3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • oylar (17)
  • medya (4)

59. Başta hiç sevmediğim ama kullandıkça elimden düşmeyen bir maskara. Çok ıslak yapılı ve kurumuyor(kaptaki üründen bahsediyorum) yani bende bitene kadar nerdeyse kurumadı diyebilirim. İlk başta hem yapısı çok ıslak olduğu için hem de fırçasına elim alışmadığı için alışamadım ve beğenmedim sürerken bulaşıyordu her yere ben de biraz kuruması için bir kaç gün 2-3 dk açık beklettim sonra kullanmaya tekrar başladım ve maskara tam kıvamına geldi zamanla ve benimde elim alışınca inanılmaz beğendim. Benim kirpiklerim dümdüz, hacimsiz orta uzunlukta diyebilirim. Maskara o kadar güzel kıvırıyor ki bu özelliğini çok çok seviyorum, uzunluk etkisi fena değil 5/10 diyebilirim hacim için ise 6/10 diyebilirim yani güzel hacimde veriyor ama bir takma kirpik etkisi değil, ama güzel. Benim genel olarak beğendiğim bir maskara. Akma, kokma, dökülme yapmıyor gün içinde ama kirpikleri biraz sert tutabilir. Çıkarmasıda klasik bir maskara gibi. Bir daha eğer %50 indirim falan olursa belki alabilirim ama kullandıkça sevdiğim bir ürün oldu. Gecede gündüzde rahatlıkla kullanılır. Tek katta bile çok güzel etki etmişti bende. 

9 ağustos 19:29 9 ağustos 19:29

58. Bunca zamandır nerelerdeydin çiçeğim diye sızlanmama sebebiyet vermiş maskaradır. Öncelikle kirpiklerimin yapısından bahsedeyim ki eğer benimle aynı sorundan muzdarip süslüler varsa onlara da bir yardımım dokunmuş olsun. Çok katlı, siyah, sürekli birbirlerine giren, karman çorman, uzun ama dümdüz kirpiklerim var. Şu ana kadar onlarca maskara denemiş olmama rağmen ilk kez kirpiklerimi bu kadar güzel tutabilen bir maskarayla karşılaştım. Buna kadar kullandığım hiçbir maskara kirpiklerimi düzeltip kendilerini o karman çorman görüntüden kurtaramamıştı ama bu hem çok güzel toparladı, hem de inanılmaz güzel kaldırdı. Kullandığım ilk dönemlerde çok ıslak olduğunu ancak birkaç haftaya yapısını toparladığını söyleyebilirim ancak bu sanırım maskaranın tek problemi. Zaten o da geçici. Onun dışında her şey misss gibi, akmıyor, bulaşmıyor, kolay çıkıyor ve kirpiklerimi dökmüyor. Daha ne istenir ki bir maskaradan? Kullanın kullandırtın süslüler benden söylemesi.

9 ağustos 17:08

57. kısa ve düz kirpiklerim için maskara arayışım bununla son buldu. kıvırma, uzatma biraz da hacim. bayılıyorum bu maskaraya!

23 temmuz 00:52


56. Fırçası toz pembe renkte, burgu makarna şeklinde olan maskara. Verdiği hacim ve uzunluktan memnunum. Gratis'ten 29 tl.ye almıştım.1 aydır kullanıyorum.

17 temmuz 16:26

55. maskaradan aldığımız performans ürün kalitesiyle ilgili olmakla beraber bizim kirpik yapımız ve üründen istediklerimize bağlı. örneğin takma kirpik etkisi isteyen bir kadın, günlük kullanıma daha uygun hafif bir maskarayı tercih ederse bu ürünün kötü olduğu anlamına gelmez. bu yüzden her maskarayı anlamaya çalışır, ona göre tercih ederim (gizlinot: maskarayı anlamak) benim kirpiklerim uzun,normal kalınlıkta ve kıvrık. (gizlinot: kirpik perması) aradığım ise daha kıvrık, hafif dolgunluştıran, tek tek taranmış kirpikler. ürün benim istediğim etkiyi verdi, kıvırması çok iyi ve ıslak bir bitişi var. dolgunluğu arttırdı, tek tek ayırmada ise müthiş diyemem. dökülme yapmadı. fiyat/performans başarılı buldum, ama aradığınız takma kirpik hacmi ise muhtemelen aradığınız bu değil, daha tombul kıl fırçalı ürünlere yönelin.

