2.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar (6)
  • medya (1)

56. yüzümde beyaz butonlara ve sivlcelere sebep olduğunu anlayana kadar uzun süre kullandığım ilk ve tek cc kremim.

18 ekim 19:55

55. ilk cc kremimdi yıllar önce almıştım daha sonra bittikçe elimde mutlaka olması için alırım bir tane. yapısını çok beğeniyorum bende moru da yeşili de var. kızarıklıkları çok güzel kapatıyor,gözeneklere dolmuyor,pütürleri belli etmiyor. benim için çok joker bir ürün fondöten her gün sürüp cildimi yıpratmak istemediğimde kullanıyorum.fakat tek olumsuz yanı rengi. benim gibi beyaz tenliyseniz abarttığınızda turuncu olabilirsiniz o yüzden 2-3 damla kullanmanızı öneririm ki o bile yetiyor.

18 ekim 13:51

54. mor rengini kullanıyorum bu kremin. istediğim "fondötensiz ama her şey de ortada değil" görüntüsünü yaratıyor, ağır bir hissiyat da yaratmıyor. kapatıcılığı düşük tabi ama hiçbir şey sürmemişsiniz gibi de olmuyor kesinlikle. fiyat/performans açısından beğeniyorum.

15 eylül 19:39


53. Yazın sıcak bir iklimde yaşadığımdan ve fondoten kullanmayı pek sevmediğimden yazın genelde cc kremleri tercih ederim.Benim cildim hassas ve kızarık.Aslında kızarıklık dışında sorun yok.O yüzden kızarıklık gitsin diye makyaj yapıyorum ve bu ürünü ne zaman kullansam kızarıklığım gidiyor,hiçbir ten ürünü kulllanmamışım gibi doğal duruyor.Renginin koyu durduğu doğru ama kızarıklığı aldığı için memnunum,severek kullanıyorum.

10 mayıs 12:33

52. yeşil olanı cildimde oksitlenip turunculaştı. kokusu da rahatsız etti. spfli olduğu için almıştım ama memnun kalmadım.

9 nisan 20:25 9 nisan 21:07

3

51. Çeşitli renk eşitsizliklerini düzeltmeyi vaad eden cc kremdir. Bugün arkadaşım yeşil renkli anti-redness olanını aldı, ben de denedim. Yapısını inanılmaz sevdim, hem üstüne uyguladığınız pudra ürünü iyi tutuyor, hem kırmızılığı nötrlüyor, hem de hiçbir şey yokmuş gibi duruyor ammmaaaa birçok kişinin de dediği gibi oksitleniyor. Resmen boynum ve yüzüm arasında 3 ton fark vardı, öyle bir turunculuk. Koyu buğday tenliler ya da esmerler bayıla bayıla kullanır, açık tenliler ise bronzlaşınca kullanabilir. Ama kırmızılık genelde açık tenli insanların problemidir zaten. neden bu kadar güzel bir ürünü bu şekilde mahvettin loreal? :(

8 nisan 23:17

50. Geçen yazın başında yeşil olanını aldığım ama hiç beğenmediğim bir üründü. Sivilcelerim inanılmaz bir artış içerisindeyken geçen gün bir şans daha vereyim dedim ve gözlerime inanamadım. Sivilcelerimi tam istediğim gibi kadar örttü (gizlinot: kapatıcılığı mükemmel değil ama günlük kullanım için yeterli olduğunu düşünüyorum) alacalı yüzümü tamamen eşitledi ve en önemlisi hiç ağırlık yapmadı.  Altına azıcık nemlendirici geçip sürüyorum, (gizlinot: suratım sivilceli ama bir yandan da soyuluyor) bana yetiyor. Yalnız yazın kullanabileceğim bir ürün değil ne yazık ki çünkü bronzlaşınca rengi cildime pek gitmiyor.

31 mart 17:33


1

49. mor olanına sahibim. sürdükten hemen sonra cilde bir aydınlık, bir ton eşitlenmesi gelmiş gibi bir his oluyor. birkaç saat sonra ise yüzüm fırınlanmış gibi bronz turuncu bişeye dönüşmeye başlıyorum. tüm renklerinin üzerinde nude yazıyor. bitişi ve sonrası nude alt tonlu olacak, kahverengileşeceksiniz demek bu. geç de olsa anlamış oldum, sakın aldanmayın. l'oreal bence daha fazla ten ürünü çıkartmaya çalışmasın. bu işi beceremiyor. sonradan renk değiştirip kahverengileşmek nedir ya. bazı fondötenlerinin de sürüldükten birkaç saat sonra oksitlenip turuncu görünüm oluşturduğunu bazı süslülerden duymuştum.

22 ocak 20:12

48. Geçen sene adını hatırlamadığım bir bloggerdan görüp lila renklisini almıştım. İlk olarak yeşil olanını denemiştim. Yüzüm resmen turunculaşmıştı. Satış görevlisi kıza, yüzümde turuncu Durdu sanki dediğimde, yoo demişti. Tabiki de ona güvenip almadım. Bir süre kullanıp köşeye atmıştım. gosh Bb kremim bitince mecbur kendisine geri döndüm. Öncelikle kokusunu çok seviyorum. Beni geçmişe götürüyor. Bir gosh Bb krem olmasa da, yüzümde oksitlenmiyor. Ama kuru ciltler için pek uygun olmayabilir, zira biraz ciltte bir şey olduğu belli oluyor. 

Ben cildimi Koreli kadınların cildi gibi görmek istiyorum, o yüzden tatmin olmuyor olabilirim. Gözenekli cildimi öyle gösterecek bir ürün olduğunu kabullenemiyorum. 

1 ocak 22:06

47. yeşili buğday tenimde grimsi duran ürün. bir de sürdükten sonra bir süre yoğun bir yanma hissediyorum kimyasal sürmüş gibi. rengi eşitliyor mu evet, kapatıcı mı hayır, kızarıklıkları kapatıyor mu yeterince ama sevdim mi hayır.

19 aralık 2017 20:45