3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • oylar ()
  • medya (4)

75. Kirpikleri etkisi gerçekten çok güzel olan maskara. Benim kirpiklerim oldukça uzun ve sık fakat maalesef düzler. Bir maskaradan beklentim kirpiklerimi kıvrık tutmasi. Genelde maskara sürdükten bir iki saat sonra benim kirpiklerimde düşme oluyor ama bu maskara çok daha uzun süre dayaniyor. Kirpikleri yapıştırma, topaklanma gibi bir sıkıntısı da yok fakat bir daha almam. Çünkü kirpiklerimi inanılmaz döküyor. Etkisinden memnun kalsam bile kullanmaya cesaret edemiyorum. Bir daha almayı da düşünmüyorum.

17 eylül 00:01 17 eylül 00:02

74. L’Oreal, Miss Baby Roll’u kullananlar için ıslak bir görünüm vaat ediyor.Bu özelliği üründe pek göremesem, kendi yapısı hoşuma gitti.Ürün çok ince yapılı ve özellikle ambalajdaki haliyle oldukça ıslak aslında ama sürdükten sonra kirpiklerde çok hızlı bir şekilde kuruyor.Islak yapısından dolayı kirpikleri birbirine yapıştırmaması için uygularken biraz dikkatli olmak gerekiyor sadece. Kalıcılık olarak,akşama kadar sürdüğüm gibi kaldıklarını gördüm ve ürün bende hiç dökülme yapmadı.Maskaralarda en sorun yaşatan özellik bu olduğu için dökülme yapmaması en sevdiğim özelliği oldu sanırım.

16 eylül 19:50

73. Dün gratis indiriminden aldığım ve gerçekten bayıldığım maskara. Yıllardır lash sensational kullanırım ondan başka 9-10 tane de maskaram vardır ama elim hep ona gider fakat bence bu maskara onu tahtından edecek. Ben yeni açmama rağmen yapısı ıslak değil kirpiklerimi birbirine yapıştırmadı, tek tek ayırdı, uzattı ve efsane kıvırdı. Bir maskaradan hacim vermesini umut etmeyi bırakalı çok oldu öyle bir beklenti içinde olmadığım için hacim konusunda orta derecede diyebilirim. Seveni kadar sevmeyeni de çok, bu beklentiye göre değişir çünkü. Farklı bir maskara denemek isteyenler şans verebilir bence.

15 eylül 19:58


72. Kirpikleri böyle güzel tek tek ayıran, siyah, dolgunluk veren bir rimel bulamadım. Bulsam onu da alacağım ama yok yani. Özellikle drugstoreda daha iyisi olduğunu düşünmediğimdir. Maybelline lash sensational övmeyi bırakıp bunu övmeye başlamanın vakti gelmiş geçiyordur

5 eylül 18:28

71. ben bu maskarayı gerçekten seviyorum çok güzel tek tek ayırıyor ve hacim veriyor. takma kirpik kadar değil ama günlük makyaja gayet uygun.

fiyatı da bence pahalı sayılmaz. uzun süredir kullanıyorum.

28 ağustos 17:05

3

70. Hakkında yazılan övgüleri hak etmediğini düşündüğüm maskara. Fırçası plastik. İddiası mega volume ve haliyle hacim verdi ama öyle mega falan değil. Kirpiklerimi uzattı ama çoğu maskara kadar. Evet, kıvamı oturduktan sonra kirpiklerimi de yapıştırmadı ama güzel de taramadı. Siyahlığı da süper değil. Her şeyiyle eh bir ürün oldu benim için. Günlük kullanılacak, sıradan bir maskara yani. Fiyatı da über süper uygun değil. Artı özelliği olmadığı gibi bitmeye yakınken bile bir türlü tam sabitlenemedi. Sürdükten dört beş saat sonra bile gözümü ovuştursam tüm kirpiklerim yapışırmış gibi ıslak kalıyor yani. Haliyle gözlerim sulandığında akıyor da. Her haliyle güzel pr yaptılar ama güzel ürün yapamamışlar dedirtti bana.

28 ağustos 16:50 28 ağustos 16:51

69. uzun ve düz kirpiklerim var. şimdiye kadar neredeyse kıvırıcı ile birlikte her maskarayı seviyordum. akma bulaşma yapanlar vs tabi vardı ama hiçbiri bende istemediğim rahatsız olduğum bir görüntü oluşturmuyordu.

indirim zamanı yakın bir arkadaşımın "yaa çok güzel al" demesiyle gaza geldim ve deneyemedim tester yoktu gratiste. (gizlinot: şaşırdık mı???? hayır) bir daha hangi ürünü net almazsın sorusunun cevabı bu ürün benim için. tüm kirpiklerim birbirine giriyor. örümcek bacağını geçti tanım olarak gerçekten. farklı yöntemlerle denedim; bazlı, bazsız, hindistan cevizi yağı ile, kıvırarak, kıvırmadan... yok. her sonuç hüsran. mecbur bana tavsiye eden arkadaşıma verdim al sen kullan diye.(gizlinot: kankilik kazanacak)

28 ağustos 16:27


68. en sevdiğim maskaram. kirpiklerimi tek tek ayırıyor, topaklanma yapmıyor. Düzgün maskara arayışından sonra bana uygun olanı buldum diyebilirim. bittikçe stoklayacağım ürünlerdendir kendisi.

28 ağustos 12:31

67. Kullandığım en iyi maskaralardan biri. İnanılmaz güzel kıvırıyor hacim veriyor. Takma kirpik etkisi olan maskaraları seviyorsanız youtuber sophdoesnails'in önerilerine bakın. Bunu da onun sayesinde almıştım çok memnunum. İndirimlerde kaçırılmaması gerekiyor. Tek olumsuz yanı çabuk bitmesi.

28 ağustos 11:08

66. Bütün bloggerların neden bu kadar nefret ettiğini aylardır düşünüyorum. Rival de young xxl mascara bazıyla birlikte efsane bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Eski favorim Rocket Volume den nefret ettirdi kendisi. 1 sene onun yüzünden işkence çektikten sonra hem sürüş kolaylığı hem yapısı hem temizlenmesi hem de verdiği mükemmel takma kirpik etkisi sayesinde başka hiçbir mascarayı kullanamaz oldum. Hiç bir zaman favorilerimden çıkmayacak.

18 ağustos 22:48