. bu sebeple bu şampuanı denemeye karar verdim. öncelikle saçımdan kesinlikle arınmadı bi süre, saç diplerimi kaşındırdı ve fazlaca kepek yaptı. bu yüzden normal şampuanlardan daha sık bir durulama gerektiriyor. yağlandırmayı geciktirme konusunda da başarılı olduğunu söyleyebilirim, gerçekten bu vaadini yerine getiriyor. bir de kullandığım diğer şampuanlar saçımı aşırı yumuşak yaparken bu şampuansa fazlasıyla sertleştirdi. ve itiraf etmek gerekirse ben bu sertleşmeyi sevdim çünkü yumuşak oldukça daha çabuk kopuyordu benim saçım. son olarak da ben de bu şampuanın sebep olduğu kurumayı biraz daha aza indirmek açısından çam terebentin ve tatlı badem yağı döktüm biraz şampuanın içine.

  9 eylül 2019 20:55


  1

  89. İndirimli bir dönemde aldığım kafa derimi mahfeden şampuan. Yazın elbette daha sık yağlanıyor saçlar ama bu şampuanla beraber yağlanma hızı 2 kat arttı. Bitirmek için çareyi saç diplerimi doğal zeytinyağlı sabunla arındırım sadece ortadan uçlara bu şampuanı kullanmakta buldum.

  Şimdi de saç diplerimi güzelce arındırıp rahatlatacak şampuan arayışındayım. Önerilere açığım.

  24 ağustos 2019 12:55

  88. Gördüğüm kadarıyla hemen herkes saçlarını sertleştirmesinden yakınmış. Bu şampuan zaten yumuşaklık vaat eden bir şampuan değil. Kil arındırı özelliği ile bilinir bu yüzden saçlarınız çabuk yağlanıyorsa ve ağırlaşıyorsa bu şampuanı haftada max. 2-3 kez kullanmanız uygundur. Saç tipim yağlı değil ama çok fazla şekillendirici,sprey vs. kullanıyorum diyorsanızda haftada 1 kez arındırma amaçlı kullanmanız uygun olacaktır. Bu şampuanı kullanabilmeniz için gereken en önemli husus ise saçlarınızın işlem görmemiş olmasıdır eğer işlem görmüş yıpranmış saçlara sahipseniz bu şampuanı kullandığınız takdirde saçlarınız daha çok sıkıntıya girecektir ancak işlem görmemiş saçlara sahipseniz bu şampuanı fazla sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

  19 ağustos 2019 15:37

  87. üçüncü şişemi kullanıyorum, oldukça memnunum. saç tipim ince telli ve yağlı. saçımı ağırlaştırmadan temizliyor, yağlanmayı geciktirmesi konusunda müthiş bir performansı yok ama bu konuda saçım eskisine oranla daha iyi diyebilirim. kullanmaya başladığım dönemde saç döküyor yorumlarını okuyup şüpheye düşmüştüm fakat içine az miktarda saç bakım yağı (badem, hint, çam terebentin) karıştırarak kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım.

  7 ağustos 2019 16:34

  86. saçı ağırlaştırmıyor. kokusunu çok beğenmedim ama güzel temizliyor. saça iyi geliyor, dökmüyor.

  7 ağustos 2019 10:17


  85. Saç tipim normal ama yazın sıcaklardan dolayı biraz yağlanabiliyor. Geçen yaz bu nedenden ötürü almıştım ve memnun kalmıştım. Saç derimi çok ferahlatmıştı ve beklentimi- daha geç yağlandırmayı- yerine getirdi. Kokusu çok ferah ve güzeldi. Kepek yapmadı, dökmedi de.  Ağırlaşma gibi bir problemle karşılaşmamıştım. Fakat kışın saçımı çok döktü ve bırakmak zorunda kalmıştım.

  31 mayıs 2019 19:33

  3

  84. Çoğu süslüye katılıyorum. Bunun maskesini bile aldım. Yağlandırma sorununa ufacık etkisi olsa da kepeklenmeyi bende yaşadım. Son bir açılmamış şişem var. Onu da kullanıp başka arayışlara gireceğim. 

  31 mayıs 2019 01:45

  5

  83. Saçlarım sabah yıkasam akşama yağlanan cinsten.Yağlanmayı geciktirmedi fakat saç derimi güzel temizledi.Merak edip saç maskesini ve saç kreminide denedim,ikisindende memnun kalmadım yağlanmayı hızlandırdılar ama şampuanı tekrar mutlaka alırım.

  30 mayıs 2019 21:03