sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • oylar (10)
 • medya (0)

20. Bende yağlı ciltler için olanı var. Kullanıyorum aslında doğruyu söylemek gerekirse sevip sevmediğimi anlamadım. Performansını çok beğenmiyorum. Öyle bioderma gibi tek seferde söker atar makyajı diyemem baya uğraştırıyor. Bu nedenle de ürün çabuk tükeniyor. Elinizde varsa kullanılacak ama asla tekrar alınmayacak ürünlerden biri benim için

19 aralık 2018 10:51

4

19. Su gibi hafif olan, kuruduktan sonra ciltte hiçbir şekilde ağırlık bırakmayan misel su. Ten makyajı için çok kullanışlı fakat ne yazık ki likit mat rujları ve waterproof'u bırak normal maskaraları çıkarmada dahi yetersiz. Ben gözlerimi ve dudaklarımı garnier'nin argan yağlı çift fazlı misel suyuyla çıkardıktan sonra tüm yüzüme bundan geçiyorum. Temiz, ferah ve yatışmış hissettiriyor, zaten benimkinin üzerinde de kuru ve hassas ciltler için yatıştırıcı makyaj temizleme suyu yazıyor. Eğer hafif bir ruj sürmüşsem ve maskara sürmemişsem sadece bunu kullanmam yeterli oluyor. 200 ml'sinin 20 lira olduğunu düşünürsek bioderma'nın sensibio misel suyuyla aynı fiyata geliyor. İkisi de hafif ve cildimde sivilce yapmadı. İndirimde alınabilecek ürünlerden.

19 aralık 2018 00:05

18. Kuru ve hassas ciltliler için olan pembe kapaklı şişeden aşırı memnun kaldım. Cildim sivilce çıkarmaya müsait ve hassas bu yüzden denediğim bütün micellar sulardan memnun kalamadım. Hatta bi ara tamamen bırakacaktım bu micellar suları ama pratik oluyor bazen işte. Açıkçası lorealin cilt ürünlerine mesafeliyim çünkü bende sivilce yapacağına emindim ama bunun içeriği gözüme iyi geldi ve gerçekten cildimi ne yakıyor ne de sivilce yaptı. Değiştirmeyi düşünmüyorum şimdilik.

Not: Sadece göz makyajını çıkarmada çok çok iyi değil ama ben daha çok cildimde kullanıyorum.

18 aralık 2018 09:20 18 aralık 2018 09:21

17. memnun kalmadığım halde ikinci şişesini aldığım ürün. neden derseniz makyaj ürünlerine (ve dolayısıyla makyaj temizleme ürünlerine de) çok para ödemeye karşıyım. tamamen organik bir içerik sunmadığı sürece, en hassas ciltlere göre olan ürünleri bile genel olarak başarısız buluyorum. bu temizleyicinin de hassas ciltler için olanını aldım, zaten uygun fiyatlı ürünler arasında mucize sunan herhangi bir marka yok. şunu da belirteyim, egzamam var. belki bu yüzden çoğu ürün yetersiz kalıyor yüzüme. yani üründe kusur olmayabilir belki ama hassasiyeti beni tatmin etmedi. kullandıktan sonra yüzüm kızarıklık içinde kalıyor ve ayrıca göz kalemimi bile tamamen çıkaramıyor. ama garnier'in yağlı suyu yerine bunu kullanmaya devam ediyorum şimdilik.

19 kasım 2018 09:38

4

16. kuru ve hassas ciltler için olanını kullanmaktayım. açıkçası cilt makyajini güzel çıkarıyor göz makyaji da öyle fakat rimel çıkarma konusunda tatmin edici değil ne yazık ki. özellikle zor çıkan bir rimel kullanıyorsanız bununla yumuşatıp arkasından çift fazlı bir göz makyaj temizleyicisi ile geçmek gerekiyor. cildim için temizlense dahi ben daha arınmış hissetmek adına üstünden bi yüz yıkama jeliyle geçiyorum, alışkanlık :) ama yorgun olduğumda bu oldukça iş görüyor ve nemlendirmesi bana göre iyi. yapış yapış bir his de yaşamadım garnier de olduğu gibi. i̇ndirimde 10 liraya aldığım için fiyatına göre başarılı buluyorum

9 kasım 2018 18:17

3

15. dönem dönem hassas olan gözümü yaktı ve kuruttu.yüz makyajımı güzel temizledi.karma olan cilt tipimde herhangi bir kızarıklık sivilce yapmadı.yüz için evet ama hassas göz için kesinlikle hayır.fiyat performans bakımından iyi bir ürün.

21 ekim 2018 18:50

14. Kullanmamla birlikte diğer kullandığım makyaj temizleme sularından daha etkili olduğunu fark ettiğim ve bundan sonra kullanmayı düşündüğüm ürün.

23 eylül 2018 14:28

13. Yüz, göz, dudak makyajımi gayet iyi temizliyor. Durulama gerekmez desede temizledikten sonra yıkama jeliyle yüzümü yıkıyorum iyice temizlenip miss gibi oluyor makyaj falan kalmıyor.

12 eylül 2018 15:40

12. Garnier kullandıktan sonra arkadaşın tavsiyesiyle bu ürünü aldım. Normaldan karmaya olanını tercih ettim ve gayet memnunum birinci az kaldı ikinci de hemen yanında duruyor. Başka bir ürüne şans vermeye ihtiyaç hiç duymadım şu anlık benim işimi yeterince görüyor. En sevdiğim kısmıysa matlaştırıcı etkisi nadiren de olsa makyaj yapmadan önce t bölgemi bununla temizleyip sonra nemlendirici sürüp makyaj yapmışlığım var.

8 eylül 2018 12:44

5

11. Garnier ve bioderma micellar sularından sonra l'oreal normalden karmaya hassas ciltler için micellar su kullanmaya başladım.iki haftadır kullanıyorum ve şimdilik çok memnunum.

göz makyajımı çıkartmada hiçbir sorun yaşamadım aksine diğer ürünlerden daha kolay çıkardı.iki adet makyaj temizleme pedine bu suyu döküp gözlerime hafifçe bastırarak dairesel hareketler yapıyorum ve yaklaşık bir dakika bekletiyorum.

pamuğu gözümden çektiğim zaman tüm makyaj kalıntıları pamukta kalıyor.

cildim hassas ve ben bu üründe hiçbir olumsuz şey ile karşılaşmadım.cildimi yumuşacık yapıyor kuruluk asla olmadı.bu benim için ekstra artı bir yön, çünkü yanakları çok kuruyan birisi olarak buna çok dikkat ediyorum.

watsons kampanyasında bir ürün alana ikincisi 1 tl de satın almıştım.

keşke ikinci ürünümü de bu üründen yana kullansaydım dediğim üründür.

bittikçe alacağım,tavsiye ederim...

5 haziran 2018 14:44