yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (35)
  • medya (0)

  70. Hergün saçlarımı yıkayıp fön çekmek zorunda olduğum için normal şampuanlar şaçımı matlaştırıp yıprattı. Bu ürünü 2 - 3 yıkama bir kullanıyorum. Matlaşma ve yıpranma sorununa iyi geldi diyebilirim. Uygulaması oldukça kolay. Saçınıızın uzunluğuna göre kullabacağınız miktarda değişiyor. Saçlarım kısa olduğu için bir şişesi uzun süre dayanıyor.

  5 ağustos 08:42

  69. Normalde kolay yağlanan saçlarım zoretanin tedavisi görürken aşırı derecede kurumuştu. Deneyimleyen varsa ne demek istediğimi anlayacaktır. Bu nedenle saçı yumuşatıcı özelliği olan ürünleri aramaya başlamıştım ve bu ürünü aldım. Tedavi boyunca saçlarımı kendine getirdi ve diğer yazarların belirttiği gibi ayrıca bir saç kremine ihtiyaç olmadı. Elektriklenme ve sağlıksız kuru görüntüyü minimuma indirdi. Şu an normale dönen saç tipim nedeniyle kullanmasam da olası bir değişiklikte tekrar alabileceğim şampuan kendisi. Annem de boyalı saçlar için olanını kullanıyor, o da memnun.

  20 temmuz 00:32

  5

  68. Geçen yaz indirimdeyken almıştım. Denizden sonra yapış yapış olan saçlarıma iyi gelmişti. Kreme gerek kalmadan çok güzel açıyor saçı. Yağlı saçlarıma uygun olduğunu düşünmüyorum normalde ama yaz tatilinde kurtarıcım olmuştu. Bundan sonra tatillerde kullanacağım bi ürün hatta denize girmesem bile. Çünkü duşta çok pratik oluyor ve çıkınca da saçımı taramasam bile elektriklenmeden kendiliğinden düzgün bir şekilde kuruyor.

  19 temmuz 20:55

  1

  67. asla temizlik hissi vermeyen şampuanlardan biri kendisi. 2 defa kullandım ve saçımdaki etkisi pek de ulaşmak istediğim gibi olmadı. Tek bir artı yönü var oldukça pratik. Onun dışında saçı söndürüyor ve boyalı saçın cilasını haddinden fazla akıtıyor, parlaklığını alıyor. Saçı ağırlaştırıyor. yumuşatma gibi bir etkisini gözlemlemedim. Bir de durulaması biraz zahmetli.

  16 temmuz 16:57

  66. son bir senedir kullandığım ve çok memnun kaldığım şampuandı. saçlarımı yumuşattığı gibi çok da pratikti. ama son zamanlarda saçıma hiç iyi gelmemeye başladı. sanırım değiştirme vaktim geldi ama bir süre sonra geri döneceğim şampuandır kendisi

  16 temmuz 16:35

  65. Bir dönem kullanmıştım saç diplerimi yağlandırdı. Daha sonra sadece uçları yıkamak için kullanmaya başladım. Bence uçlar için başarılı çünkü normal şampuan malesef çok kurutuyor sonra onu geri çevirmek için saç kremi kullanıyoruz. Bu ihtiyaçtan kurtarıyor insanı elinde bulunup da memnun kalmayanlara bu şekilde değerlendirmeyi öneririm.

  4 temmuz 21:58

  64. Bir ara denemek için almıştım. Saçlarım kıvırcık ve kabarık.Köpürmüyor, temizlemiyor, o yüzden ben de saç kremi olarak kullanıp bitirdim. Bir daha almam.

  4 temmuz 17:04

  63. Bu şampuanı çok seviyorum. Bir yıldır elimin altında sürekli var özellikle arka arkaya çok yıkayacaksam saçlarımı en az kurutan ürün kesinlikle bu oldu. Köpürmemesi krem oluşu saçlarda çok güzel bir nem bırakıyor. Boyalı saçlardaki o keçeleşmeyi az da olsa söndürüyor. Eğer çok bakım yaptıysam diplerimin arınmasını istiyorsam köpüren bir şampuan kullanıyorum. Bu şekilde bir yıldır ilk kez bir üründen çok memnun ve değiştirme ihtiyacı duymadan ilerliyorum. Saç uçları sarıdan kupkuru olmuş herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla.

  4 temmuz 15:18

  5

  62. Yaklaşık 1 hafta önce 16 liraya görüp şans vermek istediğim krem şampuan. Aslında bir süredir denemek istiyordum ama yorumlar korkutmadı değil çünkü saçlarım aslında normal fakat aknetrent sağ olsun bayağı kuruttu bu ara. Fiyatı da fazlaca uygun olunca denemek için aldım. 2 kez kullandım şimdiye kadar. Ağırlaştırmadı, nemlendirdi ve kolay tarama sağladı. Şimdilik memnunum. Kuru saçlılara uygun olduğunu düşünüyorum ama saçları normalde yağlı veya kuru olmayan biri olarak normal zamanda da etkisini merak ettiğim için tedavimden sonra da deneyip yorumumu güncellerim.

  20 haziran 23:47

  61. İçinde hem şampuan hem krem hem de maske barındıran köpüksüz şampuan. 15 pompa olarak uyguluyorum ben saçlarıma, saçlarımının dibi yağlı uçları kuru ve kıvrcık. Benim saçlarımı yumuşacık yaptı ama buklelerimi biraz açıp düzleştirdi ve saçlarımı sönükleştirdi.

  Düz saçlı biri olsaydım belki o verdiği yumuşaklık ve düzleştirme hissi hoşuma gidebilirdi ama bu benim aradığım bir özellik değil. Hem krem hem de maske olduğundan dolayı sanırım saçlarımda gün içinde ağırlık oluştu. Ben bundan daha çok hepsini ayrı ayrı kullanmayı daha sağlıklı buluyorum. Köpüksüz daha iyi ve sadece şampuan olan şampuanlar bulunabilir diye düşünüyorum. Biraz şişirilmiş bir ürün, kullanılmayacak gibi de değil ama çok aman aman bir etkisi yok.

  Ben verdiği temizlik hissini beğendim. Çok iyi durulamaya özen gösteriyorum ve saç diplerimi güzelce temizledi.

  Tekrar almayı düşünmüyorum dediğim gibi benim saçlarımda ağırlaştı.

  5 mayıs 10:09