3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (393)
  • oylar (33)
  • medya (2)

393. İki yıl önce 10 tl gibi bir fiyatı vardı ve iki tane almıştım. Sürekli boyadığım için çok sertleşen saçlarımı yumuşatır diye düşündüm ama yanılmışım. Bütün yaz boyunca kullandım ama bir yararını görmedim. Bu ürünün hiçbir faydası yok. Saçıma su sıksam daha yararlı olurdu. Aklıma geldikçe sinirleniyorum süslüler. Şimdi fiyatına baktım 21,90 gösteriyor. Almayın paranıza yazık etmeyin.

27 ekim 21:53

392. Saça verdiği yumuşaklık oldukça iyi..içeriğinde 6 değerli çiçek özlerinin yağları olduğu belirtilmiş. Kullanmayı bıraktığınız anda eski haline dönüyor bakımdan ziyade günlük/geçiçi canlılık,parlaklık,yumuşaklık sağlıyor.

27 ekim 00:24

2

391. Saçlarım ince telli ve çok hızlı yağlanıyor. Zaten az duran saçlarımın hacmini daha da azalttı ve ağırlık yaptı. saçları nemlendirmek, beslemek veya parlatmak gibi bir etkisi yok bence ama saçlarınız çok dolaşıyorsa rahat taramaya yardımcı oluyor.

26 ekim 22:17


390. geçen hafta edindiğim saç yağı. gratis indirimine pantene'in yeşil kapaklı argan yağını almak için gitmiştim. elime alıp sırada beklerken kapağının akıttığını fark ettim. elimi kokladığımda geniz yakan bir parfüm kokusu geldi ve rahatsız oldum açıkçası. saçımlarımın parfüme değil kendine getirilmeye ihtiyacı olduğu için bu yağın onarıcı versiyonuna attım elimi hemen. eve geldiğimde özellikle açıp kokladım. aman tanrım, böyle hoş bir koku olamaz. bana tarçını anımastıyor kokusu. yaklaşık olarak iki pompa kullanıyorum. iflah olmayan saçlarımı kendine getirdi resmen. taradıktan 5 dakika sonra düğüm oluyordu bunu kullanmadan önce. indirimli fiyatı 10-11 lira arası bir şeydi. indirimli haliyle f/p olarak değerlendirirsek çok çok iyi bence.

26 ekim 00:50

389. saçlara da iyi gelse de, erkek parfümüne benzeyen kokusu sebebiyle kullanmayı bıraktığım yağ. bi tek ben mi benzetiyorum diye düşünüyordum, kardeşim de öyle olduğunu söyledi. üzgünüm loreal, yine bir saç bakım ürününle anlaşamadım.

12 eylül 19:16

5

388. Bu yağın tüm kardeşlerini denedim ve hepsinden de memnun kaldım.gerçekten bu ürün üzerine parlaklık veren tanımadım. İlk kullanımlarda elimin ayarı olmadı biraz fazla kullandım, hafif agirlastirma yaptı.sonra alışınca daha iyi sonuçlar aldım.kırık onariminda değil de sanki önlenmesinde daha iyi sonuçlar aldım.

10 eylül 17:51

387. Piyasadaki diğer yağlara göre daha ağır, bu yüzden işlevi daha fazla. Saçına hiç bir işlem uygulamayanlar için hafif yağlar yeterli olabilir fakat bu yağ özellikle ısıdan koruma konusunda farkını ortaya koyuyor. Yıllardır bu yağın çeşitlerini kullandım, şu anda da onarıcı olanını kullanıyorum. Aralarında büyük farklar yok. Ara sıra diğer yağlara şans verdim ama saçıma herhangi bir faydaları dokunmadı. Diğer yağları 3-4 pompa kullanıyorsam bundan 2 pompa kullanıyorum ve yeterli oluyor. Sadece kokusu veya kolay tarama için kullanmak istemiyorsanız, saçlarınızı korusun ve yıpranmasını engellesin istiyorsanız bu yağı şiddetle öneririm. Saç alıştıkça ağırlık yapma, yağlı gösterme etkileri kayboluyor.

9 eylül 23:35


386. Kalın telli ve dalgalı saçlarda işe yaramıyor. Yumuşaklık vaadini gerçekleştiriyor ama ekstra bir elektiriklenme oluyor. Duştan sonra nemli saçıma uyguluyorum. Bir kere kuru olan denediğimde çok fazla elektriklenme yaşadım.

20 ağustos 13:20

3

385. Hayatımdaki her kötü içerikli üründen vazgeçiyorum bundan vazgeçemiyorum. Neden çünkü muadili yok. Hasktan tutun pantene, loreal bütün yağların içerikleri hemen hemen aynı. Kokusu gerçekten güzel, saça verdiği parlaklık canlılık gerçekten çok hoş ama içi silikon havuzu resmen. Dışarı çıkmadan elime sıkıp saçıma şekil verebileceğim, yağlandırmayan, ağırlaştırmayan temiz içerikli yağ bulamadım vallahi bulan süslülerimiz varsa yeşillendirsinler lütfen. 

19 ağustos 23:57

384. Saçlarımın uçlarının kuruluktan dolayı tarakla,ısıl işlemle kırılmasını en aza indirmiş,saçımı kırıksız uzatabilmeme yardımcı olan üründür. Ben onarıcı olanını kullanıyorum ve çok memnunum. Güzel kokusuyla da kalbimi fethetmiştir. Hatta ben o gün kalktığımda saçım çok şekilsizse ve duş için zamanım yoksa saçımın uçlarını ıslatıp bir pompa sürüyorum,elimle dalga yapıyorum böyle de kullanılabilir sanıyorum,aklınızda bulunsun.

8 ağustos 04:55