sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (290)
 • oylar (70)
 • medya (3)

290. İkinci girdim olacak açılın yeniden keşfediyorum daha iyi sonuç verecek bir şey denedim, daha doğrusu duşta kullandığım kremim bittiği için 1 günlük idareten duşta kullanayım dedim. süslüler normalde saçlarım boyalı ve güçsüz olduğu için tülüş tülüş (gizlinot: umarım anladınız ne demeye çalıştığımı) olmaya meyilli uçları var ve yıpranmış olduğu için sert.

Bunu tüm duş ritüellerimiz bittikten sonra ama banyodan çıkmadan saçlar öyle ıslakken uyguluyorum durulamadan ve sıktırmadan çıkıyorum sonra havluyla 5-10 dakika bırakıyorum ardından kurutup yumuş yumuş yumuşacık saçlara sahip oluyoruz , benim inatçı saçlarımda bile işe yaradı . Fiyatı da 18 tl gibi bir şeydi sanırım bu şekilde denemenizi tavsiye ederim.

dün 23:13

289. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım ürün. Saçı gerçekten güzelleştiriyor. Ağırlık ve yağlanma yapmadı, yumuşacık oldu ve kolay taranır hale geldi. Isıya karşı koruyor ve tel tel kabarmıyor. İndirimle 13tlye kadar düşüyor almanızı tavsiye ederim. 1.5 fındık tanesi kadar aldığımda tüm saçıma yetiyor (saçım köprücük kemiğimin hizasında).

9 şubat 03:48

288. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım ürün. Saçı gerçekten güzelleştiriyor. Ağırlık ve yağlanma yapmadı, yumuşacık oldu ve kolay taranır hale geldi. Isıya karşı koruyor ve tel tel kabarmıyor. İndirimle 13tlye kadar düşüyor almanızı tavsiye ederim. 1.5 fındık tanesi kadar aldığımda tüm saçıma yetiyor (saçım köprücük kemiğimin hizasında).

9 şubat 03:40

4

287. Kuru ve sert saçlar için olanını kullandım. Her banyo sonrası saçımdaki ıslaklığın fazlasını havluyla alıp saçımın boyuna ve uçlarına fındık büyüklüğünde uyguladım. Saçlarıma gerçekten de yumuşaklık ve parlaklık kazandırdı. Yalnız çoğu kişi kokusunu beğenmiş ama ben pek beğenmedim. Saç kuruyunca zaten kokusu kalmıyor. Fiyatı 20 lira ama ben alacaksanız indirime girince almanızı tavsiye ederim.

8 şubat 18:59

286. Ben bu kremi duştan sonra ıslak saçıma uyguladım ve saçımı ağırlaştırıp sönmesine neden oldu. Saçlarımın açılmasına yardımcı olsa da eksileri artılarından fazla. Bir daha almam.

5 şubat 18:23

285. İndirimden 13 liraya ikinci şişesini alarak yedeklediğim saç kremim. Düz saçlıyım ve saçlarım normalde kabarmaya çok meyillidir. Tararken bu ürünü kullandığımda hem saçımdaki düğümler kolayca açılıyor, hem de saçım kuruduğu zaman parlak ve yumuşak görünüyor. Saçtaki elektriklenmeyi ve kabarıklığı önlüyor evet fakat eğer saçlarınız çok gür değilse bu durum sönük bir görüntüye yol açabilir.

30 ocak 23:58

284. kokusuna tahammül edemediğim için kullanamadığım kremdir kendisi. çok ağır bitkisel kokuyor böyle yararlı bitkilerden macun falan yapılır ya sanki onun gibi.

17 ocak 11:46

3

283. Az miktarda alınca ince telli ve seyrek saçlarımdaki elektriklenmeyi önleyemeyen fakat fazla miktarda kullanınca da saçlarımı ağırlaştıran,(gizlinot: 😔) nemliyken ya da kuruyken sürdüğümde temiz ve parlak değil, yağlı bir görünüm veren,(gizlinot: 🙄) benim için en uygun kullanım şeklinin az nemli saçıma birazcık sürüp aşağıdan iki, yukarıdan iki olmak üzere dört topuz yaptığım saçlarımı bir gece öylece bırakıp sabah uyandığımda açarak düzgün dalgalı saçlara kavuşmak olduğuna karar verdiğim,(gizlinot: 😍) muhteşem kokulu(gizlinot: 💛) saç kremi.

16 ocak 17:47

282. Kuru,kalın telli ve kıvırcığa yakın saçlarım için yıllardır vazgeçemediğim ürün. En pahalı kremlerden bile bundaki etkiyi alamıyorum maalesef. Kokusu çok tatlı ve bunu sürdüğümde saçım yumuşacık oluyor. Özellikle düzleştirmeden önce sürersem de saçlarım parıl parıl gözüküyor.

14 ocak 13:03

281. Büyük beklentiyle almadığım ancak etkisiyle beni utandıran krem.

Kokusu güzel, ıslak saçıma uyguladığımda uzun süre kalıyor.

Benim saçlarımdaki etkisi yumuşatması, elektiriğini alması ve şeklini belirginleştirmesi şeklinde oldu.

Tarayarak kuruttuğumda düz ancak denizden çıktığımda tuzlu suyla dalgalanan saçlarım var. Bu kremi kullandığımda saçlarım denizden çıkmış gibi dalgalı oluyor.

Fakat en önemli etkisi saçı parlatması. Saçlarım uzun ve siyah. Renginin yeterince parlak olmamasından şikayetçiydim fakat bu kremi kullanmaya başladığımdan beri saçlarım ışıldıyor.

Tavsiyem nemli, ıslaklığı alınmış saçlar yerine tamamen ıslak saçta kullanılması. Islaklık kremin etkisini artırıyor.

Tek eksisi ise ne kadar sürersem süreyim az gelmesi. Bereketli bir ürün değil benim için ama bu tamamen saçlarımın uzunluğuyla ve kullanım şeklimle alakalı. :)

13 ocak 21:57