yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar (31)
  • medya (3)
  1

  87. İndirimli bir dönemde aldığım kafa derimi mahfeden şampuan. Yazın elbette daha sık yağlanıyor saçlar ama bu şampuanla beraber yağlanma hızı 2 kat arttı. Bitirmek için çareyi saç diplerimi doğal zeytinyağlı sabunla arındırım sadece ortadan uçlara bu şampuanı kullanmakta buldum.

  Şimdi de saç diplerimi güzelce arındırıp rahatlatacak şampuan arayışındayım. Önerilere açığım.

  24 ağustos 12:55

  86. Gördüğüm kadarıyla hemen herkes saçlarını sertleştirmesinden yakınmış. Bu şampuan zaten yumuşaklık vaat eden bir şampuan değil. Kil arındırı özelliği ile bilinir bu yüzden saçlarınız çabuk yağlanıyorsa ve ağırlaşıyorsa bu şampuanı haftada max. 2-3 kez kullanmanız uygundur. Saç tipim yağlı değil ama çok fazla şekillendirici,sprey vs. kullanıyorum diyorsanızda haftada 1 kez arındırma amaçlı kullanmanız uygun olacaktır. Bu şampuanı kullanabilmeniz için gereken en önemli husus ise saçlarınızın işlem görmemiş olmasıdır eğer işlem görmüş yıpranmış saçlara sahipseniz bu şampuanı kullandığınız takdirde saçlarınız daha çok sıkıntıya girecektir ancak işlem görmemiş saçlara sahipseniz bu şampuanı fazla sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

  19 ağustos 15:37

  85. üçüncü şişemi kullanıyorum, oldukça memnunum. saç tipim ince telli ve yağlı. saçımı ağırlaştırmadan temizliyor, yağlanmayı geciktirmesi konusunda müthiş bir performansı yok ama bu konuda saçım eskisine oranla daha iyi diyebilirim. kullanmaya başladığım dönemde saç döküyor yorumlarını okuyup şüpheye düşmüştüm fakat içine az miktarda saç bakım yağı (badem, hint, çam terebentin) karıştırarak kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım.

  7 ağustos 16:34

  1

  84. Saçları yağlandıran ve ağırlaştıran şampuandır. Saç tipim dipleri yağlı, uçları kuru. Malesef sles, sls içeren şampuanlar saç dibimi ağrıtıyor. Keza bu şampuan da sls içeriyor. Güzel temizler umuduyla aldım, ancak hemen yağlandırdı. Nerenin kili var içinde onu da çözemedim. (gizlinot: :()Eğer saç tipiniz benimki gibiyse koşarak uzaklaşın bu şampuandan. Kendisi koca bir balon çünkü.

  11 haziran 17:27

  83. Saç tipim normal ama yazın sıcaklardan dolayı biraz yağlanabiliyor. Geçen yaz bu nedenden ötürü almıştım ve memnun kalmıştım. Saç derimi çok ferahlatmıştı ve beklentimi- daha geç yağlandırmayı- yerine getirdi. Kokusu çok ferah ve güzeldi. Kepek yapmadı, dökmedi de.  Ağırlaşma gibi bir problemle karşılaşmamıştım. Fakat kışın saçımı çok döktü ve bırakmak zorunda kalmıştım.

  31 mayıs 19:33

  3

  82. Çoğu süslüye katılıyorum. Bunun maskesini bile aldım. Yağlandırma sorununa ufacık etkisi olsa da kepeklenmeyi bende yaşadım. Son bir açılmamış şişem var. Onu da kullanıp başka arayışlara gireceğim. 

  31 mayıs 01:45

  5

  81. Saçlarım sabah yıkasam akşama yağlanan cinsten.Yağlanmayı geciktirmedi fakat saç derimi güzel temizledi.Merak edip saç maskesini ve saç kreminide denedim,ikisindende memnun kalmadım yağlanmayı hızlandırdılar ama şampuanı tekrar mutlaka alırım.

  30 mayıs 21:03

  80. Mucizevi bir etki beklemeyenler için yağlandırmayı geciktirme açısından başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum.

   Kalın telli, dipleri yağlı uçları kuru saç tipine sahibim. Ürünü iki-üç haftadır kullanıyorum. Saçlarımın yağlanmaya başlarken yaşadığı hacim kaybını oldukça azalttı.

  Girdilerde bazı süslülerimiz dökülme yaptığını yazmış, saçlarımda herhangi bir dökülmeye sebebiyet vermedi şu ana kadar. uzun vadede nasıl bir sonuçla karşılaşırım bilemiyorum. Kepek yapma ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım.

   Saç uçlarını kurutuyor, banyodan sonra orta ve uç kısma bakım yağı kullanıyorum. Şimdilik memnunum.

  27 mayıs 15:05 27 mayıs 15:06

  79. daha önce 3 şişe kullandığım bu 4. şişem olan şampuan. Daha önce kullandıklarım saçımı daha uzun süre hacimli tutarken son şişeden pek memnun kalmadım. Ya benim saç tipim değişti, ya da şampuanın formülasyonu. eskiye göre daha hızlı yağlandırıyor ancak kokusu güzel ve kalıcı.

  24 mayıs 15:16

  78. Öncelikle saçım ince telli ve kıvırcık.Saçlarım 2.günde yağlanmaya başlasa da kıvırcık olduğu için belli olmuyor fakat ben daha uzun süre temiz kalabileceğini düşünüp bu ürünü aldım.Ürünü hem maskesiyle beraber hem de tek olarak kullandım ama saçımın yağ dengesiyle ilgili herhangi bir değişim yapmadı.Hatta maskesi saçımı da da çok ağırlaştırdı diyebilirim.Ben de hayatıma başka şampuanlarla devam etme kararı aldım.

  17 mayıs 00:25