sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (299)
  • oylar (92)
  • medya (3)
  4

  299. Saçları beslemeyi, parlatmayı,  saçlara yumuşaklık vermeyi amaçlayan duşta, duş sonrasında, şekillendirme öncesinde ve sonrasında kullanabilen krem ürün. İki adet çeşidi var: Normal saçlar için olan ve kuru ve sert saçlar için olan. Ben ikisini de denedim. Normal saçlar için olanı, kuru ve sert saçlar için olanından daha az yağlı diye gözlemledim. Dolayısıyla kuru ve sert saçlar için olanı benim saçlarımın yağlandırma hızını artırdı. Onun dışında değişen hiçbir şey yok. Parlaklık verdiğini söyleyemem fakat gerçekten yumuşatıyor, kokusu da oldukça güzel. Duşta saç kremi niyetiyle kullandığımda pek beğenmemiştim, onun haricinde belirtildiği şekillerde kullandım, duştan sonra kullandım, şekillendirme öncesinde ve sonrasında kullandım. Saçlarım ıslakken kullandığımda zorlanmadan taradım. Şekillendirme öncesinde kırılmasın diye kullandım, başka birçok ürün kullandığım için etkisini gözlemleyemedim. Şekillendirme sonrasında da yumuşatsın diye kullandım. Kuru saçımda da kullandım, burdaki etkisi de  kabarıklığını biraz almak oldu ve saç uçlarım çatal çatalsa o görüntüyü biraz olsun düzeltti. 

  9 temmuz 15:20

  2

  298. Saç güzelleştirme adına etkisini göremedim, aksine ince telli ve sürekli elektriklenen saçlarımı daha da elektrikli hale getirdi anlayamadım, annem geldiği zaman ona da denettim onun saçları kalın telli ve dalgalı olmasına rağmen aynı etkiyi gösterdi biz çözemedik :) Olumlu yanı da var tabii kuruyken biraz parlaklık katıyor ve kokusu çok güzel :) bitince tekrar almayacağım sanırım

  7 temmuz 18:45

  297. Durulanmayan kremlere karşı pek beklentim yoktur. Bir de saçlarım hem kalın hem serttir. Bu krem saçlarımı bildiğiniz nemli yaptı. Ben havluyla fazla suyu alınmış temiz saçlarıma uyguluyorum, çok güzel nem veriyor. Hem de saçlarımı ağırlaştırmıyor. Fakat uzun vadede bir nem değil, mesela saçlarınızı günaşırı yıkayan biriyseniz (benim gibi) kullandığınız gün çok güzel ama ertesi güne kalmıyor. Kuru saçıma da denedim, nemli sürdüğüm zaman olduğu kadar olmasa da hoş bir his verdi. Bitince yine alırım. 

  20 haziran 19:11 1 temmuz 22:33

  296. bugün 4. tüpünü aldığım saç kremi. saçlarım dalgalı - bukleli arası bir şey ve çok kuru, haliyle çok kabarıyor. ürünü bazen nemli saçlarıma bazen de biraz kurutunca kullanıyorum (gizlinot: kuruttuğumdan dolayı da kabarıyor tabii ama migren :(). orman gibi saçlarım olduğundan biraz fazla kullanıyor olabilirim ancak hemen biten bir ürün değil. sonuçlarına gelirsek; saçımı yatıştırmasını seviyorum, o tel tel kabarık görüntüyü baya azaltıyor. saça biraz canlılık ve parlaklık verdiğinide söyleyebilirim. ağırlık hissi vermiyor, yapış yapış bir saç olmuyor (gizlinot: bazı kremler yapıyor bunu). vaadettiği gibi yağlı bir histe bırakmıyor. bittikçe alacağım bir ürün.

  31 mayıs 16:44

  295. Kendisi fiyat performans açısından süper bir ürün.Saçlarım ince telli olduğundan dolayı ağırlaştırmasından korktum fakat kuru saça da yaş saça da uygulandığında hiç ağırlaştırmadı.Ayrıca saçlarıma şekil vermeden önce bu kremi kullandığım zaman saçımın uzun süre bozulmadığını farkettim.

  26 mayıs 01:14

  294. Saçlarım nemliyken kullandığımda hiçbir fark yaratmayan (gizlinot: nemli saçlarımda etkisi sıfır) ama saçlarım kuruyken kullandığımda gerçekten güzelleştiren bir krem oldu benim için. Bereketli bir ürün. Ben bazen ayarı kaçırıp çok sıkıyorum ona rağmen hâlâ bitmedi. Kokusu beni rahatsız etmedi aksine ben kokusunu çok beğendim.

  24 mayıs 16:14

  293. Memnun kalmadığın nadir saç bakım ürünlerinden birisi. Ne performansını ne de kokusunu beğeniyorum. İnce telli, çabuk yağlanan saçlarım var. Uzun zamandır kurutma makinesi dışında, şekillendirici bir ürün kullanmıyorum. Çok yıpranmış saçlarım yok. Büyük beklentilerim yok, sadece biraz nem versin, parlatsın istiyorum. Ancak hiç birini yapmıyor.

  Kokusu bana çok ağır geliyor. Saçım kuruyken sürdüğümde ağırlık yapıyor ve kokusu daha yoğun geliyor. Hiç faydası olmadığı gibi bir de saçlarımı yağlandırıyor.

  Nemli saçıma sürdüğümdeyse resmen bir etkisiz eleman. 

  Nemli saça sürdüğüm anda kokusu kayboluyor, ki bu benim için iyi bir şey. Ama hiçbir işe yaramıyor. Sanki saçıma su sürmüşüm gibi bir şey oluyor.

  Ancak ilginç şekilde saçları inanılmaz kuru olan en yakın arkadaşımın kurtarıcısı oldu. Nasıl oldu anlam veremiyorum ancak onun saçlarına çok iyi geldi. Bir yerlerde denemeden ya da indirime girmeden almanızı tavsiye etmem. 

  24 mayıs 15:56 24 mayıs 15:57

  292. saça parlaklık veren (özellikle sarı tonlarda) güzel bir krem. uçlarını yatıştırıyor, fazla kullanazsanız ağırlık yapmıyor. f/p olarak özellikle indirimlerde alınan fiyatıyla gayet güzel iş çıkarıyor.

  24 mayıs 15:18

  291. Saçlarımı kurutmadan önce ve sonrasında az bir miktar uyguluyorum. Isıdan koruması benim için büyük bir artı.Çok nadir maşa yapsam da bundan başka ısıdan korumayla ilgili özel bir  ürünüm  yok bunu kullanıyorum, bence koruyor da. Saçlarım çok elektriklendiğinde de sakinleştiriyor. Kokusuna çok bayılmasam da saçlarımı yumuşatıyor, parlaklaştırıyor ve bereketli bir ürün çok üzün süre gidiyor.

  18 mayıs 05:51

  290. Bunun yağ versiyonunu ilk çıktığı zamandan beri kullanıyordum. Hala kullanıyorum ama bu krem olanı ondan daha etkili kesinlikle. Duştan sonra havluyla ıslağı alınmış saç uçlarıma uyguluyorum. Sonra tarıyorum, tarak zaten kayıp gidiyor saçımda. Kokusu klasik çiçeksi mucizevi yağ kokusu, ama kalıcı değil. Saça verdiği yumuşaklığı ve ısıya karşı korumasını seviyorum. Bende ağırlık yapmıyor aksine hafifletiyor saçlarımı. Şuan 3. tüpteyim. Bittikçe de almaya devam edeceğim. Benim gibi ince telli, kabarık saçlıysanız bir şans verebilirsiniz

  7 mayıs 23:21