2.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar (14)
  • medya (3)

40. (yazar: blondiecurlyfries)'ın yüklediği medyadan gördüğüm kadarıyla alkol içeren ve uzak durulması gereken nemlendirici. bu alkol konusu çok hassas kızlar cildinize alkollü bir ürün kullanmaktan daha kötü yapabileceğiniz çok az şey var.

24 temmuz 17:40

39. O kadar parfümlü bir ürün ki yüzüme sürer sürmez kendime kötülük yaptığımı farkettim. Attım, keşke hiç almasaydım

24 temmuz 12:00

38. Yapışkan hissini sevmedim. İçeriği temiz değil ve gerçekten l’oreal’in en kötü kremi. El üzerinde ya da avuç içinde denendiği zamanda o yapış yapış yapısı anlaşılıyor ve bu çoğu ciltte sivilce yapabilir. Almadan denemelisiniz yüzünüzde. 

23 temmuz 19:11


37. Reklamında hande erçel'i oynatıyorlar, bence bu inandırıcılık açısından bir mesaj. Yok cildiniz su içsin bilmem ne, sanırsın şişelenmiş silikon değil gençlik iksiri satıyorlar. İçeriği beni o kadar ürkütüyor ki buna para vermek yerine parayı direkt olarak yüzüme sürerim. Sivilce yapmayan süslüler, gerçekten şanslısınız demek ki cilt açısından. Ama yine de bence gerçekten nem verecek ürünlere yönelin ki cildiniz yaşlanmasın. Bu sadece suni bir yumuşaklık ve yapışkanlık hissi. Loreal'e cilt bakımı konusunda hiç mi hiç güvenmiyorum zaten.

23 temmuz 17:46

36. başta fena değil dediğim ama sonrasında sevmediğim ürün. şişeyi yarılamadan nem hissinden ziyade yapışkan bir his bıraktığını fark ettim. yapışkanlığının tek avantajı makyaj altında süper olması, fondöteni iyi tutuyor. ama nem verme eh yani, aloe vera gibi ya da serum gibi cildi neme doyurma falan göremedim ben. yazın cildim normal olmasına rağmen jel nemlendiricileri daha çok seviyorum ben, bunu da tek başına kullanırım diye aldım ama yanaklarım hemen kurudu, yetmedi nemlendirmesi. gece sürecekseniz ve cildiniz kuruysa en azından yanaklarınızda azıcık nemlendiriciyle üstünden geçin bence. bir daha almam bitince.

23 temmuz 17:18

35. Uzun bir zamandır deneyimlediğim nemlendirici vaadiyle piyasaya sürülen ürün. Öncelikle yapısından bahsetmek gerekirse gerçekten su gibi. Çabucak emilen ve bu yaz sıcaklarında hafif de olsa ferahlık sağlayan bir ürün. Ayrıca makyaj altına gerçekten baz olarak kullanılırsa işlevini yerine getirebiliyor. Fakat bunlar sadece benim gözlemlediğim artı özellikleri.

Gelelim negatif yönlerine.

-kesinlikle yeterli nemlendirme sağlamıyor. Benim normal ve sivilceye meyilli bir cildim var. Normalden kuruya dönük versiyonunu kullanmama rağmen kesinlikle cildimi nemlendirdiğini söyleyemem.

-keskin bir kokusu var. Kimi zaman rahatsız etmese de genellikle rahatsızlık veren yoğun bir koku ne yazık ki. Koku hassasiyeti olan insanlar kesinlikle bu ürünle anlaşamaz.

-burası tamamen kişiye özel olabilir ancak benim cildimde sivilce yaptığını söyleyebilirim. Silikonlu bir yapısı olduğundan kaynağı silikonun gözenekleri tıkaması olabilir.

Kıssadan hisse olarak şunu söyleyebilirim sadece aldığım için ziyan olmasın diye kullanmaya devam ettiğim bir ürün. Bir daha asla satın almam.

22 temmuz 23:25

34. evet,o verdiği yumuşacık cilt hissi güzel ama resmen silikon basmışlar içine.sadece makyaj öncesi kullanarak bitiririm belki düşüncesiyle aldım ve yanağımda çıkardığı sivilcelerle uğraşıyorum.

19 mayıs 20:07


33. Nem vermesi fena değil ama hayatımda ilk defa bir ürünü sürünce yüzümün böyle yandığını hissettim. Üstelik fiyatı da çok fazla. Silikon bu kadar pahalı mıydı lorealcim???

28 nisan 20:37

32. Normalden karmaya ciltler için olanını kullanıyorum. Açıkçası ahım şahım bir nem vermiyor. Alnım ve burnumdaki parlamayı azaltıyor ama sırf bunun için almaya değmez. Aynı fiyata çok daha iyi nemlendiriciler bulabilirsiniz. Cildimde sivilce yapmadı. Bitsin diye kullanıyorum gündüz nemlendiricisi olarak, bir daha almam. İçeriği de hiç iç açıcı değil zaten. Önermiyorum.

26 nisan 20:22

31. her ne kadar isim ve ambalaj itibariyle doğal bir içeriği olduğu çağrışımını yapsa da yüksek miktardaki parfüm hele de silikon içeriğiyle beni dehşete düşüren üründür. ama itiraf edeyim ki her alışverişte hala elim gitmekte, bu da pazarlama taktiğinin ne kadar başarılı olduğunun göstergesi zaten. tebrik ederim loreal, su ve sıvı silikonu ambalajlayıp çerez gibi sattığın için (ayrıca o içerikle lanet olası hayvanlar deneylerinden bile nasıl geçti o da ayrı bir soru işareti)

23 nisan 11:13 27 nisan 00:25