3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (3)
  • medya (4)

24. Peach rengi mor göz altlarimi güzel kapatıyor ve küçük bir miktar oldukça yeterli oluyor. Bu anlamda oldukça bereketli. Kendisini şu an da severek kullanıyorumm + rimmel london match kapatıcısiyla birlikte oldukça güzel bir göz altı görünümü sağlıyor

19 eylül 19:15 30 ekim 06:09

23. Pratik bi ürün ama göz kapağıma sürdüğümde far sürene kadar çizgilere doldu. Gerçekten çok çizgilere doluyor ama bir o kadar da doğal ve güzel kapatıyor. 

Edit : birde şunu söylemek istiyorum ilk veya ikinci kez kullandığım da öğlen sürmüştüm akşama kadar durduğunda göz kapağımı öyle bi şişirdi ki anlatamam hem yaktı hem de şişirdi ve bir gün de zor geçti. 

19 eylül 17:50 19 eylül 17:52

4

22. fotoşop gibi kapatan bi kapatıcı.yapısı biraz katı,çizgilere doluyor ama sabitlenirse sorun değil.göz altınızı iyi nemlendirmeniz gerekiyor.iyi kapatıyor.

19 eylül 16:40


21. Yine bir blogger/youtuber kanmacası. Kandım, gittim aldım uygun rengini. Göz altımda olan/olmayan bütün çizgilere dolduğu gibi, göz kenarlarımda sabah uyanmışım ve çapak olmuş gibi bir toplanıyor, onu temizleyeceğim derken göz kalemim sürünüyor göz altıma vs. Göz altı kapatıcısının göz kenarında çapak gibi toplanması, top haline gelmesi nedir yahu. Kenarda duruyor, belki bigün biter de atarım diye.

19 eylül 12:11

20. 20 numara peach corrector olanı morlukları cok güzel örttüğü gibi aynı zamanda cok bereketli,benim gibi mosmor gözaltı olanlara öneririm bir sene rahat gidecek gibi gözüküyor.

19 ağustos 14:49

19. görkem karmanın photoshoplu gibi göz altılarım demesine karşın aldım çünkü kendisinin bu güne kadar reklam için övdüğüne rastlamadım fakat bin pişman oldum inanılmaz çizgilere doluyor ve 17 yasındayım kapatıcıyı sürene kadar göz altlarımda çizgiler olduğunu bilmiyordum bile bir de 40 kusur yaşındaki annemi düşünün kapatıcılık 0 yüzümdeki lekeleri bile örtmedi almayın aldırtmayın

19 ağustos 03:55 23 ağustos 00:44

18. Şaşırtıcı bi biçimde kapatıcılığından ve renginden memnun kaldığımdır. Bendeki rengi 01 light. Kullandığım fondöten rengimse nw10 

Biraz sarı ve sırıtır diye düşünüyodum ve yapısına güvenmediğim için göz altımda sevmem diyordum. (Not: nötr alt tonlu olduğum için bana genelde açık renk olmak şartıyla pembe ve sarı alt tonlu çoğu ürün uyum sağlar o yüzden pembe alt tonlular denemeden almasın)

 Yazın çok fazla makyaj yapmayı özellikle fondöten kullanmayı sevmediğim için bol nemlendirilmiş yüzüme lokal uyguluyorum. Sivilce izlerini güzelce kapatıyor. Bir nars performansı vermese de yapı itibariyle en yakın bulduğum kapatıcı şimdilik. Dün gözaltılarımda da kullandım yüzümde allah affetsin yaklaşık 10 saat kalmıştır. Bir kere yüzümü yıkadım arada evet hala yerindeydi. Narsın transparan pudrasıyla sadece gözaltımı sabitlemiştim. Yüzümdeki krem tamamen kurumadan fırçayla adeta yağlı boya yapıyormuşçasına blend ettiğim için varla yok arası durdu. Şu an için performansından memnunum özellikle yazın tam çantaya at yanında bulunsun ürünü. Fiyatı indirimde fena değil. Artık eski “buna vereceğim paraya nars alırım gözüm arkada kalmaz” diyemeyeceğim için yerini doldurmaya çalışıyorum. 

18 ağustos 17:43 18 ağustos 17:46


17. 3 snde olmayan çizgilere bile doluyor. söyleyeceklerim bu kadar(gizlinot: swh)

18 ağustos 17:15

16. Nars’a muadil olur mu düşüncesiyle aldığım ancak şaşırtmayarak olmayan ürün.

Birincisi yapısı ince değil, tende eriyen cinste olsa yine tatmin ederdi ama kuru kuru duruyor süngerle dahi uygulandığında. Yüzde noktasal kapatma amacıyla kullandım onda da rengi sorun çıkardı. Açık tenliyseniz 01 rengi dahi sarı ve koyu kalıyor. 

En son far bazı olarak deneyip beğendim, yağlı göz kapaklarım var azıcık alıp elle iyice dağıtınca güzel nötrledi kuru göstermedi ilginç şekilde. Bir gün pudrayla sabitlemeden de denedim onda dahi dolma minimumdu. 

18 ağustos 17:12

4

15. Harika örtücülüğü olan, ne çok yoğun ne de çok hafif yapısı olan kapatıcı.

Hem fırçayla hem de parmakla uygulandığında çok güzel sonuç veriyor. Elbette sabitlemek gerekiyor, bu tarz kapatıcılar arasında sabitleme gerektirmeyeni henüz üretilmedi bence zaten. 01 light rengine sahibim, açık buğday tenime tam oldu ama beyaz tenlilerin dikkat etmesinde fayda var. Çok çok sevdim, arayışta olanlara tavsiye edilir.

8 ağustos 17:47