3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (11)
  • medya (3)

34. Nem vermesi fena değil ama hayatımda ilk defa bir ürünü sürünce yüzümün böyle yandığını hissettim. Üstelik fiyatı da çok fazla. Silikon bu kadar pahalı mıydı lorealcim???

28 nisan 20:37

33. Normalden karmaya ciltler için olanını kullanıyorum. Açıkçası ahım şahım bir nem vermiyor. Alnım ve burnumdaki parlamayı azaltıyor ama sırf bunun için almaya değmez. Aynı fiyata çok daha iyi nemlendiriciler bulabilirsiniz. Cildimde sivilce yapmadı. Bitsin diye kullanıyorum gündüz nemlendiricisi olarak, bir daha almam. İçeriği de hiç iç açıcı değil zaten. Önermiyorum.

26 nisan 20:22

32. her ne kadar isim ve ambalaj itibariyle doğal bir içeriği olduğu çağrışımını yapsa da yüksek miktardaki parfüm hele de silikon içeriğiyle beni dehşete düşüren üründür. ama itiraf edeyim ki her alışverişte hala elim gitmekte, bu da pazarlama taktiğinin ne kadar başarılı olduğunun göstergesi zaten. tebrik ederim loreal, su ve sıvı silikonu ambalajlayıp çerez gibi sattığın için (ayrıca o içerikle lanet olası hayvanlar deneylerinden bile nasıl geçti o da ayrı bir soru işareti)

23 nisan 11:13 27 nisan 00:25


2

31. sloganı "yüzbinlerce sivilce" olarak değiştirilmesi gerekiyor bence. 

1 aydır elimde, ilk 2-3 hafta kullandım. kıvamı ilk başta çok hoşuma gitti, balsam essence gibi. umudum da çoktu çünkü çok övüldüğünü gördüm. kuru ciltler için olanını aldım, ilk yüzüme sürdüğümde bildiğiniz yapışkan oldu ve gerim gerim geriyor cildi her zaman. ama makyajın altında güzel duruyor. 2-3 saat sonra yapışkanlık gidiyor ve verdiği nemi hissedebiliyorum, ama yine de kuru ciltliler için yeterli olmaz. 

zurnanın zırt dediği yer ise kırk yılda bir sivilce çıkartan bana, hayatımın en sivilceli günlerini yaşatmıştır. ilk başta pms dönemidir dedim, ama rutinimde nemlendiricim harici değiştirdiğim hiçbir şey yoktu. zaten nemlendiriciyi değiştirince eski cildime kavuştum. tam bir pr ürünü, sadece çok fazla reklamı oldu. hiçbir özelliği yok, bu fiyata daha iyisi bulunur çok rahat. 

ama artık asla drugstore cilt bakım ürünü almamamı sağladı kendisi, bir ay daha biriktirip cildime çok daha güzel gelen bir şey alırım; sağolsun bu bakış açısını kazandırdı bana l'oreal. 

20 nisan 21:50

30. Siz bu ürünü sevebilirsiniz fakat cildiniz sevmez çünkü parfüm silikon ve daha bir çok gereksiz içerikle dolu. Bunun yerine bu tarz ürün arayanlar vichy 89 yada dr jart ceramidin liquid'e bakabilirler.

20 nisan 12:42

5

29. kuru ciltliler için olanını üç gündür kullanıyorum. tek başına bence yeterli bir nemlendirici değil ama yüzü ferahlatıyor, canlandığını hissediyorsunuz. makyaj bazı olarak da kullanılabilir. kokusu ve ambalajı çok güzel, albenisi var. içerik olarak ise temiz değil.

suratımda hali hazırda sivilceler var, ekstra bir sivilce henüz yapmadı. kullandığım süre boyunca fikrim değişirse editlerim ancak şu anki görüşüm indirimde alınıp denenmesi yönünde.

20 nisan 01:08

28. Likit yapıda, mis kokulu ve hemen emiliyor. Pul pul görüntüyü de anında yok ediyor, ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakıyor. Yeterince övdüğüme göre tüm bu özelliklere rağmen neden alınmaması gerektiğini hemen söylüyorum: hayatımda ilk defa yüzümü sivilce bastı. Yorumlarda da sıkça bahsedilmiş zaten. Hemde ağrılı olanlarından. İçeriği de pek temiz değilmiş sanırım. O cafcaflı şişeye kanıp alınmamalı bence.

20 nisan 00:17


3

27. Bugün gratis ten yaklaşık 23 TL ye aldım.

İlk izlenim olarak yüzüme sürdükten sonraki bıraktığı hissi ve suruldukten sonra kalan kokuyu sevdim.

Ama sürüldüğü anda çok yoğun kokuyor. Ben baz olarak kullanacağımı sanmıyorum ama bence üzerine sürülen ürünü iyi tutar.

13 nisan 00:09

26. Tam ilgimi çekiyordu ki birden herkeste reklamları patladı,televizyon instagram youtube her yer bu ürünle doldu.Sivilce yaptığı yönündeki yorumlar malesef beni alıkoyuyor.Acaba üç çeşidinin hepsinde mi silikon var?

11 nisan 19:32

25. Nemlendiricim bitince ve şu sıralar az biraz maddi bir buhrana düşünce, gratis indiriminden almış olduğum nemlendiricim. Aslında avene’nin ya da la Roche posay’ın yaşlanma karşıtı nemlendiricilerine geçmek istiyordum. 

-İlk olarak, parfümlü bir ürün olduğu için kokusu buram buram geliyor. Ben rahatsız olmadım, ama koku hassasiyeti olanlar için uygun olmayabilir.

- ciltte hızlıca emiliyor ve nemlendirmesi bana iyi gibi geldi. Yağlı bir his bırakmıyor. Ben normalden karmaya dönük olanını kullanıyorum.

- sivilce konusunda yorum yapamayacağım, hem çok yeni hem de bioderma sebium’un neden olduğu sivilceler var yüzümde. Sürer sürmez sivilce yapan ürün olarak bioderma sebium benim için kara listeye alındı.

Şimdilik memnun gibiyim, sivilce de yapmazsa idare eder. 

8 nisan 11:27