sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • oylar (32)
  • medya (0)

  69. Bir ara denemek için almıştım. Saçlarım kıvırcık ve kabarık.Köpürmüyor, temizlemiyor, o yüzden ben de saç kremi olarak kullanıp bitirdim. Bir daha almam.

  4 temmuz 17:04

  68. Bu şampuanı çok seviyorum. Bir yıldır elimin altında sürekli var özellikle arka arkaya çok yıkayacaksam saçlarımı en az kurutan ürün kesinlikle bu oldu. Köpürmemesi krem oluşu saçlarda çok güzel bir nem bırakıyor. Boyalı saçlardaki o keçeleşmeyi az da olsa söndürüyor. Eğer çok bakım yaptıysam diplerimin arınmasını istiyorsam köpüren bir şampuan kullanıyorum. Bu şekilde bir yıldır ilk kez bir üründen çok memnun ve değiştirme ihtiyacı duymadan ilerliyorum. Saç uçları sarıdan kupkuru olmuş herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla.

  4 temmuz 15:18

  5

  67. Yaklaşık 1 hafta önce 16 liraya görüp şans vermek istediğim krem şampuan. Aslında bir süredir denemek istiyordum ama yorumlar korkutmadı değil çünkü saçlarım aslında normal fakat aknetrent sağ olsun bayağı kuruttu bu ara. Fiyatı da fazlaca uygun olunca denemek için aldım. 2 kez kullandım şimdiye kadar. Ağırlaştırmadı, nemlendirdi ve kolay tarama sağladı. Şimdilik memnunum. Kuru saçlılara uygun olduğunu düşünüyorum ama saçları normalde yağlı veya kuru olmayan biri olarak normal zamanda da etkisini merak ettiğim için tedavimden sonra da deneyip yorumumu güncellerim.

  20 haziran 23:47

  66. İçinde hem şampuan hem krem hem de maske barındıran köpüksüz şampuan. 15 pompa olarak uyguluyorum ben saçlarıma, saçlarımının dibi yağlı uçları kuru ve kıvrcık. Benim saçlarımı yumuşacık yaptı ama buklelerimi biraz açıp düzleştirdi ve saçlarımı sönükleştirdi.

  Düz saçlı biri olsaydım belki o verdiği yumuşaklık ve düzleştirme hissi hoşuma gidebilirdi ama bu benim aradığım bir özellik değil. Hem krem hem de maske olduğundan dolayı sanırım saçlarımda gün içinde ağırlık oluştu. Ben bundan daha çok hepsini ayrı ayrı kullanmayı daha sağlıklı buluyorum. Köpüksüz daha iyi ve sadece şampuan olan şampuanlar bulunabilir diye düşünüyorum. Biraz şişirilmiş bir ürün, kullanılmayacak gibi de değil ama çok aman aman bir etkisi yok.

  Ben verdiği temizlik hissini beğendim. Çok iyi durulamaya özen gösteriyorum ve saç diplerimi güzelce temizledi.

  Tekrar almayı düşünmüyorum dediğim gibi benim saçlarımda ağırlaştı.

  5 mayıs 10:09

  65. Saçlarım az, ince telli, elektriklenen, uçları genelde yoluk duran bir tipte. Ayrıca bir sene önce sunkiss ile açma faciası yaşadım, üzerine kendi rengine boyadım, boya saçımı iyice yıpratınca kendi haline bıraktım. Yani epeyce yıpranmış vaziyette.

  Ben bu ürünün color vive versiyonunu aldım. Duştan sonra saclarimi kendi halinde kurumaya bıraktım. Saçlarım kabarmadı, elektriklenme olmadı, yoluk duran kısımlar bir miktar daha düzgün hale geldi. Normalde bir taramada kafama yapışmayı başaran saçlarım daha hacimli durmaya başladı. Yağlanma gibi bir sorunla da karşılaşmadım.açıkçası hic beklemediğim bur performansla karşılaştım.

  Benim gibi saçları olanlara bur şans vermelerini öneririm.

  23 nisan 09:14

  64. uzun zaman önce alıp bir kenara atıp bakmamıştım bile. son 2 seferdir saçımı bununla yıkıyorum. yemin ediyorum ne yağlandırdı ne birşey yaptı.ilk zaman mı beğenmedim ben bunu anlamıyorum normalde şampuanla yıkayınca 3 gunde yağlanır asla oyle birşey olmadı şaşkınım.uçlarım ise çatal çatal değl gayet uslu duruyor, kullanmaya devam edeceğim gerçekten faydalanıyorum.çok sıkışırsam kuru şampuan ama asla eskisi gibi bir yağlı goruntu olmadı.saçlarımı elden gelirse haftada 1 kere yıkıyorum onun dışında 2 kere, saçımı toplayarak duşa giriyorum,gerçekten az yıkamanın çok faydasını gördüm ben. less is more.

  1 nisan 12:44

  63. Kokusuna ve iyi yorumlara kanıp aldığım ürün. Çok pişmanım çok! Günübirlik geziler için kullanıyorum yalnızca neden mi? Çünkü sevgili şampuanım 10 saat geçmeden saçımı tekrar yağlandırmaya başlıyor da ondan. Keşke almasaymışım diyorum. Fakat kokusu harika gerçekten hakkını yiyemem.

  Bir daha alır mıyım? Asla.

  5 mart 22:41

  62. Şuan gratislerde 17-18 tl (kadınlar günü indirimi). Saçlarım ince telli ve çok kuru, herkesten çok pozitif yorumlar duydum büyük umutlarla aldım umarım kuruluk problemimi çözer. Köpürmüyor diye koca avuç alıp uygulamamak lazım sanırım fazla kullanım ve kötü durulamadan dolayı kepek yapabilir

  3 mart 21:24

  1

  61. Hayatımda kullandığım en iğrenç şampuanlardan. Benim saçlarım ince telli ve bir günde yağlanan cinsten. Bu şampuan yağlandırmadı, yapış yapış yaptı ve saç diplerimi aşırı kaşındırıp minik kepeklere yol açtı. Sanki saç kremini saç diplerime sürmüşüm de silikonlu tabaka üstünü örtmüş ve nefes alamıyormuş gibi bir hissiyat. Annem de kullandı ve bitiremeyeceği kadar kötü olduğunu söyledi ki onun saçları aşırı kuru ve kıvırcık. Haftada 1 şampuanlar ve diğer günler saç kremi sürer diplerine ona rağmen kuru gözükür. 

  3 mart 09:59

  60. Şu an 3. kutuyu kullanıyorum. Köpürmemesi yönünden ilgimi çektiği için aldım. Ayrıca kremle bir arada olması da benim için kurtarıcı bir şey. Saçlarım kıvırcık ve kuru. Krem kullanmadığım zaman işin içinden çıkamıyorum. Saçlarım mümkün değil taranmaz. Bu şampuan saçlarımı yumuşacık yapıyor. Dökme yapmadı. Ama ağırlaştırdığını düşünüyorum. Buklelerim güzelce şekil almıyor sanki. O yüzden düzenli olarak kullanmak yerine acele bir şekilde duş almam gerekiyorsa veya çok yorgunsam bunu kullanarak duştan hızlı bir şekilde çıkıyorum.

  15 şubat 16:18