sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (292)
 • oylar (75)
 • medya (3)

292. Elma sirkesiyle muhteşem anlaşan krem. ilk kez denebunu kutusundan testerı çıktığında deneme fırsatı buldum ve inanamadım, saçlarıma müthiş bir hacim ve yumuşaklık veriyor. Böyle elidor kızları gibi dolanıyorum, keyfim acayip yerinde. Sonra gidip normal boyunu aldım sürüyorum sürüyorum bir şey olmuyor. Farklı sürme şekilleri deniyorum ama asla hacim falan yok. Birden aklıma tester kullandığım dönemde elma sirkesi de kullandığım ama sirke bitince gidip tekrar almadığım geldi ve sorunu çözdüm. Dün tekrar elma sirkesiyle buluşturdum kendisini ve böyle dolgun dolgun saçlarla uyandım. İkisinin de tek başına böyle bir etkisini görmedim ama birleşince harikalar. Tavsiyem olsun.

Bu arada elma sirkesiyle karıştırıp falan sürmüyorum tabii ki, klasik duştan çıkmadan suya elma sirkesi katma numarası.

20 mart 11:12

4

291. henüz ilk defa deneme amaçlı aldım, saç uçlarım çok kurumaya başladı kullandığım seboreik şampuan dolayısıyla. bu nedenle uygun fiyatlı nemlendirme ve yumuşaklık sağlayacak bir ürün arıyordum, indirimde elim buna gitti bir kullanıp denerim en azından dedim. benim beklentilerimi karşıladı açıkçası, ıslak saçıma boydan uçlara kadar uyguluyorum daha sonra kurutuyorum. o dolaşık kupkuru saç hem yumuşacık oluyor ve daha güzel hacimli görünüyor kokusunu da beğendim. 

3 mart 18:34

290. İkinci girdim olacak açılın yeniden keşfediyorum daha iyi sonuç verecek bir şey denedim, daha doğrusu duşta kullandığım kremim bittiği için 1 günlük idareten duşta kullanayım dedim. süslüler normalde saçlarım boyalı ve güçsüz olduğu için tülüş tülüş (gizlinot: umarım anladınız ne demeye çalıştığımı) olmaya meyilli uçları var ve yıpranmış olduğu için sert.

Bunu tüm duş ritüellerimiz bittikten sonra ama banyodan çıkmadan saçlar öyle ıslakken uyguluyorum durulamadan ve sıktırmadan çıkıyorum sonra havluyla 5-10 dakika bırakıyorum ardından kurutup yumuş yumuş yumuşacık saçlara sahip oluyoruz , benim inatçı saçlarımda bile işe yaradı . Fiyatı da 18 tl gibi bir şeydi sanırım bu şekilde denemenizi tavsiye ederim.

16 şubat 23:13

289. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım ürün. Saçı gerçekten güzelleştiriyor. Ağırlık ve yağlanma yapmadı, yumuşacık oldu ve kolay taranır hale geldi. Isıya karşı koruyor ve tel tel kabarmıyor. İndirimle 13tlye kadar düşüyor almanızı tavsiye ederim. 1.5 fındık tanesi kadar aldığımda tüm saçıma yetiyor (saçım köprücük kemiğimin hizasında).

9 şubat 03:48

288. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım ürün. Saçı gerçekten güzelleştiriyor. Ağırlık ve yağlanma yapmadı, yumuşacık oldu ve kolay taranır hale geldi. Isıya karşı koruyor ve tel tel kabarmıyor. İndirimle 13tlye kadar düşüyor almanızı tavsiye ederim. 1.5 fındık tanesi kadar aldığımda tüm saçıma yetiyor (saçım köprücük kemiğimin hizasında).

9 şubat 03:40

4

287. Kuru ve sert saçlar için olanını kullandım. Her banyo sonrası saçımdaki ıslaklığın fazlasını havluyla alıp saçımın boyuna ve uçlarına fındık büyüklüğünde uyguladım. Saçlarıma gerçekten de yumuşaklık ve parlaklık kazandırdı. Yalnız çoğu kişi kokusunu beğenmiş ama ben pek beğenmedim. Saç kuruyunca zaten kokusu kalmıyor. Fiyatı 20 lira ama ben alacaksanız indirime girince almanızı tavsiye ederim.

8 şubat 18:59

286. Ben bu kremi duştan sonra ıslak saçıma uyguladım ve saçımı ağırlaştırıp sönmesine neden oldu. Saçlarımın açılmasına yardımcı olsa da eksileri artılarından fazla. Bir daha almam.

5 şubat 18:23

285. İndirimden 13 liraya ikinci şişesini alarak yedeklediğim saç kremim. Düz saçlıyım ve saçlarım normalde kabarmaya çok meyillidir. Tararken bu ürünü kullandığımda hem saçımdaki düğümler kolayca açılıyor, hem de saçım kuruduğu zaman parlak ve yumuşak görünüyor. Saçtaki elektriklenmeyi ve kabarıklığı önlüyor evet fakat eğer saçlarınız çok gür değilse bu durum sönük bir görüntüye yol açabilir.

30 ocak 23:58

284. kokusuna tahammül edemediğim için kullanamadığım kremdir kendisi. çok ağır bitkisel kokuyor böyle yararlı bitkilerden macun falan yapılır ya sanki onun gibi.

17 ocak 11:46

3

283. Az miktarda alınca ince telli ve seyrek saçlarımdaki elektriklenmeyi önleyemeyen fakat fazla miktarda kullanınca da saçlarımı ağırlaştıran,(gizlinot: 😔) nemliyken ya da kuruyken sürdüğümde temiz ve parlak değil, yağlı bir görünüm veren,(gizlinot: 🙄) benim için en uygun kullanım şeklinin az nemli saçıma birazcık sürüp aşağıdan iki, yukarıdan iki olmak üzere dört topuz yaptığım saçlarımı bir gece öylece bırakıp sabah uyandığımda açarak düzgün dalgalı saçlara kavuşmak olduğuna karar verdiğim,(gizlinot: 😍) muhteşem kokulu(gizlinot: 💛) saç kremi.

16 ocak 17:47