14 temmuz 16:06

54. maskarayı ilk açtığımda o kadar sulu bi yapısı vardı ki kendini toparlaması 2-3 gün sürdü. lakin maskara 1 ayın sonunda kullanılamayacak kadar kurudu. ağzına açık tutmayıp pompa hareketi yapmamama rağmen bu kadar hızlı kurumasına şaşırdım açıkçası.

volüm konusunda oldukça iyi olsa da gün sonunda dökülme yaptı. kötü yanlarından birisi de 3-4 saat sonra bütün tutuculuğu kaybetmesi, kirpiklerimin kıvrık bi yapıda olmasına rağmen yukarıda tutmadı. İyi yönüyse kirpiklerimi dökmedi ve gözden çıkarma konusunda da çok uğraştırmadı beni ama yine de bir daha almayı düşünmüyorum.

30 haziran 18:44

53. hacim vadedip, uzatan maskaradır. dümdüz, seyrek diyebileceğimiz kumral kirpik sahibi ben, indirimden 27 tl'ye almıştım (sanırım bayram indirimiydi gratis'te). üff bir hevesle eve koştum sürmeye çalışıyorum; kirpikciklerim kıvrılsın da hacmi artsın da sevineyim. ağlamak istedim sözlük, koca l'oreal firmasına çok kırıldım. hayallerim vardı benim (gbkz: swh) beş tel kıl yapıştı birbirine 3 örümcek bacağı oldu, boyanın ağırlığından daha da aşağı düştüler falan attım gözümden uzaklara.

her neyse, bugün yeni bir kirpik kıvırıcı aldım, sırayla elimdeki maskaraları deneyem, eğlenem dedim (vurmayın biri deneme boy toplam 3 maskaram var bu dahil). aman tanrıım meğer benim kirpiklerimin baby roll'dan önce kıvrılması lazımmış -benim akıl edemeyişim- belki biraz da kendi kıvamı koyulaştı. şu an kendimi adeta bir türkan şoray bir megan fox bakışlı hissediyorum. neymiş para verdiğimiz ürüne bir kaç farklı yöntemle şans vermek lazımmış.

29 haziran 19:56


52. Watsons da 15 TL alışveriş yapana 23 TL ye düşmüştü. Favori maskaram olan lash sensational ' ı tahtından etti. Aynı onun gibi uzatıyor kaldırıyor ve ek olarak çok güzel kıvırıyor. Kirpik kıvırıcya ihtiyaç yok. İlk açtığımda fazla ıslak da gelmedi. Şimdilik favori maskaram oldu kendileri.

Kıvıran kaldıran uzatan ama ambalajında yazdığı gibi hacim vermeyen maskara.

17 haziran 10:19

51. aylar önce bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım maskara. uzun süredir seyrek ve kıvrımsız kirpiklerim için güzel bir ürün arıyordum ve sonunda aradığımı buldum. kirpikleri fazlasıyla uzatıp kıvırıyor ve benim kirpiklerimi bile adam ediyor. maskara kullanırken dikkat ettiğim bir diğer şey de kirpiklerde dökülme yapmamasıydı ki bu konuda da oldukça başarılı bir ürün. tavsiye ederim.

14 haziran 15:22

50. Uzun zamandır günlük kullandığım maskaramı (bkz: l'oreal volume million lashes) sonunda değiştirmemi sağlayan ürün. Kirpikleri tek tek ayırıyor, maskara kirpiklerde topaklanmıyor ve çabuk kuruyup göz çevresine bulaşma sorununa neden olmuyor. Fiyatı 53 TL. Daha yüksek fiyatlı sırf markaları yüzünden ünlenmiş maskaraların çoğundan daha iyi.

9 haziran 13:46