girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (2)

4. Bitene kadar kullandım fakat çokta memnun kalmadım. Maskaralarım kurumasın diye çok sıkı kapatırım bir döndürdüm çatladı. Burda ambalajdan bir sıktı yaşadım zaten. İkincisi ise istediğim efekti bazı olmasına rağmen hiç alamadım. Daha iyi maskaralarım olduğu için bitirince de tekrar almadım.

21 eylül 20:41

3. 2 yıl önce kullandım. Mor rengine kanıp da almıştım.

Maskarada asıl istediğim şey dolgunluk, biraz da uzunluk verse daha iyi olur tabii. Fırçalarını çok beğenmiştim kullandığım zaman ancak normal bir maskaradan daha öte bir yerde değil bana göre. İstediğim dolgunluğu alamamıştım yeterince zaten. Bir de piyasadaki maskaralardan bir tık daha pahalıydı o dönem, şimdi nasıldır bilemiyorum. Aynı performansı daha uygun ürünlerle elde edebildiğim için tekrar almadım kendisini.

Dolgunluğu benim kadar istemeyenler inceleyebilirler bence.

15 eylül 17:33

2. Çift taraflı bir maskara, 1 olarak isimlendirilen taraf iki uç kısmı bombeli, ortası ince bir fırça ve baz kısmı diye sanıyorum ancak yine de siyah, tek başına dahi uygulanır. Kirpikleri baya uzatıyor ve tek tek ayırıyor, topaklanmıyor. Bütün kirpikleri zorlanmadan, fırçayı çok hareket ettirmeden uzatması hoş. 

2 olarak isimlendirilen kısımsa son dokunuş. 1 numaranın uzatması kadar başarılı olmasa da hatrı sayılır hacim veriyor. Yine de maskaradan beklentisi hacim olan kişileri memnun etmez. Bunun dışında güzel bir siyahlık veriyor. Alt kirpiklere de uygulanabiliyor, topak topak görünüm oluşturmuyor.

Toparlayacak olursam, ben maskarada hacim arayan biriyim ama bu ürün çok doğal bir uzunluk+bir tık hacim verdi ve hem çok doğal hem çok uzun göründü kirpiklerim. Bu yüzden ben baya sevdim. Değişik bir hava kattı. 

Güncel fiyatını bilmiyorum, kuzenimin hediyesiydi ancak tekrar almayı düşünürüm, neden olmasın.

ilgili medya:
2
14 eylül 21:27 14 eylül 21:31


1. Çok büyük umutlarla aldım, başta sevmiştim ama lash sensational dan sonra kullaninca sıradan maskaralardan farkı yokmuş gibi geldi. Kirpiklerim uzun ve kıvrık aradığım şeyde hacim oluyor maskarada, baz ve maskara kısmını özenle sürdüğünüzde uzun hafif örümcekimsi kirpiklere kavuşuyorsunuz. Bunun çoğu maskaranın yapacağını düşünüyorum. Ayrıca baz kısmı siyah olduğu için günlük tek başına kullanmaya uygun fakat fiber kıllar olan maskara kısmının tek başına pek bir etkisini göremedim.

16 ağustos 2017 01:13 16 ağustos 2017 01:14