yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (9)
  • medya (3)
  5

  24. öncelikle saçlarım uzun sayılabilecek boyutta, ince telli, normal, saçımı çok ellememişsem 2. gün sonunda yağlanmaya başlar ve 24 yıllık hayatında hiç boya görmedi. uçları kurumaya çok müsait olduğu için genelde saç maskelerini saç kremi olarak kullanıyorum.

  bu maskeyi indirimdeyken denk gelip aldım. açıkçası kendisinden hiç beklentim yoktu ama saçlarıma iyi geldi, muhteşem bi yumuşaklık sağlıyor ve duştan sonra saçımın açılmasında inanılmaz yardımcı oldu. ama benim saçımın yağlanmasını sanki bir tık hızlandırdı gibi. kokusu hindistan cevizli maskeninki kadar güzel olmasa da hoş bir kokusu var.

  tekrar alır mıyım? indirimde eğer her zaman kullandığım maske yoksa yedek olarak alırım.

  15 mayıs 17:40

  23. Çok yoğun bir parfüm kokusu var . Saçımı anlık olarak yumuşatıyor, uzun süreli bir bakım yaptığını göremedim. Saç dökülmesini arttırdığını da fark ettim

  10 şubat 18:44

  3

  22. kokusu çok güzel ve kalıcı ama etkileri maalesef ki kokusu kadar göz doldurmuyor. yumuşaklık hissi veriyor ama dream long'u kullandıktan sonra ortalama olduğuna karar verdim. alınır mı? zaten dream long parasını %50 indirimde iken hak ediyorsa bence çok da gerek yok. bu maske yerine elseve'in diğer maskelerini almanızı tavsiye ederim.

  26 ekim 2020 11:07


  21. roaccutane kullandığım dönemde saçlarımı güzelce nemlendiren maske. bana göre tek sıkıntısı fazla kullandığınız zaman saçları çabuk yağlandırıyor. sonrasında saç kremi kullanmasanız dahi saçları güzelce yumuşatıyor ve kolay taranmasına yardımcı oluyor. şampuandan sonra kokusu saçta kalıyor ancak bunu sevmiyorsanız biraz sıkıntı yaratabilir. bunların dışında sevdiğim bir maske

  19 ekim 2020 21:20

  4

  20. bendekinin adı sadece "mucizevi yağ besleyici maske" ama içerik olarak çok farklı olduğunu düşünmediğimden yine bu başlığa yazıyorum.

  bir indirimden 20 liraya aldığım maskedir. haftada 1-2 kere kullanım için uygun, saçları nemlendiren, uçlarını onaran hoş bir maske bu. kokusu aynı serideki ürünlere benziyor ve ben o kokuyu seviyorum, dream long gibi baymıyor. yapısı koyu kıvamlı bir krem gibi. saç boylarına ve uçlarına kullanımı önerilmiş ama ben diplerine de uygulayıp 5 dakika beklettim. kuru saçlarıma olan etkisini beğendiğim, indirimsiz fiyatını hak etmeyen, pratik bir ürün benim için. duştan çıktıktan sonra ek ürün kullanımını azaltıyor ve şekillendirmeyi kolaylaştırıyor. aynı markanın dream long buhar maskesiyle kıyaslanınca bunun saça olan etkisi daha az kalıyor diyebilirim ama buhar maskesi daha pahalı. bu yüzden buhar maskesini önemli davetimsi şeylerden önce ya da tatilde kullanmayı hedeflerken bunu genelde indirimlerde alıp haftada 1-2 kere bakım amaçlı kullanmayı düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  4 mart 2020 19:27

  19. Benim saçlarım dipleri yağlı uçları kuru.2-3 aydır haftada bir kez kullanıyorum. Normal bir saç kreminden ekstra hiçbir şey yapmıyor. Bittiğinde kesinlikle bir daha almayı düşünmüyorum. Başka maske arayışındayım. Ama ürün fazla bereketli biteceği yok gibi..

  20 haziran 2019 14:21

  3

  18. Saçı yumuşatan, taranmasını kolaylaştıran bir etkisi var kesinlikle. Fakat; olmazsa olmaz bir ürün olmadı benim için. Saçlarım kuru, ince telli, dalgalı ve uzun. Uçlarında geçmiş yıllara ait boya var. Zamanında saçlarıma çok boya işlemi uyguladığım için uçları biraz yıpranmış diyebilirim. Uçlarını güzel yumuşattı fakat; aman aman bir etkisini gördüm diyemem.

  8 haziran 2019 16:33


  3

  17. Saçla ilgili çoğu girdime , saçlarım boyadan yıpranmış diye başlıyorum ama ilk önce belirtmekte fayda var. Evet süslüler saçlarım ince telli ve uzun zamandır boyalı uçları nasıldır tahmin edersiniz. Bu maskeyi bi süredir düzenli kullanıyorum açıkçası çok bir beklentim yoktu ama saçlarıma iyi geldi diyebilirim , muhteşem bi yumuşaklık sağlamıyor ama bir haftanın sonunda saçlarım daha sağlıklı duruyordu . Yani o yıpranmaktan oyuncak bebek saçına dönen saç değil de gerçekten hoş hacimli bi saçla çıkıyorum. 

  Tek başına yeterli değil bence sadece maskeyi kullanacaksanız beklentiyi karşılayacağını düşünmüyorum maalesef . ben seriyi düzenli olarak kullanıyorum maskesi, duş sonrası kremi ve saç yağını. Bu üçünün sonunda iyi geldiğini düşünüyorum. 

  Tekrar alınır mı ? Daha iyi Gelecek bi maske bulursam almam açıkçası. 

  31 mayıs 2019 03:35

  16. ıslakken sürüyorum, saçımı kurutmadan topluyorum. sabaha yumuşacık saçlarla uyanıyorum.

  12 aralık 2018 13:30

  15. Kokusunu ve etkisini çok seviyorum ama uzun vadede saçıma bir faydası olup olmadığını çözemiyorum nedense. Ama duştan çıktığımda saçlarım çok kolay taranıyor bu da büyük bir artıdır bence

  9 kasım 2018 23:48