sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (13)
  • medya (1)
  5

  28. Pembe kapaklısını kullanıyorum. Genel olarak daha önce kullandığım markaların hepsinde göz çevremde yanma sorunu yaşıyordum ama bunda böyle bir problemim olmadı. Makyajı sorunsuz çıkarıyor. Biterse yenisini alırım. 

  9 haziran 13:28

  5

  27. kullandığım en bereketli ve cildime en iyi gelen misel su. makyajı diğerlerinden çok daha iyi çıkarıyor. bereketli olması da makyajı daha kolay çıkarmasından kaynaklanıyor bence. genelde 400 ml misel su alıyorum, en uzun bunu kullandım. çok çeşit misel su denedim ve hala denemeye devam ediyorum ama dönüp dolaşıp yine bunu alacağım biliyorum.

  11 mayıs 16:07

  26. Yaklaşık bir senedir normalden karmaya hassas ciltler için olanını kullandığım makyaj temizleme suyu. İçeriğinde alkol, paraben ve parfüm içermediği yazıyor. Ne kadar doğru bilemem ama ben aşırı derece de memnunum. Gözlerimi yakmayan tek ürün olabilir. Ayrıca makyaj çıkarmada da başarılı. Arkasından mutlaka jelle yüzümü temizliyorum yoksa içim rahat etmiyor. İndirimde bulursanız bi şans verin derim süslülerim. 

  3 mayıs 18:37

  25. carrefour'un geçen haftaki -inanılmaz ama- gerçek yüzde elli indiriminde neutrogena skin detox temizleme suyu ile birlikte 15 lira gibi bir fiyata aldığım ürün (400 ml). daha önce de kullanım memnun kalmıştım, fiyatı birden çok arttığı için düzenli kullanmıyordum. cilt göz yakmayan, ferahlık hissi veren, yağ hissi olmayan, iyi temizleyen bir ürün. sivilcelerime iyi gelen bir ürün olmuştu, bunu makyajımı iyi temizlemiş olmasına bağlıyorum. indirimde yakalanırsa kesinlikle alınır. göz makyajımı her yağsız temizleyici gibi kolayca temizlemiyor ama gözlerimi yakmadığı için diğer göz ürünlerim bittiğinde kullanırım.

  1 mayıs 21:30 1 mayıs 21:31

  24. Mavi kapaklı olanını kullandım. Arkasında kalıntı bırakmıyor. Yapış yapış bir cilt bırakmıyor. Kullandıktan 30 dk sonra suratınız tonlarca yağ salgılamıyor. Garnier marka micellar sudan kat be kat daha iyi bence. En azından onun gibi köpürmüyor.

  1 şubat 00:25 23 mart 21:59

  23. Bende yağlı ciltler için olanı var. Kullanıyorum aslında doğruyu söylemek gerekirse sevip sevmediğimi anlamadım. Performansını çok beğenmiyorum. Öyle bioderma gibi tek seferde söker atar makyajı diyemem baya uğraştırıyor. Bu nedenle de ürün çabuk tükeniyor. Elinizde varsa kullanılacak ama asla tekrar alınmayacak ürünlerden biri benim için

  19 aralık 2018 10:51

  22. Cildim kuru veya hassas olmamasına rağmen bende hassas ciltler için olanı var, indirimde Garnier'i bulamayınca denemek için almıştım. Bayadır kullanıyorum, bereketli bir ürün hala yarısındayım. Cilt makyajını ve normal maskaraları çıkarma konusunda gayet başarılı ancak waterproof ürünlerde (ve lash sensational) biraz zorlanıyor. Ciltte fazladan bir gerginlik ya da yağlı his de bırakmadı. Bence gayet güzel, indirimde şans verilebilecek bir ürün.

  19 aralık 2018 09:06

  4

  21. Su gibi hafif olan, kuruduktan sonra ciltte hiçbir şekilde ağırlık bırakmayan misel su. Ten makyajı için çok kullanışlı fakat ne yazık ki likit mat rujları ve waterproof'u bırak normal maskaraları çıkarmada dahi yetersiz. Ben gözlerimi ve dudaklarımı garnier'nin argan yağlı çift fazlı misel suyuyla çıkardıktan sonra tüm yüzüme bundan geçiyorum. Temiz, ferah ve yatışmış hissettiriyor, zaten benimkinin üzerinde de kuru ve hassas ciltler için yatıştırıcı makyaj temizleme suyu yazıyor. Eğer hafif bir ruj sürmüşsem ve maskara sürmemişsem sadece bunu kullanmam yeterli oluyor. 200 ml'sinin 20 lira olduğunu düşünürsek bioderma'nın sensibio misel suyuyla aynı fiyata geliyor. İkisi de hafif ve cildimde sivilce yapmadı. İndirimde alınabilecek ürünlerden.

  19 aralık 2018 00:05

  20. Kuru ve hassas ciltliler için olan pembe kapaklı şişeden aşırı memnun kaldım. Cildim sivilce çıkarmaya müsait ve hassas bu yüzden denediğim bütün micellar sulardan memnun kalamadım. Hatta bi ara tamamen bırakacaktım bu micellar suları ama pratik oluyor bazen işte. Açıkçası lorealin cilt ürünlerine mesafeliyim çünkü bende sivilce yapacağına emindim ama bunun içeriği gözüme iyi geldi ve gerçekten cildimi ne yakıyor ne de sivilce yaptı. Değiştirmeyi düşünmüyorum şimdilik.

  Not: Sadece göz makyajını çıkarmada çok çok iyi değil ama ben daha çok cildimde kullanıyorum.

  18 aralık 2018 09:20 18 aralık 2018 09:21

  19. memnun kalmadığım halde ikinci şişesini aldığım ürün. neden derseniz makyaj ürünlerine (ve dolayısıyla makyaj temizleme ürünlerine de) çok para ödemeye karşıyım. tamamen organik bir içerik sunmadığı sürece, en hassas ciltlere göre olan ürünleri bile genel olarak başarısız buluyorum. bu temizleyicinin de hassas ciltler için olanını aldım, zaten uygun fiyatlı ürünler arasında mucize sunan herhangi bir marka yok. şunu da belirteyim, egzamam var. belki bu yüzden çoğu ürün yetersiz kalıyor yüzüme. yani üründe kusur olmayabilir belki ama hassasiyeti beni tatmin etmedi. kullandıktan sonra yüzüm kızarıklık içinde kalıyor ve ayrıca göz kalemimi bile tamamen çıkaramıyor. ama garnier'in yağlı suyu yerine bunu kullanmaya devam ediyorum şimdilik.

  19 kasım 2018 09:38