sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • oylar (1)
 • medya (7)

13. Gone with the nude rengini kullanıyorum. Yapısı yumuşak. Sürülüşü çok kolay. Islak görünümlü ama gloss gibi durmuyor.

22 mart 17:48

12. Rosmannda geziniyorken indirim sepetinde birkaç rengini gördüm bu serinin, 101 gone with the nude rengine daha ambalajından gördüğüm kadarıyla vuruldum ama tester yoktu ve nasıl duracağına dair endişelerim vardı, fiyatı 15 tl’ye düşmüşken kaçırmak istemedim iyi ki de kaçırmamışım.

Yapısı ne çok ince ne de çok kalın dudağa tutunuyor, yapış yapış değil varlığı rahatsız etmiyor, rengi hemen hemen her ten rengine gidecek bir nude, insanı ölmüş gibi göstermiyor. Rengini de yapısını da çok sevdim keşke daha çok renk seçeneği olsa. 

22 mart 17:36

4

11. 101 gone with the nude ve 102 darling pink renklerine sahibim. ikisini de hasta yatağımda mutsuz yattığım bir vakit internet swatchlarına bakarak sipariş etmiştim. 101 numaralı olanı çok severek kullanıyorum benim için kurtarıcı bir ruj ancak 102 numaralı olan swatchlarda daha doğal bir renk gibi gözükmesine rağmen benim dudaklarımda nerdeyse fosforlu pembe gibi duruyor.

yapı olarak, 101 için konuşuyorum diğerini pek kullanmadım, sürümü kolay, rengini eşit dağıtıyor, yapış yapış değil ve kalıcılığı ne yazık ki lip gloss kadar.

25 ekim 2018 20:12

10. Görünüşü glossa benzese de yapısı öyle yapış yapış değil. Tek kat sürdüğünüzde rengini veriyor. Çok kalıcı olduğunu söyleyemem ama öyle hemen de uçup gitmiyor. Zaten gloss türü ürünlerden çok da bir kalıcılık beklemiyorum ben. Bende 101 gone with the nude rengi var ve bu renge bayılıyorum. Hemen hemen her şeye uyuyor. Ambalajı farklı ama güzel, fırçasıyla çok rahat sürülüyor. Dudaklarınızda yumuşacık bir hissi oluyor. Ne zaman parlak nude bir şey sürmek istesem elim buna gidiyor. Çok sevdiğim bittikçe alacağım bir ürün. 

1 ekim 2018 05:30

9. bir süslümüzle yaptığımız takasa sayesinde bugün elime "101 - gone with the nude" rengi geçmiş olan ve ilk kullanışımda bile çok beğendiğim; benim dudaklarımda tam anlamıyla "my lips but better" etkisi veren, yapısı lipgloss ile sheer ruj arasında kalan güzel bir ruj. 8 ml. hacmi var. içeriğinin çok masum olmaması ve loreal'in cruelty free olmaması olumsuz yanları arasında.

lipgloss kadar yapış yapış bir ürün değil ama ruj gibi de sabitlenen bir ürün değil. mat rujları sevmeyen ama lipgloss hissiyatını da yaşamak istemeyenler için ideal bir yapıda olacaktır. benim elimdeki rengi aşırı pigmentli olmamakla birlikte hoş bir kahvemsi-pembe ışıltı bırakmakta. kalıcılığı sıfıra yakın ancak dudakları kurutmadan güzel bakımlı bir dudak bir görüntüsü vermesini, her makyajla kullanılabilir olan rengini ve fırçasının uygulama kolaylığını sevdim. bititirsem ki ruj bitiremiyorum kolay kolay, yeniden satın alabileceğim rujlar arasında.

18 eylül 2018 15:05 18 eylül 2018 16:32

8. 101 gone with the nude rengine sahip olduğum kremsi yumuşacık likit ruj.

mat olduğu söylenemez bence. hafif ıslak ama yapış yapış değil. tam aradığım renk. rujun yapısı çok güzel. sürümü de kolay. tek katta güzel renk veriyor. ürünün paketlemesi de çok hoş ve kullanışlı. kalıcılık konusunda daha iyi olabilirdi belki ama zaten sürümü kolay olduğu için tazelerken bir sorun yaşamadım.

makyaj çantamdan ayırmayacağım bir ürün oldu benim için :)

edit: kokusu da çok güzelll

31 ağustos 2018 15:44 31 ağustos 2018 15:47

7. 101 numara gone with the nude rengine sahibim. Uygun fiyatlı ve rengi cart olmayan gloss aradığım bir dönemde almıştım. Gerçekten güzel bir rengi var doğal duruyor ama bir canlılık da katıyor. Yapısı yapış yapış değil ve sabitleniyor, dudak çizginizin dışına taşmıyor. Kalıcılığı da ortalamadan daha az diyebilirim ama azalarak silindiği için kötü bir görüntü oluşturmuyor.

26 nisan 2018 20:10

6. 101 numara, gone with the nude isimli rengine sahip olduğum ne gloss ne likit ruj kıvamında olan bir çeşit ruj. Aradığım gibi gloss bulamadığım için bu ruju denemek istedim ve oldukça memnun kaldım. Yapı olarak kremsi rujlar gibi tek katta renk veriyor ve duruş olarak parlak bir bitişi var. Yapış yapış olmuyor dudakta ve yumuşacık yapıyor aynı zamanda. Ben nude bir renk aldığım için tek başına da kullanabildiğim gibi farklı rujların üstüne de sürüyorum çeşitli renkler elde etmiş oluyorum. Her zaman kullanılabilecek rujlar olduğu için diğer renklerine de bakılabilir, tavsiye ederim.

24 mart 2018 21:59

5. Ben de gratis indiriminden 102 numarayı edinmiş bulundum. Gerçekten süper pigmentli ve kalıcı. Yalnız biraz yapış yapış hissi var gloss gibi ama ben zaten seviyorum. Bu biraz fazla pembe benim için ama 101 e de bir şans vermeyi düşünüyorum yakın zamanda

1 eylül 2017 02:43

4. Bende 101 gone with the nude olanı var ve çok memnunum. Sanırım hayatımın nude rujunu buldum. Rengi çok güzel, çok örtücü, dudaklarım çok renkli olmasına rağmen kapatıyor ve bütünleşiyor. aldığımdan beri bir yere acil çıkacaksam direk bu ruju atıp çıkıyorum. Kesinlikle alın derim.

12 temmuz 2017 08:42 12 temmuz 2017 09:16