sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
çekilişin sonuçlanmasına
Gün
Saat
Dakika
Saniye
 • girdiler (29)
 • oylar (32)
 • medya (6)

29. ilk bakışta 862 ve 868 numaralarını beğendiğim ruj. fakat internetteki görseller birbirinden farklı duruyor,  denemedikçe tonları tam ayırt edilemeyecek gibi.

bugün 15:53

28. Nesquik’li süt gibi kokan, kalıcılığı başarılı, opaklığı oldukça iyi ve temizlemesi de oldukça zor olan ruj serisi. Makyaj temizleyici mendille çıkarmaya çalışırsanız, can yakar. mutlaka temizleyici bir süt yada yağla çıkarın, dudakları haşat ediyor. ayrıca dudakta yokmuş gibi hissettiren rujlardan değil, varlığını dudaklarınızda gayet hissediyorsunuz. 

70% yum ve truffa mania renklerine sahibim, hatta 70% yum şu an dudaklarımda. Uzundur bu tonlarda kahverengi ruj aradığımdan denemeden aldım. mat likit rujda aradığım en önemli şey yapış yapış hissettirmemesi ve maalesef sabahtan beri dudağıma uhu sürmüşüm gibi hissediyorum. Dudaklarım ne zaman birbirine değse yapışıyor ve bu çok rahatsız edici. Aldığım renkleri çok beğenmeme rağmen, bu yapışma sorunu yüzünden elimin çok sık gideceğini sanmıyorum. 

bugün 13:08 bugün 13:12

27. Dokusu ve kokusu çok başarılı, kalıcılığı da tatmin edici seviyede olan mat ruj serisi.

bugün 12:56

26. Bugün gratis'te 856 numarasını denediğim ve geceni bu saatine kadar dudağımdan milim oynamayan ruj serisi.Fiyatı inanılmaz pahalı 72 tl'ye katiyen değmez fakat sürdüğüm rengi herkes sordu.Çok koyu kahve-bordo karışımı bir renk ben de kahve tonu ağır bastı.

Aplikatörü çok ilginç ama ben kolay sürdüm.Kokusu evet yazıldığı gibi çikolata kokuyor yalnız ben de koku kalıcı olmadı.Sürdükten bir süre sonra uçtu.En kötü tarafı çok zor sabitleniyor ve dudağınızdan o yapış yapış hissi geçmiyor.Sanki ağırlık varmış gibi.Pigmentli bir ruj.Çok koyu bir renk denememe rağmen rengini hemen verdi dudaklarımın ortasından açılmadı.

Özetle;indirime girerse bir şans veririm bu renge.Onun haricinde 72 tl etmez.

Not:henüz çıkarmadım dudağımda duruyor gidip gelip aynada bakıyorum.herkes çok zor çıktığını yazmış nasıl yapacağım bilemmiyorum

dün 22:29

2

25. Bende volupto choco rengi var. Kokusu bahsedildiği gibi çok güzel çikolata kokusu. Ama benim için maalesef tek güzel yanı bu. Renk internette kiremit rengi ama benim dudaklarımda bildiğimiz kahverengi :( bu da benden kaynaklı olduğu için bişey demiyorum yine de. Sürümü çok kolay ama kuruması baya zaman alıyor ve yapış yapış hissi hiç gitmiyor. Assslaa kalıcı değil. Sabah makyajımı yapıp derse gittim 1.5 saat sonra kahve-poğaça falan atıştırdım anında ortalardan silindi. Üzerinden geçtim yine. 1-2 saat sonra yine aynı şeyleri tekrarladım. Sürekli dudaklarımın belirli yerlerinden katman gibi kalkıyordu resmen parça parça. Bir de bu olay makyajdan önce dudak peelingi yapıp nemlendirmeme rağmen yaşandı. En son yani 4-5 saat sonra yemeğe giderken yine parçalandığını farkettim o anki sinir ve yorgunlukla eeh senle mi uğraşcam diyip peçeteyle sildim (gizlinot: Swh) yani demem odur ki çoğunun dediği yağla bile çok zor siliniyor falan filan olmadı bende. Hiç memnun kalmadım. Ama okulda daha kısa saat aralığında kalacağım bir günde yine şans veririm(gizlinot: anlattığım gün 09dan 17ye kadar okuldaydım :(()

16 şubat 08:07 16 şubat 08:18

24. Bugün 862 volupto choco rengini denedim,  o nasıl güzel bir çikolata kokusudur ölücem :’) indirimli fiyatı 43.75. almamak için kendimi zor tutuyorum.

15 şubat 18:39

23. yanık bir kırmızı olan tasty ruby rengini aldım, kokusu harika sürmesi bu tip bir ruja göre kolay. oldukça kalıcı ama bir şeyler yer içerseniz elbette açılıyor rengi.

yanık bir kırmızı renge ihtiyacım olduğu için aldım, diğer tonlarını bilemiyorum çok fazla drugstore ürünüm yok ama bence güzel fakat 70 lira falan etmez indirimde alınır.

15 şubat 13:10

4

22. Dün gratiste dikaktimi çeken, kimine göre mis gibi kimine göreyse ağır bir çikolata kokusuna sahip likit mat ruj.

Pigmenti gayet güzel, koyu renklerde sürdüğünüzde iz yok fakat açık renklerde kat izi gibi bir iz bırakmakta.

Kokusu beni eksinlikle rahatsız etmedi.Dez avantajı sürdükten sonra ortalama 10-15 dk yapış yapış bir his bırakıyor dudakta.

Gelelim en büyük avantajına kesinlikle dudaktan çıkmıyor yani dün ısıra ısıra armut yedim,yemek yedim, sıvı şeyler tükettim fakat çıkmadı. Özel günlerde beni yarı yolda bırakmayan bir likit mat ruj olsun derseniz şans verilmeli.

13 şubat 12:22

4

21. Aklımda bu ürünü almak gibi fikir olmamasına rağmen indirimden %70 yum isimli rengini aldım. Kokusu tam sicak çikolata kokusu. Çikolata yeme istediği uyandırıyor. Rengi ise neredeyse siyaha çalan koyu bir nutella rengi. Ilk kez bu renkte bir ruja sahip oluyorum. Yapısına gelirsem çok bayıldığımı söyleyemem. sürdükten sonra kuruması biraz vakit alıyor ve az bir miktar yapış yapış hissi var . Pastel ve the balm mat rujlarin yapısı çok daha güzel. Kalıcılık çok çok iyi zamk gibi yapışıyor desem yeridir. fazla renk seçeneği yoktu. Indirimle 43 lira değer mi bilemiyorum.. konudan bağımsız olarak loreal artık drugstore kategorisinden çıkmış fiyatlari uçmuş

10 şubat 22:53

20. Hangi lanet rengiyse elimde denedim ve dünden beri 3.banyomun ve sayısız el yıkamamin sonucunda hala mı izi kalır !?

10 şubat 21:59