sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (66)
  • medya (15)

  83. 852 box of chocolates rengini gratis indiriminden 19.90 TL aldığım ruj. Rengi çok hoş bir gül kurusu-kahve. Sürerken burnuma buram buram çikolata kokusu gelirken ruju yememek için kendimi zor tuttum ^^ İlk sürdüğümde epey ıslaktı ve kuruması zaman aldı. Fakat kuruduktan sonra kalıcılığını çok beğendim. Onca şey yiyip içmeme rağmen yerinden zerre oynamadı. Yalnız temizlerken çift fazlı makyaj temizleyici kullandim, gayet rahat çıktı. Loreal high-end ürün fiyatları ile yarışır bir halde son zamanlarda ve gidip 75 TL indirimsiz fiyata alınmaz ama indirimli aldığınızda pişman olmayacağınızı düşünüyorum. Şahsen ben çok sevdim.

  bugün 00:37 bugün 00:38

  82. 868 numaralı cacao crush versiyonu çok hoş koyu vişne/mor bir renk olmakla birlikte asla homojen bir şekilde sürülmüyor. defalarca farklı yöntemlerle denedim ama maalesef olumlu bir sonuç alamadım. üstünden geçmeye kalktığınızda çabuk kuruduğu için (tamamen kurumuyor) katman katman oluyor ve sonrasında da dudaklar birbirine yapıştığı için olduğu yerden kalkıp soyuluyor. bu kadar koyu bir renkte de yarısı çıkmış görüntü korkunç oluyor tabii. asla tamamen kurumadığı için o yapışıklık ve ağırlık hissi de tam geçmiyor üzerine hafifçe bir balm geçmek gerekiyor. diğer rengini henüz uzun uzun denemedim ama 868 numarayı asla önermiyorum.

  16 temmuz 19:53

  81. Bugüne özel gratislerde 19.95'e düşmüş.Arkadaşım söyledi bana da.Koş kap bir tane dedi.Koştum,sonuç tüm renkler tükenmiş.

  16 temmuz 19:38 16 temmuz 19:38

  80. bende 862 numaralı ve volupto choco isimli olanı var. öncelikle kalıcılığı gerçekten sağlam, öyle kolay kolay çıkmıyor; fakat o yapış yapış his bende nedense tamamen bitmiyor, az da olsa hissediyorum hep. kokuları güzel tabiki ama sürdüğünüzde bir tat ya da koku almıyorsunuz. renklerine gelirsek, kendi içinde bence hepsi hoş renkler ama tenden tene çok fark edebiliyor duruşları. (gizlinot: annemde koyu kahve dururken bende daha açık,kiremite dönük bir kahve olarak belirdi.) o yüzden mutlaka deneyip alın derim.

  16 temmuz 18:42

  79. Kokusu hariç her şeyi epey kötü olan ruj serisi. Uzun zamandır bu kadar berbat bir ruj denememiştim kendi adıma.

  Takıldığım noktaları sıralayayım.

  Bir defa çok pahalı. En baba indirimde bile 37’den aşağı inmiyor. Her markada milyon tane yapı ve renkte uygun fiyatlı mat ruj varken sırf çikolata kokuyor diye drugstore bir ruja 40-80 arası verilmemeli bence.

  İkinci olarak renk skalası çok dar. Ya dudağı ölü gibi yapan soğuk nudelar ya da çok koyu mürdüm-bordo arası renkler.

  Üçüncü olarak yapısını beğenmedim. Dudaklarım çok kuru olmamasına rağmen bende yama yama durdu renkler, çok yapışkan bir hissi vardı tüm kuru bölgelere tutundu adeta ruj.

  Son olarak dudağa zamk gibi yapışıyor. Çıkarmak için zımparalamak lazım.

  Amma gömdün diyecek olanlar olacaktır haklı olarak ancak şöyle düşünüyorum. Uygun fiyatlı olarak konumlanan bir marka kalkıp high end markalara denk fiyatlı bir ürün çıkarıyorsa isterim ki iyi bir numarası olsun.

  Tabi bu bizim paramızın değersiz olmasıyla da alakalı. Amerika veya Avrupa’da 80 birim paraya satsın loreal herhangi bir ürününü de görelim.

  13 temmuz 00:52

  78. İndirimsiz fiyatının 75 tl olduğunu gördüm ve şok oldum.

  Tanım: çikolata kokulu ruj.

  15 mayıs 09:56

  77. 862 rengi kendisine yakışmayanlar, yine evde atıl kalmış cart kırmızı bir rujun üstüne az miktarda ekleyerek güzel bir kiremit rengi elde edebilirler. Bundan sonra bu şekilde severek kullanırım ben.

  9 nisan 19:57

  76. gerçekten kalıcı, kokusu güzel, her şey harika ama renklerden hiçbirine ısınamadım maalesef. güzel olabilir diye aldığım 862 rengini de çok beğenemedim. keşke daha farklı renkler çıkarsalar.

  ilgili medya:
  1
  8 nisan 20:58

  2

  75. L'Oréal Paris Les Chocolats Likit Mat Rujun 864 tasy ruby rengini denedim. Rengi mavi alt tonlu koyu bir kırmızı. Rengini beğendiğimi söyleyebilirim. (Pastel likit 136' da aynı renkte duruyor dudağımda.) Hafif eğik kalp/yaprakvari fırçası var ki L'Oréal markasının glosslarının da bu şekilde fırçası var. Ilk basta bu fırça, kullanışlı gelmese de el alışkanlığı olursa sürümü kolaylaştırır. Buram buram bir çikolata kokusu var. Çikolatayı çok sevmeme rağmen kokusu beni ziyadesiyle irrite etti. Dudağa sürüldüğü zaman Biraz geç kuruyor. Iki kat sürdüm. Iki kat sürünce de Dudaklarımın birbirine yapışmasına neden oldu. Bununla birlikte, çay bardağına bulaşmadı. 6 saat dudağımda tuttum. Iç kısımlardan parça parça gitti. Parça parça girmesinin sebebi ise dudaklarımı kuruttuğu için kabuklandırdı.birbirine yapıştırdığı için de kabukların kalkması parça parça silinmesine sebep oldu. Kendim silmeye çalıştığımda ise kesinlikle silinmedi. Bu yönden çok dayanıklı diyebilirim. Ancak o yoğun yapısı ce dudakları birbirine yapıştırmasını da beğenmedim.Alıp da kullanmak isteyenler için ise kullanmadan önce, çok çok iyi şekilde dudaklarını nemlendirmelerini tavsiye ederim. Kesinlikle indirimsiz fiyatı fazladır. Piyasada renklerinin çok benzeri bulunmaktadır.

  ilgili medya:
  1
  5 nisan 22:32 6 nisan 12:58

  74. 868 Cacao rush rengini çok beğenerek aldığım ancak parça parça duran ruj, en azından bu renginde. Kokusu da çikolatadan ziyade ağır bir kakao, yanık puding gibi geldi bana da üstteki süslünün dediği gibi. Bu rengi çok kolay matlaşmıyor, hatta matlaşmıyor da ama çıkarması da zor, oldukça kalıcı. Şu an ülkemizdeki fiyatı ile (fiyatları ile) alınmaya değecek bir ürün hiç değil bence, üzgünüm.

  27 mart 23:22 27 mart 23:24