3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (255)
  • oylar ()
  • medya (3)

255. Çok güzel bir kokusu var. Ayrıca saçtaki elektriklenmeyi anında yok ediyor. Bende kuru saçlar için olanı var. 

12 ekim 01:38

254. Ben tek kelimeyle “bayıldım” yumuşacık yapıyor saçların hoş doğal bir dalgası oluyor elektriklenme tamamen kalkıyor yagındansa kremi diyorum. 

11 ekim 20:17

253. Yeni çıktığı sıralar kullanmıştım. Daha kutu tam bitmeden boş diyerek çöpe atmış canım anam. Bendeki etkilerine gelecek olursak; saçlarımı biraz yumuşattı ve geriye güzel bir koku bıraktı. Bunun dışında hiçbir etkisi olmadı. Saçlarım kıvırcık ve ara sıra boya görüyor. Bendeki her saç tipi için olandı.(gizlinot: Yanılmıyorsam :d)

2 ekim 13:46


252. adı gibi mucizevi bir krem. sabah saçın mı kötü azcık ıslat ve sür harika kokulu ve güzel saçlarla gününe devam et. 

2 ekim 09:56

251. Saçlarım dalgalı ve ince telli olduğu için ıslandıktan sonra yumak olur ve tarayamazdım. Kışın kurutup tarıyordum argan yağı ile ama yazın bunu sürmeye başladım. Saçlarımı kesinlikle daha kolay taradım. Yumuşattı diyebilirim ama çok abartılacak ve uzun süreli değil tabi ki. Dün indirimde gratise baktığımda indirimsiz hali 16 tl idi.

2 ekim 00:11

5

250. Kuru saçlar için olan versiyonunu yazdan beri kullanıyorum ve düz kalın telli saçlarımda son derece memnun kaldım. Özellikle de düzleştirici veya fönden önce kullanıyorum. (gizlinot: Üzerinde 230° ye kadar koruduğu yazıyor ) gerçekten de saçlarımı koruduğunu gözlemledim ve bu harika bir şey zira bugüne kadar hiç bir koruyucu spreyin bu kadar etkili olduğunu görmemiştim. Üstüne bir de saçı yumuşatması ve beslemesi de cabası.

1 ekim 23:39

4

249. Haftasonu gratisten aldım tüm saç tipleri için olanını. Şimdilik çok beğendim ve gerçekten ağırlık yapmadı saçımda aksine daha hafif hissettim. Düzleştirici kullanmadım buna rağmen saçım oldukça bakımlı ve doğal durdu gün boyu. Ayrıca saçlarımı daha yoğun göstermesi hoşuma gitti. Ben sevdim bu ürünü niye daha geç kullandığıma gelirsek kuaförden almıştım bakım ürünlerini onların bitmesini bekledim. Kuaförlerin sattığı ürünlerden hem daha ucuz hem de daha olumlu sonuç aldım. Son bişey saçlarımı parlak göstermesini de unutmamak gerekir. 

1 ekim 22:11 1 ekim 22:12


248. kokusuna hasta olduğum krem. kesinlikle saça bi güzellik katıyor. şüphesiz. duştan sonra hafif nemli saça uygulayıp tarıyorum.

kokusu başta yoğun geldiyse bile sürüp taradıktan sonra o kadar yoğun kalmıyor.

27 eylül 09:45

247. Ben bunu duştan çıkınca, tarayıp kuruttuğum saçıma sürüyorum (2-3 fındık boyutunda krem, gür ve orta boy saça) Güzel bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Parfümü bana ağır geliyor, özellikle şampuanın en yoğun koktuğu duş sonrası için...

Genel olarak: olmazsa olmaz bir bakım sağlayamayan, saçta yumuşaklık ve parlaklık hariç bir etkisini gözlemleyemediğim durulanmayan saç kremi.

27 eylül 01:39

246. Açıkçası saçıma pek bir etkisini görmedim kolay taranması hariç fakat bittikçe alıyorum bende anlamadım sanırım bir bağımlılık yaptı.

27 eylül 00:57