yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  4

  7. Ben bu maskeyi çok seviyorum ama tabi kii vaadlerini yerine getirmiyor. Zaten hiç bir saç bakım ürünü kırık saçı onarmaz. Ben saçlarımın kırıklarını aldırdıktan sonra saç kremi yerine duşta bunu kullanıyorum. Yumuşacık yapıyor ve inanılmaz güzel kokuyor bu yüzden kullanmaya devam edeceğim. Keşke parfümü olsa da alsam o kadar güzel kokuyor

  7 ekim 20:43

  6. Saç maskesinden veya kreminden büyük etkiler bekleyen biri değilim. Biraz yatıştırsın, kabarıklığı alsın benim için yeterli. Zaten saçlarımı düzenli kestirdiğimden uçlarda çatallaşma yok. Bu anlamda kurtarıcı mı yorum yapamam. Ama nem ve saçı sakinleştirmek anlamında ben çok beğendim. Bu seride bitince tekrar alırım dediğim tek ürün oldu.

  5 ağustos 16:05

  5

  5. Haftada 1 veya 2 kez kullanıyorum, ince telli boyalı saçlarıma çok iyi geldi. Kokusu çok güzel ve onarım gözle görülür fark ediliyor. Saçlara verdiği yumuşaklık ve parlaklık sayesinde bittiği zaman tekrar alacağım bir ürün.

  11 haziran 17:15

  4

  4. Lorealin uzun ve yıpranmış sacları hedefleyerek çıkarmış olduğu yeni serinin saç bakım maskesi.

  Benim saçlarım hicbir drugstore maskenin kurtaramayacagi yipranmisliga sahip maalesef ki (gizlinot: High end deneyecek de bütçem olmadığından mecbur kıstırıyoruz:d) gene de bu seriye bir şans vermek istedim vaatleri yüksek olan bir seri.

  Öncelik olarak kokusuna resmen aşık oldum, çok güzel ve canlı bir koku ve saçta gerçekten uzun süre kalıyor diğer banyoma kadar ara sıra burnuma saçımdan guzek kokular geliyor...

  Yapısı benim genelde kullandigim hask keratin maskesine gore biraz daha koyu ama kremsi gene, ben avcumda iki elli kuruşluk yeri kaplayacak kadar urunu uzun saçlarıma yedirdim ve beklettim. Bariz bir yumuşaklık verdi, kokusundan zaten bahsettim, hicbir üründen saç kırıklarını saniyesinde önermesini beklemiyorum tabii ki o yüzden böyle bir bekletim yoktu. Fakat şimdi saçlarımı kestireceğim ve düzenli yağ bakımlarımla da saçlarıma iyi gelecegine inanıyorum. Sırf kalıcı kokusu için bike şans verilebilir bence...:)

  2 haziran 18:50

  3. loreal tarafından diğer süslülere gönderildiği gibi bir gönderimle sahip oldum. influencerlar yerine gerçek kullanıcılara yönelmelerini çok yerinde buldum. ürünler için teşekkür ediyorum. gelelim yorumlarıma;

  ürünü genel anlamda beğendim ancak mucizevi bir etki beklemedim açıkçası. çünkü değil bu marka, hiçbir markanın çatallanmış uçları toparlayacağına inancım yok. ancak belki bir saç kesiminden sonra kullanmaya başlanırsa kırıkları önleme ihtimali olabilir.

  kokusu benim en beğendiğim nokta oldu, uzun süre kalıcı bir koku var ve yaz aylarını çağrıştırıyor. o yüzden yazın kesinlikle daha sık kullanırım.

  yapısı katı, ancak yağ kıvamında değil bu nedenle uygulaması kolay kullandıktan sonra saçımı yumuşacık yaptı, haftada 2 ile devam edeceğim gibi görünüyor.

  özetle saçlarımı yumuşatsın ve güzel koksun derseniz, bu ürün gayet güzel iş görür.

  30 mayıs 13:05

  2. Saçların en ucudundaki 3 cm saçı bile kurtarabileceğini iddia eden uzun saçlar için tasarlanmış onarıcı saç maskesi.

  3 defa kullandım ve bir misafirim de evimdeyken denedi, onunla da görüşlerimiz uyuşunca artık girdisinı yazmak istedim. Ürün 300 ml kavanozda geliyor, katı kıvamlı bir saç maskesi.

  benim uzun, kıvırcık, kuru ve bolca işlem görüp yıpranmış saçlarım var yani ürünün hedef kitlesindeyim demekte bir sakınca görmüyorum. banyoda saçlarımda 15 dk civarı bekleterek kullandım ve ortaya çıkan sonucu sevdim hiç ağırlaştırmadan nemlendirdi ve saç uçlarımın kırık görüntüsünü hafifletti, saçlarımı yumuşacık yaptı.

  şahsen bu tür ürünlerin saçımın ucunda halihazırda çatal çatal olmuş kısımlarını doğal haline döndüreceği gibi bir inancım yok, tek beklentim nem verip rahatsız edici kuru görünümü azaltması bu ürün de bu yönden beklentimi karşıladı. yani satın alacaksanız bu ürünün bir mucize olmadığını bilerek almalısınız.

  harika bir kokusu var ve çok kalıcı saçımı yıkayıp yattığımda sabah yastıktan bile alabiliyorum kokusunu, tatlı ve meyveli kokusu ve paketlemesi bana yazı çağrıştırıyor bu yüzden mevsim itibariyle bitince satın alabilirim.

  şimdi gelelim bu girdinin en önemli amacına; bu ürün ve aynı serinin şampuanı bana loreal markası tarafından süslü sözlük aracılığılı ile hediye edildi. ben şahsen lorealin bu yeni çalışmasını çok mantıklı buldum, artık hepimizin ürün yorumlarındaki dürüstlüğünü sorguladığı malum kişilere göndermektense, süslü sözlük gibi yazarların marka reklamını yapmadıkları ve girdilerin şahısların kendi deneyim ve gözlemlerini içerdiği bir platformda tanıtılması için yazarlarımıza gönderilmesi sevindirici bir adım. ürünler için loreale teşekkür ederim.

  26 mayıs 22:15

  1. ince telli zor uzayan saçlarıma çok çok iyi gelen,farkı daha ilk kullanımda hissettiren saç maskesi. 1 haftadır kullanıyorum son derece memnunum. saçımdaki uçuş uçuşluğu aldı, uçları tok tok duruyor. çok da güzel bir kokusu var ertesi güne kadar kalıcı. benim gibi saçları çıtır çıtır kırılanlar mutlaka denemeli

  ilgili medya:
  1
  18 mayıs 23:04