yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (15)
  • medya (5)
  5

  15. Lc waikiki uygulama üzerinden loreal ürünleri satmaya başlamış, ben oradan 174 lira gibi bir fiyata aldım 353 numarasını. Açıkçası nivea'nın böğürtlenlisine çok benzettikleri için almayayım diye oldukça direnmiştim ama iyi ki almışım çünkü ben pek benzetemedim açıkçası. Böğürtlen-kızıl kahve arası bir ton, üst üste geçtikçe yoğunluğu artıyor -ve resmen kan emmiş vampire çeviriyor- ama pıt pıt sürünce soğuktan üşümüş dudak efekti veriyor. Balm yapıda olduğu için kalıcılık beklemek manasız, bu konuyu es geçiyorum o yüzden. Benim elimde black honey de var, ona nazaran daha yoğun yapıda ve daha pembeye çalan bir renk. Ben ambalajını da beğendim gayet şık duruyor, çantaya atsam kapağı açılır mı diye korkmam. Bir kesim gömmüş ama sonuç olarak ben başarılı buldum.

  ilgili medya:
  2
  27 kasım 15:57

  5

  14. mulberry ecstatic rengini almıştım, vişne çürüğü gibi durdu bende nemli bırakıyo tam istediğim tonlarda

  14 kasım 21:40

  4

  13. Aylardır mulberry ecstatic rengini arıyordum ama sanırım mağazalara gelir gelmez hemen bittiği için bulamamıştım. Bugün watsons'ta ilk kez bir tane görünce alayım dedim ama Fiyatı yazmıyordu. kasada okutunca 500 tl dediler(gizlinot: Oha dedim içimden) bıraktım çıktım. Yan taraftaki cosmetica'da aynısını 200 tl'ye görünce alayım bari aklımda kalmasın dedim. Öncelikle asla 500 tl edecek bir ruj değil. Benzer bir sürü bordo rujum var ama hepsi de bunun gibi aradığım ton olduğunu umarak aldıklarım. Mezardan izin alıp gelmiş gibi pigment yoksunu dudaklarınız varsa her bordo ruj aşağı yukarı aynı duruyor ister kiremit ister mürdüm alt tonlu olsun. Aradığımı bu sefer de bulamasam da rengi güzel ve çoğu insana yakışacak bir vişne çürüğü. Kokusu da rahatsız etmedi. Tek eksisi dudak çizgilerine doluyor. Öyle ki elimdeki rujlarla arasındaki farkı görebilmek için bileğime sürdüğümde tenimdeki ince çizgilere bile doldu :) kullanmadan önce dudakları iyice nemlendirmek şart.

  14 ekim 22:52


  12. 353 mulberry ecstatic'in black honey ile alakası yok.

  bu ruju, benim dudak alt tonuma uymayan hot chocolit  gibi glossları kızartmak için baz gibi kullanıyorum. yapısı güzel, ambalajı hoş. dudakları kurutmuyor. 

  2 haziran 19:49 3 haziran 02:01

  4

  11. 353 numarasından ben de aldım ve çok memnun kaldım. Bu yüzden aynı seriden 244 numara apricot desire da aldım. Yapı olarak hafif, kolay sürümde ve nemli. Buraya kadar olması gereken de zaten bu. Ama maalesef ki neredeyse hiç renk vermiyor. O istediğim ve beklediğim turunculuğu alamadım. 353 gibi yoğun pigmentasyona sahip değil.

  11 mayıs 18:08

  4

  10. Clinique Black honey ye an yakın muadil diye düşünerek aldım. Gerçekten güzel bir ruj, rengi hafifliği... Fakat kokusundan çok hoşlanmadım ağır bir gül kokusu mu desem bir değişik kokuyor. Ve bu durum lorealin yeni çıkarttığı intense mat rujlarinda da var. Genel olarak beğendiğim güzel, ulaşılabilir bir ruj olması itibariyle seviyorum.

  10 mart 14:25 14 eylül 18:30

  4

  9. ne kadar balm olarak nitelendirilse de balma göre daha yoğun ve katı bulduğumu söylemeliyim. rujdan daha yumuşak ancak kremsi rujlardan daha katı.

  black honey muadili kesinlikle değil öncelikle belirteyim. iki ürün de elimde mevcut. black honey daha yumuşak eriyebilir kıvamda dudakla bütünleşmesi daha hızlı ve rengin oturmasını istiyorsanız birkaç kez üst üste geçmek gerekiyor. ancak bu ürün öyle değil. ilk katta verdiği renk bir sonraki kat uygulandığında daha da koyulaşıyor. dudaklara dokundurup parmak uçlarıyla pıt pıt uygulandığında dahi hoş bir görünüm veriyor. tavsiye eder miyim evet. ancak balm beklentisinden uzak düşünmek gerek.

  düzenleme: bende mevcut olan mulberry ecstatic sheer 353

  8 mart 10:25 8 mart 10:29


  5

  8. mulberry ecstatic rengini aldığım ruj serisidir. Bu renk clinique black honey'e muadil gösterildiği için popülerleşti. Bende black honey de var, bunu ise rengini çok beğendiğim için aldım.

  Yapısı gerçekten çok güzel, yumuşacık ama aşırı ıslak bir görüntüsü yok, daha çok doğal bir parlaklığı var ki bu çok hoşuma gitti. Yapısı lip balm gibi. Biraz nemlendirme özelliği var ve en önemlisi dudakları hiç kurutmuyor. Hiç ağırlık yapmıyor ve varlığı hissedilmiyor. Sheer yapıda olduğu için iki katta tam rengini veriyor ama ilk katta verdiği renk çok doğal bence. Hatta parmakla dağıtınca bile harika duruyor. Tam bir berry rengi yani. Kalıcılığı elbette yüksek değil.

  Black honey'e tam olarak muadil diyemem çünkü aralarında belli farklar var. L'oreal daha pigmentli ve daha canlı bir rengi var. Fakat benim fikrime göre l'oreal daha başarılı çünkü rengini vermesi için 5 kat sürmeniz gerekmiyor, daha bereketli ve fiyatı da daha uygun. Kısacası ben oldukça sevdim.

  7 mart 21:39

  5

  7. 353 mulberry ecstatic rengini aldım. Severek kullanıyorum, dokusu hoş yumuşacık bir ruj. Black honey muadili olduğuyla ilgili çok fazla video gördüm son zamanlarda, ama ikisi farklı rujlar. Black honey elimde var, daha kahve alt tonlu bir renk. 353 numara daha kırmızı alt tonlu, vişne çürüğü gibi duruyor dudakta. İndirimde alınabilir bir ruj, bitirmeyi başarırsam yeniden alırım.

  2 mart 21:03 2 mart 21:04

  3

  6. mulberry ecstatic Rengine âşık oldum, yıllardır aradığım vişne çürüğü ruj tam olarak bu fakat sadece renk olarak.

  Herkes beğenmiş ancak ben beğenmedim maalesef. Ruj ilk sürüldüğünde çok güzel, fakat bu güzellik 5 dakika sürüyor. Şeffaf yapılı ürünlerden olduğu için belki de ama ruj dudağımda kısa süre içerisinde yok oluyor, emiliyor veya uçuyor nasıl oluyor anlamıyorum. Tekrar tekrar sürünce sorun yok, 15 dakika veya yarım saatte bir ruj sürmek isterseniz seversiniz belki.

  Bu renk başka ruj biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum mutlaka. 

  2 mart 20:05