3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (389)
  • oylar ()
  • medya (2)

389. saçlara da iyi gelse de, erkek parfümüne benzeyen kokusu sebebiyle kullanmayı bıraktığım yağ. bi tek ben mi benzetiyorum diye düşünüyordum, kardeşim de öyle olduğunu söyledi. üzgünüm loreal, yine bir saç bakım ürününle anlaşamadım.

12 eylül 19:16

5

388. Bu yağın tüm kardeşlerini denedim ve hepsinden de memnun kaldım.gerçekten bu ürün üzerine parlaklık veren tanımadım. İlk kullanımlarda elimin ayarı olmadı biraz fazla kullandım, hafif agirlastirma yaptı.sonra alışınca daha iyi sonuçlar aldım.kırık onariminda değil de sanki önlenmesinde daha iyi sonuçlar aldım.

10 eylül 17:51

387. Piyasadaki diğer yağlara göre daha ağır, bu yüzden işlevi daha fazla. Saçına hiç bir işlem uygulamayanlar için hafif yağlar yeterli olabilir fakat bu yağ özellikle ısıdan koruma konusunda farkını ortaya koyuyor. Yıllardır bu yağın çeşitlerini kullandım, şu anda da onarıcı olanını kullanıyorum. Aralarında büyük farklar yok. Ara sıra diğer yağlara şans verdim ama saçıma herhangi bir faydaları dokunmadı. Diğer yağları 3-4 pompa kullanıyorsam bundan 2 pompa kullanıyorum ve yeterli oluyor. Sadece kokusu veya kolay tarama için kullanmak istemiyorsanız, saçlarınızı korusun ve yıpranmasını engellesin istiyorsanız bu yağı şiddetle öneririm. Saç alıştıkça ağırlık yapma, yağlı gösterme etkileri kayboluyor.

9 eylül 23:35


386. Kalın telli ve dalgalı saçlarda işe yaramıyor. Yumuşaklık vaadini gerçekleştiriyor ama ekstra bir elektiriklenme oluyor. Duştan sonra nemli saçıma uyguluyorum. Bir kere kuru olan denediğimde çok fazla elektriklenme yaşadım.

20 ağustos 13:20

3

385. Hayatımdaki her kötü içerikli üründen vazgeçiyorum bundan vazgeçemiyorum. Neden çünkü muadili yok. Hasktan tutun pantene, loreal bütün yağların içerikleri hemen hemen aynı. Kokusu gerçekten güzel, saça verdiği parlaklık canlılık gerçekten çok hoş ama içi silikon havuzu resmen. Dışarı çıkmadan elime sıkıp saçıma şekil verebileceğim, yağlandırmayan, ağırlaştırmayan temiz içerikli yağ bulamadım vallahi bulan süslülerimiz varsa yeşillendirsinler lütfen. 

19 ağustos 23:57

384. Saçlarımın uçlarının kuruluktan dolayı tarakla,ısıl işlemle kırılmasını en aza indirmiş,saçımı kırıksız uzatabilmeme yardımcı olan üründür. Ben onarıcı olanını kullanıyorum ve çok memnunum. Güzel kokusuyla da kalbimi fethetmiştir. Hatta ben o gün kalktığımda saçım çok şekilsizse ve duş için zamanım yoksa saçımın uçlarını ıslatıp bir pompa sürüyorum,elimle dalga yapıyorum böyle de kullanılabilir sanıyorum,aklınızda bulunsun.

8 ağustos 04:55

4

383. Tüm saç tipleri için olanını kullanıyorum. Kokusuna aşığım, keşke kalıcı olsaydı. Saç diplerim yağlı olmasına rağmen uçları çok kuru ve bu beni rahatsız ediyor. Bu yağ saç uçlarımı yumuşatıyor ama uzun süreli bir yumuşatma değil, ertesi güne sertleşmeye başlıyor. Saçımı taramamı kolaylaştırıyor.

Banyodan çıktıktan sonra iki pompa, gündelik taramadan önce de bir pompa uyguluyorum. Saçlarımın dibine değdirmediğim için sanırım çabuk yağlandırmadı. (gizlinot: Gerçi saçlarım zaten çabuk yağlanıyor)

21 temmuz 18:56


382. Uzun kıvırcık saçlarım var kolay tarayabilmek için kullandığım yağ. Her taramada 3 4 pompa sürüyorum yağlandırma  problemi yaşamadım.

19 temmuz 18:26

381. Yahu ben bu yağa cok haksızlık etmişim zamanında. Bittiği zamanlar boşluğa düşüyorum resmen, saçlarım kabarıyor, kırıkları çok fazla belli oluyor. Taramada kolaylık sağlıyor ve saçı yumuşatıyor. Kokusu muhteşem ama kalıcı değil. Değerini anlamak için 5 paket bitirmem gerekti :((

1 temmuz 12:25

380. Yaklaşık 5 senedir babamla birlikte kullandığımız saç bakım yağı. Kokusu yapısı harika. Ben hem saç şekillendirmede hemde ısıdan korumak için kullanıyorum. Fiyatıda şuan watsonsda 13 lira

31 mayıs 23:09